Приятелски кръгове

  • 2 336
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • France
  • Мнения: 726
Не събирайте приятелски кръгове, че току виж, сте се Узовали в джакузи... Mr. Green

# 16
  • London, baby
  • Мнения: 800
По принцип не организирам никви сбирки, но наскоро бях в една такава смесена компания, която на половина се познаваше и беше голяма скука. Извода беше, никога да не повтаряме тази комбинация, поотделно е много по-добре.

Един път бях на форумска сбирка, повече няма да повторя, но абсурд да помъкна мъж ми.

# 17
  • Мнения: 258
Случва ми се да смесвам различните компании, но го правя само, когато поне част от хората вече са се срещали, за да им е по-лесно да намерят общи теми на разговор и да не се чувстват изолирани.
Съобразявам се и с "непоносимостите". Ако двама души са скарани, се принуждавам да ги каня отделно. За съжаление обаче, с единия от двамата (този, когото чувствам по-малко близък от другия) контактите обикновено намаляват.

По форумни и служебни събирания, понякога ходим заедно, по-често - не.

# 18
  • Мнения: 1 447
Не смесвам приятелските кръгове по принцип. Особено в домашни условия - получава се някак неловко и сковано, поне аз така съм се чувствала когато ме поканят някъде и няма с кой дума да си кажа.
Ако повода е нещо значително и да кажем ще се празнува навън, мога и да ги смеся като предварително определя горе-долу кой къде ще седне за да има познат събеседник, или такъв, с който биха си допаднали.
Милото не бих го завела на форумски купон.
Това се отнася и за мен.

# 19
  • Мнения: 2 161
Смесвам приятелските кръгове.Има такива,които не се търпят.Раздалечавам им местата,по някое време те все пак се събират.Но вече е толкова шумно,че никой не ги чува и не го е грижа,те целуват ли се или се ругаят .

# 20
  • Мнения: 285
Етикет- на сватба.
У нас- приятели.
Излизане- по интереси.
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 395
Не събирайте приятелски кръгове, че току виж, сте се Узовали в джакузи... Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha
Не смесвам приятелските кръгове,когато се събираме за удоволствие( е ,не джакузи), но по семейни празници ,не мога да ги избегна.Винаги сме си прекарвали хубаво и мисля, че не е имало пренебрегнати, обидени, игнорирани и прочие.
Роднините винаги отделно Whistlingте са специални.
С колегите имам добри приятелски отношения, но не са ми приятели........на кафе, кръчма и до там.
Милото по женски форуми - ако прояви интерес бих го довела.Обичам да излизам с него.Като двойка сме добри партньори и винаги си прекарваме добре, независимо къде сме и с кой сме.Друг е въпроса дали той ще пожелае много жени не едно място Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 370
Чак приятелски кръгове нямаме, имаме няколко познати, с които общуваме. Непонасящи се -също няма. Имахме преди време една компания, но тя се разпадна.
Напоследък като че ли все по-малко имаме нужда от други хора, не знам защо. Не че не поддържаме приятелски отношения, но някак всеки е повлечен нанякъде и рядко се виждаме.
П.С. Телето на купон на Бг-мамма??? Joy hahaha
АХАХАХхахахааааа!!! Най-големият успех беше когато закара мене и още една мама преди време на един маскен купон. До вратата на "Славяни".
А и аз нямам желание да го навирам между шамарите сама. И после да ми трие сол по главата. Не ми е ясно какво може да прави мъж на събиране на минимум 20 жени.
Това за джакузито не го разбрах? newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 395
Това за джакузито не го разбрах? newsm78

То е от друга тема Mr. Green

# 24
  • Мнения: 505
Друга тема и друг приятелски кръг http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365665.0  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 370
Е, бе значи, разпалихте ми клюкарското лИбопитство. ИмАйте милост към една работеща и назаднала с мат'ряла клюкарка.

# 26
  • Мнения: 5 370
Ох, прочетох го и чак със сълзи се смях. Joy
Джакузи, ааааа???/Ахахахаха, ше знам да не слагам такова в къщата, че иначе.....зле ми се пише. hahaha

# 27
  • Мнения: 2 388
Гости каня много рядко. Обикновено една или две двойки с които сме в приятелски отношения.
Излизания ( с цел забавление ) - само хора, с които имаме общи интереси, независимо отколко приятелски кръга са. Харесва ми да се събираме по този начин, мои, негови, общи приятели.
Рождени дни. По тях обикновено се случва смесване на хора с различни интереси. Едните остават много доволни, другите не съвсем.
Два пъти се е случвало да каним разделена двойка с новите им партньори. Беше малко странно, ако така мога да го определя. През цялата вечер двете двойки буквално се надпреварваха да покажат коя повече се обича.

На форумски купони не съм ходила. Милото няма да дойде с мен, дори и да го поканя.

# 28
  • Мнения: 2 070
От известно време ходим или ни идват на гости само семейства с деца - заради зимата и за да си играят децата
 През лятото се събираме навън през деня - пак повечето сме с деца и те играят, ние лафим и пием или ядем- може да откараме до 11-12 вечер навън
В края на лятото казвахме - оф, хайде да идва зимата, че да си постоим малко по къщята и да спрем бирите Сега казваме - хайде да идва това лято, аман от гостита и висене вътре, искаме да ходим да протъркваме пейките в градската градина и кафетата

Нямаме много място, а и се пази от време на време тишина на бебето, затова каним по едно семейство или най-много по 5-6 човека - два-три пъти тая зима целта беше да се играят карти

С приятелки предпочитам да изляза и да съм без децата или поне да съм само с Яна и да си играе тя в някой клуб, да може да се видим на спокойствие

Гледам да сълирам хора, които се познават помежду си

# 29
  • Мнения: 5 710
само за роднини не подбирам:-))
иначе преценявам кой с кого си пасва, да. но не се притеснявам да каня и сам човек, не само двойки.
аз понеже последна се омъжих от моя .. хм, кръг, години наред не ме каниха на разни сбирки м/у семейни приятели и ми е било винаги много странно и тъжно защо е така - все едно имам някаква single инфекция.
мъжът ми не би дошъл на форумски купон и да го каня.

Общи условия

Активация на акаунт