Отговори
# 15
  • Мнения: 199
Боян има имен ден на Богоявление - 6 януари  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 32
Yaya86, Shompal4e честити ви момченца
tanka80 честита ти девойка
Gydelichkova,добре си се справила с оформянето на темата   bouquet
Лека и спокойна нощ на всички мамчета Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 9
Yaya86, Shompal4e честити ви сини гащета  smile3525
tanka80 честита ти девойка  newsm51


Gydelichkova, много добре си се справила с оформянето на темата   smile3501
 лека нощ  smile3524 и да не забравяме че утре ще сме с един ден по бременни от днес и по щастливи

# 18
  • Мнения: 64
Момичета,

Благодаря за милите пожелания за рождения ми ден! Поздравления на патерици на Феникс, а също и на младоженката! Честито на всички, узнали пола!!!

Аз днес цял ден обикалям. Доста неразумно реших да започна деня като отида да се моля в един пункт за маркиране на автомобили да отбележат ремонтите, които направихме по колата. Няма да се впускам в подробности, отидох с пуловера, с който изглеждам най-бременна, но това не им попречи да намерят хиляди кусури на автомобила и да ме изхвърлят като мръсно коте. Оттам насетне доста се разстроих, падна ми кръвното, появи ми се силен шум в ушите, зави ми се свят - абе за глупости. Въобще не очаквах толкова да се разстроя. Но за сметка на това, през останалата част на деня всички ме обгрижваха, така че преодолях лошото начало!

Чета тук дискусиите за имената. Боян е супер. Ние засега нали си мислим за Богдан (което си е доста по-старовремско), но чат-пат сме споменавали и Боян в дискусиите, защото е доста близко и е наистина хубаво. Като гледам, май ще е хитово тази година Simple Smile!!! Аз, въпреки че се опитвам да не се влияя от зодии, си казвам по повод името Богдан, че близнаците са доста въздушни, вятърничави и не пречи едно по-старовремско, традиционно име да приземява нашия близнак.

Нямам още черта на корема, а пъпа ми е доста вдлъбнат, така че се съмнявам да изскочи. Предпочитам, честно казано да не изскача, струва  ми се, че сигурно пречи малко...

Аз също сънувам доста и доста живи сънища. Бих се радвала бебето да ми подскаже в сън какво име предпочита! Казала съм и на таткото да обръща внимание какво сънува, защото при нас той го беше сънувал, че ще е момче.

Лека нощ на всички!!!




# 19
  • Мнения: 1 291
Честит рожден ден на Айрина Tada  миличка всичко най-хубаво ти пожелавам, много здраве щастие пари, съблазни и други разни Wink
Ейй идва месеца на любовта и виното, и водолейките влязоха в своя вихър,но..как ще организираме водолейска среща като почти всеки ден някой е рожденник newsm78

Много се кефя на темичката Гъделичкова-и на заглавието също,благодаря  bouquet

# 20
  • Мнения: 187
Да се разпиша и аз в темичката! Е да, 5 сутринта е, но за мен деня почна даже в четири! Чудех се какво е да не можеш да спиш, еми ей ме на! Бодърствам си сам самичка  Simple Smile ! Нищо де, ще пийна кафенце и ще почета за изпит Grinning! Пак ще е забавно! Гледам, обсъждали сте коремчетета! Аз не мога да се похваля с корем, по-скоро с коремче, малко по-голямо от това като преям! Пъпчето се появява, но не е изпъкнало, а се надявам и да не изпъкне! А линия на корема още не се е появила! А пък и тея дни бебчо е много кротък! Явно мързелче иска да става! Почти не се появява, едн път на ден два и то само побутва 2-3 пъти! Преди малко като се събудих ме поритна два пъти и толкова!  Simple Smile А за име още не сме мислили, според нашия татко първо да видим какво е пък после! Е надявам се днес вече да ни кажат, защото предния път си беше свило краката и не даваше! Дано всички да сте поспали добре и да съм само аз ранобудната!  Simple Smile Като се върнем от преглед ще ви кажа какво е станало!

# 21
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Добро утро и от мен момичета. the1, не се притеснявай, не си самичка толкова рано, и аз съм станала да чета за днешния изпит, ще видим колко ъкъл ми е оставило мъничето.  Mr. Green

Честито на всички мами узнали пола, аз още нищо не знам, но се радвам, че всичко е както си му е реда. Така да го чакам тоз' 11 февруари значи, камък ще ми падне от душата като разбера на нас какво ни се е паднало .....  Rolling Eyes Аз още не го усещам, но не се притеснявам, очаквам го да ме изненада с някой хубав ритник. Whistling

Днеска нали го дават по-студено времето, така че - обличайте се хубаво!  Peace

Пожелавам на всички един хубав и пълен с усмивки ден, не забравяйте, че е петък и идва уикендаааааа.

P.S.:  А и стискайте ми малко палци за изпита де....  Embarassed

# 22
  • Мнения: 187
Еее, значи не съм сама! Офф то тея изпити край нямат, ама нищо! Лошото е, че мъничето май заема доста голяма част от мозъка! Добре, че изпита няма да е труден и се налага да се помнят малко неща! Хайде успех днес, а на мен утре да ми стискате палци! 

# 23
  • Варна
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен Simple Smile Аз съм принудително будна, защото трябва да ходя да ми вземат кръв, а като гледам колко е студено и как вали изобщо не ми се излиза, но не ми се и отлага.
elde много много късмет и успех на изпита днес и на the1 утре. Аз януари не можах да се съсредоточа, че да чета за държавен изпит и така и ми остана. Мислех за хиляди неща покрай бебчо. Тогава ме болеше и корема, и имах контракции по-често и само се молех всичко да е наред с него  Heart Eyes
Въпреки отвратителното време много усмихнат ден на всички Simple Smile
Честит рожден ден Airina    bouquet bdbaloni   party023 Много много здраве, щастие, любов, усмивки и едно хубаво и здраво бебче лятото Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 588
Добро да ви е утрото и весел да ви е петъка.

Бре, влизам аз сутринта във форума и какво да видя - момичетата не са спали! Хайде успех на изпита днес, и да се похвалите дали сте го взели с 5 или с 6.  smile3521

Честит рожден ден на  Airina   и от мен!

Аз пък вече имам киселини и пред деня. Голям ужас, много е неприянто.
Сега ще ви разгледам снимките и започвам с докладите.

# 25
  • Мнения: 59
AIRINA  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Simple Smile
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И САМО ХУБАВИ МОМЕНТИ  newsm51

Момичета , да ви разкажа за вчера Simple Smile
Отидохме на феталната при доц. Томова (страхотна е), влязохме с мъжа ми и се започна Simple Smile
Той милия ми мъж гледаще с такъв интерес и като разбра че ще е момче направо засия, после като си тръгнахме само подскачаше и и викаше Simple Smile обади се на целия си тел. указател ....да се похвали.
Доцентката клаза че с бебо всичко е ок , гледа го около 40 мин. , разгледа му всичко и каза че расте малко едричък , с 5 дни е напред:)
Само че каза че имам контракции ( аз усещах нещо но незнаех какво е ) , че плацентата е по-широка но си е на мястото и че малчото е ниско долу, та ми препоръча да почна да пия магнезий ( но помоли първо да се обадя на наблюдаващия ме лекар и да се консултирам с него ) , та сигурно ще трябва пак да ходя на доки та да видим да не се е скъсила матката....че тогава кофти
Но иначе всичко е ок и съм много щастлива и доволна , а  малчото ще се казва Стефан (на баща си ).

# 26
  • Мнения: 59
а забравих да ви питам нещо Simple Smile
някоя от вас да е решила да ражда в Окръжна болница при д-р Жекова Simple Smile
аз там съм решила (вече лежах около коледа там ) и съм много доволна от нея като лекар, човек (от всичко)
питам та да знам дали с някоя от мамите ще се засичаме по болниците

# 27
  • Мнения: 357
Airina, честит рожден ден. Много здраве и сбъднати мечти   bouquet

И аз съм будна от 4, за пръв път ми се случва, но вчера се превъзбудих - ще си имаме момиченце . Обадих се да кажа на мъжа ми , набързо му съобщих и батерията падна. Като се прибрах купил торта , кутия бонбони и накрая като пусна и две сълзи , направо ме разтопи  Wink. Много сме щастливи.

Радвам се за всички , които са разбрали пола и ще всичко с бебета е ОК. Все хубави имена сте избрали. Мен ми е много трудно  newsm78, от както съм бременна мисля момичешки и пак не мога да избера. Има такива , които харесвам , но не ми харесват съкращенията им, други пък познавам хора , които не са ми особено симпатични  с такива и се разколебавам. Дъщеря ми още като забременях каза , че бебето ИСКА да се казва Диди, ама какво да е това с Д, дайте идей за хубаво такова.

Успех на изпитите на the1 и  elde . Стискам палци.

Хубав петъчен ден , аз ще ходя да се стягам за днешната лекция.

# 28
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Честит рожден ден Airina! Много здраве, щастие и любов!
Честито и на узналите пола!
На младоженката - дълъг и щастлив семеен живот!
Аз снощи май също имах контракции Sad Поуморих се през деня и към 5 почна да ме присвива корема. Лошото е, че са болезнени и нямат нищо общо с предния път. Не ми се стяга и измества на една страна корема, ами само ниско долу усещам стягане и лека болка и почва да ми се пишка. Пих 2 но-шпа и полежах и мина, но се притесних. Аз нали и преди 2 седмици пак имах често често такива спазми и ходих на запис даже, но за 1 час запис апарата не отчете контракции и лекарката каза, че всичко е ок. Аз през деня и като лежа нямам, само понякога вечер... Чудя се дали въобще са контракции, но и не знам какво друго може да е...

# 29
  • Мнения: 1 475
Добро утро Simple Smile

Честит рожден ден Airina!!    bouquet

Мayflower, честито момиченце!! sling

Аз днес съм си вкъщи, понеже мама ми е на гости и ми и много, много хубаво!! cook smile3508   newsm03

Общи условия

Активация на акаунт