"В Разград на Зимата кексът е жалък - от Голям Сечко се натресе на малък!"

  • 10 965
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1
mladen4o2007rz аз виждам и снимка и линийка Peace

# 241
  • Мнения: 1
къде сте всички newsm78                                                                                                     mladen4o2007rz  welcome                                                                                                                     icipici1 да се запознаем

# 242
  • Мнения: 51
Аз съм тук ,но просто защото още съм на работа.  ooooh! Временцето е страхотно-май всички са на разходка.  Rolling Eyes Приятно ми е да се запознаем  Flutter

# 243
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте!
Младенчо 2007  welcome
Ние днес сутринта направихме една разходка до Орел за манджата. След обяд обаче хартисахме  Crossing Arms. Моите диваци решиха че ще се изправят и ще искат да стоят седнали,почнаха да падат едни обувки отляво и отдясно и се прибрах бясна  #Cussing out. сега си стоим в къщи и приказваме на Жирафа и кубчетата.
Христинка имам една молба т.к. съм твоя район (мисля  newsm78 така ми беше казала една служителка преди 2 седмици) когато стане ясно нещо по въпроса с близнаците да драснеш 2 реда на лични, да дойдем да си пуснем молба, че 200 лева не са изтърване  Thinking (ако въобще отпуснат нещо, че май си правят оглушки  #2gunfire).

# 244
  • Мнения: 227
Здравейте и от мен.
Днес времето беше страхотно но аз го проспах,че нали след малко заминавам нощна
Добре дошла Сисе при нас и  icipici1 welcome
tania2007 Да ти кажа данните на mladen4o2007rz,че тя още не може да се оправи и ме помоли да и помогна.Силвия родена е на 16.06.1983 Тихомир на 19.06.1982 и Младен на 15.11.2007
лек ден на всички.

# 245
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте. Hug Hug Hug
Иципици,добре се завърнала. HugАма,верно много хора липсват тук.Ей,къде сте,защо не пишете?Драсвайте по някой-друг ред,от време на време.
Ние днес ходихме до Технополис-Шумен да си вземем монитора,всъщност ни дадоха нов,защото другият не ставал за ремонт.Новият е по-добър,с вградена камера,по-нов модел изобщо.Ще го видим довечера.
Кате,като ги гледам тези гевречета си мисля и аз да спретна едни истанбулски симиди,не съм правила,ама не пречи да опитам,пък каквото излезе.Сестра ми беше купила една сутрин за закуска и Макси много ги хареса.

Добре дошли на всички нови майчета. Hug

# 246
  • Мнения: 51
Зори,в моя район си -засега само имаме нареждане от шефовете да си проверим майките с близнаци под 2 години по райони.Не съм те забравила  Hug ,но още нямаме указания как точно ще процедираме.Проблема е за цялата страна,закон- има,правилник за приложение -не.Българска работа!!!!   ooooh! Не съм те забравила-ти беше първа в списъка.

# 247
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Готово! Всички нови са добавени в нашия ЕСГРАОН /както казва Вълчо/!

Силве, като се научи да качваш снимки сложи и някоя, за да видим цялото ви семейство, ако желаеш.

# 248
  • Мнения: 2 779
Охо,кого виждам icipici1,привет  wavey.
mladen4o2007rz  welcome
Мони е на разходка с баща си  Mr. Green,аз релаксирам пред ПК ,едновременно с това гледам Перф.Вечеря.......и замислям да приготвям вечерята  Crazy

# 249
  • Мнения: 5
ами Танче аз не съм добавена ама не съм ти и давала данни  Embarassed
давам на лс  Peace
Разходихте ли се днес?Иве ти изкара ли вече малката или още не смееш?  Rolling Eyes
Днес времето беше хубаво и дано утре е по-хубаво,че от тоя вятър косата ми все  в очите  Crazy
Надявам се утре Макси да се видим вече  Whistling
хайде аз отивам да поготвя малко и после пак ще намина


БЛАГОДАРЯ ТИ ТАНЧЕ   bouquet

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 19:49 от pipineska

# 250
  • Разград
  • Мнения: 2 102
БЛАГОДАРЯ ТИ ТАНЧЕ   bouquet
Ооо, за нищо. На мен ми е приятно даже. Embarassed

Магушанче, радвам се, че днес си поприказвахме.

# 251
  • Мнения: 104
Здравейте. Ние днеска ходихме на разходка. Обиколихме прабабите да ни видят. Много добре ни се отрази излизането, малката беше много послушна. Утре ако е хубаво времето пак ще излезем около блока да се разходим.

# 252
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Иве, ще е хубаво времето. Браво на вас. Това е най-доброто за Вики!  Peace

# 253
  • Мнения: 104
Ами може да се видим снякого в орел. Аз съм с червена количка с бяло на МАГ ИНГЛАНД. Ако някой ме мерне ( който не ме познава ) да свирка. Ние най-накрая заспахме. И аз се ориентирам вече към леглото, че ми се доспа. Хайде лека вечер.  Hug

# 254
  • Мнения: 4 586
Май сме най-голямата банда по градове. Добре дошла на Младенчо.
Ивенцето, покрай кой блок обикаляте, да се оглеждам за червена количка.
Сигурно ще се разваля времето, щом мама ме вика да чистая кюнците в събота.
И сигурно от неделя, защото два пъти подчерта - в събота. Тя ми е шаманка.

Общи условия

Активация на акаунт