Нещо добро срещу херпеси?

  • 155 206
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 647
На мен ми изписаха капки Биогайа, някой дали ги е ползвал? Чудя се дали да ги купувам.

ЗДравейте!

Тези капки са много добро производство и са съвсем натурални. Съдържат живи млечно-кисели бактерии... В никакъв случай няма да Ви навредят, дори и да сте напълно здрава!

Обаче, за херпеси ли ви са изписани или просто тук сте написала въпроса си?

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

# 76
  • Мнения: 141
На мен ми изписаха капки Биогайа, някой дали ги е ползвал? Чудя се дали да ги купувам.

ЗДравейте!

Тези капки са много добро производство и са съвсем натурални. Съдържат живи млечно-кисели бактерии... В никакъв случай няма да Ви навредят, дори и да сте напълно здрава!

Обаче, за херпеси ли ви са изписани или просто тук сте написала въпроса си?

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев


Не основно за херпес, по-скоро за имунната система, и можело да повлияят и херпеса, да разредят рецидивите

# 77
  • Мнения: 647
Не основно за херпес, по-скоро за имунната система, и можело да повлияят и херпеса, да разредят рецидивите

Съжалявам, аз не съм срещал никъде по литературата такова действие на лактобацилите. Може и да има, но ще е твърде косвено по моите познания.

Дайте коментар, ако има ефект - ще бъде интересно да се знае!

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

# 78
  • Мнения: 141
Не основно за херпес, по-скоро за имунната система, и можело да повлияят и херпеса, да разредят рецидивите

Съжалявам, аз не съм срещал никъде по литературата такова действие на лактобацилите. Може и да има, но ще е твърде косвено по моите познания.

Дайте коментар, ако има ефект - ще бъде интересно да се знае!

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев
Благодаря, и аз съм на същото  мнение, основно си беше реклама на лекаря, защото на още две пациентки преди мен беше изписал същото

# 79
  • Мнения: 22
Мога да предложа изпитано мазило , въпреки , че е от народната медицина . Херпесът се маже с ушна кал . Съвсем елементарно, но много помага . Става въпроса все пак за херпес на устните или около тях . Може да се пробва  и е съвсем лесно , както вече споменах не изисква нищо специално .

# 80
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте,

Излезе ми херпес с бели мехурчета на долната устната р който продължава и Под нея-мажа го със Зовиракср, но като си представя какъв белег ще ми остави и ми се плачелллНякой да има изпитан лек срещу ПРЕДОДВРАТЯВАНЕ/ ИЛИ ЛЕЧЕНИЕ на белег от херпес??
Благодаря предварително

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Не винаги остава остава белег, пък дори и да остане ще избледнее със сигурност. и дъщеря ми имаше страшни белези от херпесите но изчезнаха.

Общи условия

Активация на акаунт