Вярвате ли в зодии?

  • 8 469
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 503
Това са глупости. Зодията не определя характера

виж астрологията вече е друго Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Само в хубавата част.

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
виж астрологията вече е друго Wink

Ама какво я влачите тая астрология цял следобед? Ясно е, че е друга Grinning

На теория също мога да се съглася, че асцеденти и прочее детайли биха имали някакво значение за характера на човека.

Питам за друго, тип "Мъж Дева? Ужасно, никога - педант, досадник и дребен сметкаджия!"
Както daffodil предполага, да речем Laughing

А реално - човек с човека не си прилича, на една дата ако ще да са раждани... за това иде реч.

# 33
  • Мнения: 14 503
всички мъже дева, които познавам са ужасни женкари. завоевания сигурно на брой стотици Crazy

а асцедента ти влияе върху външността, не върху характера Peace

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
всички мъже дева, които познавам са ужасни женкари. завоевания сигурно на брой стотици Crazy
Да?
Ела да те запозная с моя чичо дева. Не съм уверена, че горното дори го е сънувал Crazy
Но пък си подрежда книгите по азбучен ред Mr. Green за разлика от познат мъж-дева, роден на същия ден с него, който надали си е и помислял да прави подобни неща.

# 35
  • Мнения: 14 503
оф да бе, сега се сетих за вуйчото на майка ми, лека му пръст, който само шах и карти го интересуваха

# 36
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
всички мъже дева, които познавам са ужасни женкари. завоевания сигурно на брой стотици Crazy
Ама ако са записани в тефтерче, са по азбучен ред, или по дължина на името, или все по някакъв критерии, който не е просто последователност.
Ето една статия за девите. Имам и за всички останали зодии, ако на някой му е любопитно  Simple Smile.

# 37
  • гр.София
  • Мнения: 380
Отговорих с втората опция-горе-долу. Не си чета хороскопа, но съм забелязала, че представителите на една зодия често имат сходни черти от характера. Не бих си избрала партньора или приятел, водена единствено от съображението коя зодия е.

# 38
  • Мнения: 2 013
всички мъже дева, които познавам са ужасни женкари. завоевания сигурно на брой стотици Crazy
Ама ако са записани в тефтерче, са по азбучен ред, или по дължина на името, или все по някакъв критерии, който не е просто последователност.
Ето една статия за девите. Имам и за всички останали зодии, ако на някой му е любопитно  Simple Smile.

Дай за лъв и стрелец  Thinking

# 39
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
всички мъже дева, които познавам са ужасни женкари. завоевания сигурно на брой стотици Crazy
Ама ако са записани в тефтерче, са по азбучен ред, или по дължина на името, или все по някакъв критерии, който не е просто последователност.
Ето една статия за девите. Имам и за всички останали зодии, ако на някой му е любопитно  Simple Smile.

Дай за лъв и стрелец  Thinking
Лъв - господарят на джунглата
Стрелец - един добронамерен клоун    bouquet

# 40
  • Мнения: 2 013
всички мъже дева, които познавам са ужасни женкари. завоевания сигурно на брой стотици Crazy
Ама ако са записани в тефтерче, са по азбучен ред, или по дължина на името, или все по някакъв критерии, който не е просто последователност.
Ето една статия за девите. Имам и за всички останали зодии, ако на някой му е любопитно  Simple Smile.

Дай за лъв и стрелец  Thinking
Лъв - господарят на джунглата
Стрелец - един добронамерен клоун    bouquet

ЕЕЕЕ!!!
Това за лъва е едно към едно!
Все едно описват мъжът ми,а не зодията!  newsm74
А може ли и за Козирог newsm78

# 41
  • Мнения: 516
Изобщо не вярвам. Все пак съм зодия лъв!  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 407
Вярвам ,но чак да ми повлияе за избора на пратниор,може да си имам нещо на ум.

# 43
# 44
  • Мнения: 37
Аз също не съм от много вярващите .
Но да ви кажа за един рожден ден ми подариха пълен хороскоп от 30 страници и се оказа ,че аз би трябвало да  приличам повече на водолей ,а не на моя си знак овен   #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт