Имате ли домашна помощница?

  • 5 946
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 665
Не можеш ли да я освободиш просто за деня, ако си вкъщи. Егати и проблема...

Аз съм се опитвала да я изгоня. Но тя казва - Ама само да си довърша, имам работа.

# 76
  • Мнения: 681
Не,нямам  Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 63

Е, не ми е удобно да я гоня,все пак тя е на работа,не е дошла да ми досажда жената.Тя е достатъчно тактична и не ме притеснява,проблема си е в мен,не мога да се отпусна на 100%.
Не можеш ли да я освободиш просто за деня, ако си вкъщи. Егати и проблема...

# 78
  • Мнения: X
Имам, но чак да ми виси в дома от 9 до 17 не става.  #Crazy newsm78

# 79
  • Мнения: 2 759
Хм. Имам едно въпросче.И аз се изкушавам да си взема домашна помощница, обаче ме  е страх, че ще рови из нещата ни, а пък може и да открадне нещо.Вас не ви ли притеснява подобо нещо?
                     Ако наистина те е страх, опитай предложението на БТК - срещу 5 лв месечно може да наблюдаваш дома си с камера от офиса примерно. Или след първите три дни ще ти мине страха, или ще се разделите.

# 80
  • Мнения: 30
Хм. Имам едно въпросче.И аз се изкушавам да си взема домашна помощница, обаче ме  е страх, че ще рови из нещата ни, а пък може и да открадне нещо.Вас не ви ли притеснява подобо нещо?
                     Ако наистина те е страх, опитай предложението на БТК - срещу 5 лв месечно може да наблюдаваш дома си с камера от офиса примерно. Или след първите три дни ще ти мине страха, или ще се разделите.
Ами най-добрият вариант е да вземеш жена с препоръки от познати и разбира се заключи ценните си неща на сигурно място.

# 81
  • Мнения: 485
Имам, идва един път седмично да чисти. Взех я с препоръка. Много свястна жена е.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Нямам.

Общи условия

Активация на акаунт