Осветителни тела... или нашите полюлеи :)

  • 80 471
  • 342
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 320
Момичета, напълнихте ми очите  Grinning Показали сте страхотни полилеи.

Някой има ли наблюдение върху консумацията на ток от лунички?
Прочетох, че една луна прави 3-4лв на месец.  Shocked  Не ми звучи реалистично, но все пак съм доста притеснена, защото възнамерявам да сложа 20бр в едно помещение.
Вярно ли е?  newsm78

Ние сложихме енергоспестяващи лунички. Вярно, цената само на едната крушка е майка си и баща си, но ако се окаже, че наистина разходът на луничка е 3-4 лв на месец, вложението си заслужава.

# 121
  • Мнения: 147
много се затруднявам с избора на осветителните тела, затова имаме само 1 засега Simple Smile знаех точно каква искам да е за кухнята, но пък доста трудно я намерихме и то на много добра цена Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292385&pid=11191377

сега съм си харесала и други модели, но пък са доста скъпички и ще поизчакам Simple Smile

# 122
  • Мнения: 59
аз си планувам осветлението след завършване на грубия строеж на къщата. След определяне на местата на всеки един кабел и решенията кое от къде да се светва и изгася и особено в коридорите и стълбището  Crazy избора на осветление ми се струва приятно забавление. благодаря за насоките, много са полезни. По Стамболийски има много магазини за осветителни тела.

# 123
  • Мнения: 395
Ние сложихме енергоспестяващи лунички. Вярно, цената само на едната крушка е майка си и баща си, но ако се окаже, че наистина разходът на луничка е 3-4 лв на месец, вложението си заслужава.
В крайна сметка преосмислих визията на тавана и осветителните тела и са спрях и аз на енергоспестяващи луни. http://www.ambiente.bg/index.php?show=browse&prodid=695 Ще сложа 2 в кухненския бокс, а в останалата част от дневния тракт 2 полилея.

# 124
  • Мнения: 5 289
В крайна сметка преосмислих визията на тавана и осветителните тела и са спрях и аз на енергоспестяващи луни. http://www.ambiente.bg/index.php?show=browse&prodid=695 Ще сложа 2 в кухненския бокс, а в останалата част от дневния тракт 2 полилея.

В банята имаме две такива луни - изненадох се, колко е слаба светлината ( обичам да ми е много светло).

# 125
  • Мнения: 395
LaValetta, благодаря за споделеното мнение.  Hug
А с 4 така разположени, дали ще е достатъчно светло? ( на аспиратора също има осветление 4 x 20 W, халогенни)

# 126
  • Мнения: 511
Търся детски полюлей с динозаври.По възможност дори птеродактил. newsm78 newsm78 newsm78Някой да е виждал в БГ?

# 127
  • Мнения: 786
здравейте момичета, дайте адреси за магазини и складове за осветителни тела в Пловдив,че ще купуваме за всички стаи

Италмодалуче, Орион, Ел, Филком, Рота инженеринг. Адресите ги има в нета  Peace

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 16:48 от elin_a

# 128
  • Мнения: 5 289
LaValetta, благодаря за споделеното мнение.  Hug
А с 4 така разположени, дали ще е достатъчно светло? ( на аспиратора също има осветление 4 x 20 W, халогенни)



Трудно ми е да преценя, тъй като моите крушки са с бяла светлина. Която не мога да възприема  никъде другаде, освен баня и сервизни помещения. Иначе самите луни са много красиви. Имай предвид, когато ги вграждате, че самата част за вграждане е доста висока (ако не греша близо 8 см). При нас беше чист късмет, че майстора беше "свалил" гипсокартонен таван малко повече от този в апартамента и луните се вместиха.

# 129
  • Мнения: 395
Благодаря    Flowers Bouquet

# 130
  • Мнения: 214
ето това е в кухнята
това пак в кухнята, ама над масата
и в хола -
съвсем случайно оцелихме цветовете и смея да кажа, че все едно за нас са правени Grinning

# 131
  • Мнения: 1 165
Страхотни са.Откъде ги взехте?И бялата част от плат ли е или някакъв друг материал?

# 132
  • Мнения: 214
Благодаря Simple Smile Взехме ги от РУМ-а в Младост 2, но съм ги виждала и в Бриколаж Simple Smile Бялата част не е точно плат, малко ми прилича на това, което слагат на барабаните  Grinning Незнам как се нарича Thinking

# 133
  • Мнения: 1 165
Благодаря ти.Ще пратя свекървата в нашия Бриколаж да види дали ги има, че си търси точно такава комбинация

# 134
  • Мнения: 1
Здравейте!

Можете да погледнете и нашият сайт http://comfort-bg.net/. Ние сме официален представител за България на GLOBO Lighting - Австрия, актуалния каталог VISION 5 е качен на сайта.

Имаме магазини в София и Стара Загора, в останалите градове работим с доста колеги, можете да получите информация по телефона.

Поздравления за интересната тема и моля модераторите ако сметнат поста ми за непозволена реклама да го изтрият.

Благодаря и Ви желая много приятни емоции в света на осветлението!

Общи условия

Активация на акаунт