Кухни - 18та тема

  • 37 821
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 326
Ами за шкафовете-венге,за плота-титан,вратата на стаята е венге,ламината е светъл-сиво/бежово а за стените още не съм решилаТози цвят си харесах от програмката.Не знам дали да не са различен цвят но с тази програма не могат да се правят различни цветове

# 76
  • Мнения: 696
Е хайде сподели варианта който сте решили вместо барплот Simple Smile
Аз няма да го правя с такова стъкло от горе а с плътен плот

назад в темата има снимки на моята кухня, но пак ще пусна да разгледаш албума
  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141&pid=9877701

разгледай албума и ще видиш моя вариянт

# 77
  • Мнения: 326
Много е хубава Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 642
назад в темата има снимки на моята кухня, но пак ще пусна да разгледаш албума
  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141&pid=9877701

разгледай албума и ще видиш моя вариянт


zori_tv
, а удобна ли ти е ъгловата мивка? Не е ли малка? И всъщност къде си сушиш съдовете?

# 79
  • Мнения: 696
назад в темата има снимки на моята кухня, но пак ще пусна да разгледаш албума
  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141&pid=9877701

разгледай албума и ще видиш моя вариянт


zori_tv
, а удобна ли ти е ъгловата мивка? Не е ли малка? И всъщност къде си сушиш съдовете?

мивката е доста голяма и ми е много удобна!само съдомиялна остана да купя-така че няма да мия кой знае колко след това.Зад коритата има място където се слагат съдовете за да се изцедят-но попринцип ги бърша и веднага ги пребирам

# 80
  • Мнения: 533
Момичета,аз се бях ориентирала към мивка Гранитек и в петък бяхме на причтели на гости в нов дом,та тяхната мивка в екрю вече се е оцветила.Аз ще си взема черна имате ли мнение за черен гранитек,моля споделете!

# 81
# 82
  • Мнения: 77
знае ли някои нещичко за съдомиални на Midea или като цяло за марката
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009283
незнам колко ще я ползвам съдомиалната и немисе дават много пари, била съм за малко по чужбина и съм имала там и като знам, че ако не си пипнеш чиния по чиния няма много голям ефект направо не ми се дават мн пари....

# 83
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
била съм за малко по чужбина и съм имала там и като знам, че ако не си пипнеш чиния по чиния няма много голям ефект направо не ми се дават мн пари....
Eeee стига деее....аз съм била много в чужбина... и много в БГ...съдомиялната е нещо незаменимо  Peace
За марката, която си посочила нищо не мога да споделя...В една от темите съм казала моя начин за избиране на ел.уреди :
- енергиен клас
- гаранция
- бързо сервизно обслужване

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Сис 7 може ли да те помоля ако имаш сниман смесителя ако може да го покажеш как изглежда. Повечето такива смесители съм ги виждала само отделно сложени по магазините, не съм обърнала внимание ако някоя кухня има такъв. Аз още не съм купила абсорбатора, смесителя и мивката и да не ви казвам как се чудя какво да взема.
Ето снимка

знае ли някои нещичко за съдомиални на Midea или като цяло за марката
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009283
незнам колко ще я ползвам съдомиалната и немисе дават много пари, била съм за малко по чужбина и съм имала там и като знам, че ако не си пипнеш чиния по чиния няма много голям ефект направо не ми се дават мн пари....
оооо ти си вземи и да те видя дали няма да е ползваш,според мен след пералнята е следващия велик измислен уред  Mr. Green А и няма нищо вярно в това да се пипне чинията с ръце....за тенджери,тави и тигани няма да коментирам.......

# 85
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Eeee стига деее....аз съм била много в чужбина... и много в БГ...съдомиялната е нещо незаменимо  Peace
За марката, която си посочила нищо не мога да споделя...В една от темите съм казала моя начин за избиране на ел.уреди :
- енергиен клас
- гаранция
- бързо сервизно обслужване

И аз така избирам ел. уредите, пък и не само тях.
Но как да разберем дали наистина е бързо сервизното обслужване,
докато не опрем до фирмата която го извършва?

# 86
  • Мнения: 343
Здравейте момичета Simple Smile

Скоро и на нас ни предстои правенето на кухня, та да питам и аз нещо: какъв ъглов шкаф избрахте, т.е. кой механизъм е най удобен според вас? Вече ходих до 2-3 фирми за кухня, но нещо хич не ме ориентираха, какъвто съм искала, такъв щели сложат Crazy

# 87
  • Мнения: 23 195
Имала съм ъглов шкаф в въртящя се кошница.Много ми беше удобен.

# 88
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз така избирам ел. уредите, пък и не само тях.
Но как да разберем дали наистина е бързо сервизното обслужване,
докато не опрем до фирмата която го извършва?
Ами след много питане и четене  Crazy....от форума например знам, че някои фирми за сервизно обслужване бавят с месеци уредите  ooooh!

# 89
  • Мнения: 1 422
На Горение сервизът са ми давали винаги ден за посещение от техник за след 2 - 3 дни. И винаги са били супер мили и любезни. Много съм доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт