Времетраене на кърменето

  • 5 885
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 139
В началото сучеше по 15 минути от всяка гърда,дори и повече.Почти винаги заспиваше на гърда.

Сега вече за 5 минути е готов.Като се засити,сам пуска зърното и повече немога да го накарам да засуче.По това разбирам,че се е нахранил.

За режима,според мен си е до бебе.Моят син понякога се храни на 3-3,5 часа.Друг път,но по рядко-след 1,5 часа пак е гладен.Но определено не е както в началото.

# 46
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Следвах нуждите му. Наистина беше трудно първите месеци, сучеше доста дълго. Почти винаги заспиваше на гърда. Ако не ме пусне доброволно, аз с пръст му разтварях челюстите (в крайчето на устата). Оригването - не беше задължително, понякога съм го държала на рамото ми спеейки, но това се случваше по-скоро рядко. Но сина ми нямаше силни колики, ако положението беше иначе, със сигурност щях да го оригам всеки път.

# 47
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
Пък мойта буба беше в другата крайност най-много 10 мин да се задържи. В повечето случаи след петата минута се отказваше. И сега така продължава най много 10мин, в повечето случаи 3-4 и е готова. Смятам, че щом детето наддава и е доволно, е нормално колкото иска, толкова да си седи на гърда Peace
и ние сме така, при товя яде само от едната гърда на хранене. бебетата са различни, важното е да са здрави. е,  майките им търпеливи. аз се изпълвам с възхита към майката като чуя за  голямо бебе, което яде цял час през час-два.

Общи условия

Активация на акаунт