Да помечтаем за шоколад

  • 75 833
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 92
Леле какви изкушения. Тези бонбони дали може да се намерят и на друго място, защото гледам нямат налични, а изглеждат невероятно.

В Хит ги продават.

# 286
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не обичам шоколад никак, а алкохол не пия изобщо. Странното е, че ако двете са в комбинация, тогава не мога да откажа. Аз лично ям  шоколад само ако е с алкохолен пълнеж и то не от всички видове обаче, а Lindt с пълнеж от коняк




                   Rum-Kokos                                        Weinbrand Bohnen                                                  Mon Cheri                                                                                      
     


 


# 287
  • Мнения: 328
Май съм в рая с тази тема Mr. Green Моята слабост, най-голяма слабост и най-голям грях...шоколадът Mr. Green Особено черният и трюфелите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ето това са любимите ми шоколади:
, а това са бонбоните: (и шоколадът от тази серия много харесвам), както и както и тези, които не са точно бонбони, но са страхотно шоколадови Crazy Mr. Green
И тъй като обичам черен шоколад и такъв от 70-80 % ми харесва се хвърлих на това: ...е, не можах да се справя, много ми дойде какаото Laughing
Напоследък съм голям фен и на Primola  с 55% какао, както и на Heidi черен с лешници, но не намерих снимка Grinning
Tова, което не обичам е Милка(с изключение на този с лешници и Милкинис другите ми се виждат ужасни) и Мура(с изключение на натуралния), не , че бих ги отказала, ако няма друг Laughing Обичам и Киндер Сюрприз...на тия години Embarassed Laughing
От българските харесвам най-много Кума Лиса(ама много малка брееее Laughing), Своге и LZ Peace
Mалко стана дълъг постът, но като говоря за щоколад се увличам Embarassed
Весел и шоколадов ден, да валят шоколади в изобилие! Mr. Green

# 288
  • Мнения: 202
A,някой да има инфо относно това лакомство

# 289
  • Мнения: 199
Май съм в рая с тази тема Mr. Green Моята слабост, най-голяма слабост и най-голям грях...шоколадът Mr. Green Особено черният и трюфелите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ето това са любимите ми шоколади:
, а това са бонбоните: (и шоколадът от тази серия много харесвам), както и както и тези, които не са точно бонбони, но са страхотно шоколадови Crazy Mr. Green
И тъй като обичам черен шоколад и такъв от 70-80 % ми харесва се хвърлих на това: ...е, не можах да се справя, много ми дойде какаото Laughing
Напоследък съм голям фен и на Primola  с 55% какао, както и на Heidi черен с лешници, но не намерих снимка Grinning
Tова, което не обичам е Милка(с изключение на този с лешници и Милкинис другите ми се виждат ужасни) и Мура(с изключение на натуралния), не , че бих ги отказала, ако няма друг Laughing Обичам и Киндер Сюрприз...на тия години Embarassed Laughing
От българските харесвам най-много Кума Лиса(ама много малка брееее Laughing), Своге и LZ Peace
Mалко стана дълъг постът, но като говоря за щоколад се увличам Embarassed
Весел и шоколадов ден, да валят шоколади в изобилие! Mr. Green
Здравейте! От къде,от кои магазини се купуват тези шоколадчета Мориц?От доста време ги издирвам!?Благодаря!

# 290
  • Мнения: 5 462
В Пикадили ги има торбичките Мориц .

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
я,каква вкусна тема  Hug

# 292
  • Мнения: 1 418
Я, любима тема! Обожавам шоколад и Линд са ми фаворит, колкото и странни съчетания да предлагат! Опитала съм, всичко, което съм видяла.Дори и този  с уасаби.
 Обичам шоколадови блокчета, трюфели, горещ шоколад, криспита, с пълнеж, аеро, всякакви, всякакви вкусове и аромати-мента, портокал, боровинки, лавандула, орехи, бадеми, лешници, стафиди, ром, карамелизирани ядки, ..... Тези Мориц също ми харесват- как се стапят...
Тези дни реших да пробвам да направя бял шоколад, който да е за мой скъп роднина - веган. Вкусен се получи.Определено ще продължа с вкусовете.

Бял веган шоколад с коледни аромати. Коледен календар Ден 11-и.

# 293
  • под тепетата
  • Мнения: 9 295
В тази любима тема да похваля шоколадите Гайо. Досега съм опитала 3 вида- и  много ми харесаха.Единият беше черен натурален, млечен с нугатин, а  вчерашния - млечен с коледни аромати. Натуралният ми е 1 в класацията. Сега съм се наточила да пробвам всичките видове и да си купя от какаото и кулинарния им шоколад.

# 294
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
А къде се продават? Само чувам за тях, но никъде не ги виждам. Laughing

# 295
  • Мнения: 1 796
И аз сред шокохолиците Heart Eyes Ето тези шоколади много обичам аз.



# 296
  • Мнения: 5 462
В тази любима тема да похваля шоколадите Гайо. Досега съм опитала 3 вида- и  много ми харесаха.Единият беше черен натурален, млечен с нугатин, а  вчерашния - млечен с коледни аромати. Натуралният ми е 1 в класацията. Сега съм се наточила да пробвам всичките видове и да си купя от какаото и кулинарния им шоколад.
Как се изписва ..?

# 297
  • под тепетата
  • Мнения: 9 295
Къде се продават може да видите на страницата им, дано не го сметнат за реклама. Иначе аз си взех коледния от магазин Зелен в Пловдив.
 http://www.gaillotchocolate.com/

# 298
  • Мнения: 22 867
В тази любима тема да похваля шоколадите Гайо.
Как се изписва ..?

Предполагам за тези шоколади става въпрос? Ще трябва да ги потърся, не са ми попадали. Peace

# 299
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Да, Гайо, български са, мисля в Пловдив ги правят.

Общи условия

Активация на акаунт