Планирани или случайни бременности?

  • 10 894
  • 402
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 177
Един опит - едно бебе. Не сме го планували  (ако взаимно желание за бебе е планувана  Laughing - значи е планувана), просто опитахме. 10 дни по късно EFP (както и новината че са ме приели висше, но ние си искахме бебка).
Така че не знам дали е планирана или случайна. Пожелахме, опитахме и стана   loveuuu luvbed preggo

# 16
  • Мнения: 213
Планирано бебеправене  Peace Планирано секцио при бърз или по-умерен резултат във времето.
При по-малко ограничения откъм пътувания, местоживеене на едно-две места и потребност за раждане на трето  Laughing, не бихме планирали толкова много, но си има и хубавите черти  Wink

# 17
  • Мнения: 683
Здравейте,
интересен ми е въпроса на колко от Вас бременността бе планирана и на колко неочаквана по стечение на обстоятелствата? Споделям веднага, че аз съм в групата на планиралите бременността си и с двете ми деца за добро или лошо.... Heart Eyes

Планирана.  Peace

# 18
  • Мнения: 566
първата беше планирана,втората стана случайно ,но и двете са с любов Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 777
Планирана.Бях се притеснила,защото минаха 7 месеца бебеправене без резултат  Tired.Накрая милото ме заведе на почивка,една седмица откъснати от света,и веднага се получи  Blush

# 20
  • Мнения: 292
Планирана и страшно много Чакана

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Случайна планирана бременност, ако мога така да се изразя!  Wink Трябваше да заработим по въпроса за бебе, около 6-12 месеца след като забременях. Ама сина ми се оказа нетърпелив!  Joy
Следващата ще е уж планирана, ама знае ли човек!  Wink

# 22
  • Мнения: 645
планирана и 1г и половина чакана

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 99
Много планирана.Повече от две години.

# 24
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Една младежка, много случайна, която завърши с аборт. Една доста по-зряла, много планирана, която завърши с малката ми златна мишчица.

# 25
  • Мнения: 1 174
И двете са случайни, но очаквани и добре дошли. Simple Smile

# 26
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
При нас беше случайна - огромна изненада  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 453
Планирана Laughing

# 28
  • Мнения: 9 973
2 планирани

# 29
  • Мнения: 817
Планирана!
Сега пак планираме да видим дали ще стане и кога Wink

Общи условия

Активация на акаунт