Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 215
Кошарките са леки и удобни и лесно преносими.Единственото,което моеже да се каже,като недостатък е ,че второто им  ниво е много ниско долу,към земята , но това се корегира с допълнително дюшече.

# 286
  • Мнения: 9 814
Monabalona , ето и моето мнение:
От частта "за стаята на бебето"
3. Повивалник (ако няма леглото)- преносимите кошари имат такъв в комплекта
5. Спален комплект (долен чаршаф+ калъфка) - 2 бр.- лично аз бих си взела задължително с олекотена завивка.
10. Термометър за въздух и влагомер - 1бр. - доста удобен уред, ползваме на Chicco (около 44 лева е)- за мен е излишно
11. Педиатричен термометър - 1бр. (Не бързайте да купувате термометър биберон - ако не иска биберон, няма как да Ви послужи - нашия случай е такъв).
12. Кош за пране- 1 бр. (и торба за пране върши работа)- излишно
13. Бебефон- 1 бр. - (ако сте близо до бебето е напълно ненужна вещ).- ако сте в едностаен апартамент определено е ненужно
14. Овлажнител за въздух - 1бр. - абсолютно непотребна вещ [сутрин влажността в стаята е към 60%, вечер след като сте загрели до към 25-26 С е около 50% -това си е напълно в рамките на нормалното - през зимния период, пролет и есен]. - излишно

От списък за майката половината от нещата са излишни.

# 287
  • Germany
  • Мнения: 7 960
Здравейте и от мен Simple Smile
Нямаше ме 2 дни и не мога да ви изчета Simple Smile
Честит рожден ден на Fate, Edno_momiche и с малко закъснение на somebody! Желая ви много щастие, здраве и късмет!
Ние бяхме на Рибарица за уикенда и беше много приятно. Малкия игра и двата дни навън и след седмицата ски вече е със супер тен Simple Smile Притеснява ме само, че момиченцето на едните ни приятели беше болничко и много се надявам да не се разболеем и ние. Случайно да знаете каква доза осцилококцинум / уф, не знам дали така се пише/ се дава на деца, профилактично?

# 288
  • Мнения: 9 814
Moni , дава се по едно на седмица.
 

# 289
  • Мнения: 1 475
Да се залавям да правя новата тема,а??

Готово, ето я НОВАТА ТЕМА
  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368624.msg10019883#msg10019883

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 10:06 от somebody

# 290
  • Мнения: 639
Fate, Edno_momiche, честит рожден ден! Бъдете живи и здрави, обичани и щастливи! Да се радвате на прекрасни здрави бебчета!   bouquet

gingerup, добре дошла, леко бременеене ти желая!

Франческа, чакам снимки  Wink

raia123, виртуална прегръдка  Hug Бързо да излизаш от болницата и всичко да е наред!

Добрата новина при мен е, че съм по-добре днес и съм на работа.

Хубав ден, спорна и усмихната седмица на всички!

# 291
  • Мнения: 143
Едно Момиче,Фейт, честит рожден ден happy bd bdbaloni

# 292
  • Germany
  • Мнения: 7 960
Moni , дава се по едно на седмица.
 

Много благодаря!

# 293
  • София
  • Мнения: 1 395
Момичета, да ви питам и вас, има ли записани за лекцията на 6ти в ЦУМ на 9 месеца? Ако има дали ще ви се пие по едно кафе преди/след нея?  Mr. Green Поздрави от съседната темичка  Hug

# 294
  • Мнения: 1 291
Аз ще ходя

Общи условия

Активация на акаунт