BOTOINA - серум за мимически бръчки

  • 18 549
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте, от около две седмици ползвам серум Ботоина 1000 и вече , смятам, че има резултат, особено сутрин след като вечерта съм нанесла серума. Трудно ми е обаче да преценя дали съм взела подходящия за мен серум-на 37 годи. съм и има мимически бръчки осново около устата. Може би е трябвало да почна с по-силните серуми 2000 или 3000, а като поддържащи да ползвам след 4 месеца Ботоина 1000?-това е просто мое мнение. Ако някой е наясно как да се преценява кой от серумите да се ползва, моля, пишете.
За сведение относно цената му-купих го за 146лв. серум Ботоина 1000.

# 61
  • Мнения: 149
moni_d,откъде купи Ботоина 1000.Аз също искам да си купя серум, околоочен и дневен крем.От това, което писаха момичетата мисля да започна с Ботоина 3000.Моите бръчици са по челото.Тях искам да позалича.По лицето нямам- само при усмивка, леки около очите.

# 62
  • Мнения: 97
moni_d, Мая, в аптеката където проверявах за ботоина имаше каталог със снимки за колко дълбоки бръчки, кой номер трябва да се ползва. Това е аптека "Санита". Подразбира се, че това е във Варна, нали съм от там. Но ако във всички клонове на "Санита" в страната предлагат Ботоина, трябва да имат такъв каталог и вие да си прецените кой номер да си купите. Също доколкото знам Ботоина са само 1000, 3000 и 5000. Няма Ботоина 2000.

# 63
  • Мнения: 31
Момичета, първо да ви се извиня, че не писах периодично за "Ботоина" както ви обещах.
Сега обаче ще ви дам пълен отчет. Аз си купих цялата серия - серум 3000 , дневен крем, околоочен и нощен крем - 3000.
Според инструкциите ползвах серума 20 дни вечер, а през деня - дневния ден. Има голям ефект. Видимо вече се забелязва на 10-12 ден от ползването на серума и дневния крем. След 20 ден бръчките на челото ми почти се заличиха. Бръчките между носа и устата също. Те ми бяха проблем. Сега вече не се забелязват. След 20 ден продължих с дневен, нощен крем и окоолоочен крем 3000. Поддържам постигнатото. Това е мили дами.
Ако има въпроси питайте. Ще се старая да влизам всеки ден във форума за да бъда полезна с каквото мога, защото когато взех твърдото решение , че ще опитам "Ботоина" се рових много из интернет, но информацията беше много оскъдна.
Някой от форума ме питаше от оригиналния ли серум и крем съм си купила. Да от оригиналния. Не е никак евтино. Кремовете "Ботоина " 3000 са на цена около 150 лева всеки- дневен и нощен, околоочния е около 98 лева, а серума е 185 лева.
Кремовете са изключително приятни за кожата. Поне при мен е така. Дневният крем е отлична основа за грим.


момичета, какво става? не се хвалите ... нищо не казвате  newsm78 какви са резултатите след дълготрайното използване /вече/ на серумите и кремчетата? продължавате ли да сте все така доволни  newsm78

# 64
  • Мнения: 97
diddeto, аз лично се отказах защото е по-скъпо от инжектиране на хиалурон и не се знае какъв е ефекта /бих искала снимка или на живо да видя "преди" и "след"/, както и неговата трайност. newsm78

# 65
  • Мнения: 31
diddeto, аз лично се отказах защото е по-скъпо от инжектиране на хиалурон и не се знае какъв е ефекта /бих искала снимка или на живо да видя "преди" и "след"/, както и неговата трайност. newsm78


vessit, тук си много права, но понеже аз си слагах вече ботокс и знам за колко време е ефекта, просто ми се ще да вярвам, че в нашия век вече са измислили нещо да ни разхубавяват за малко по-дълъг период. иначе и аз не съм фенка на тези кремчета, от които ставаш "уж" като на 20, но като си дадеш половината заплата - просто е кощунство  Hug

# 66
Zdraveite, minalata godina, kogato produkta be nov v aptekite v Balgariq, reshih da go kupq na maika za podarak za nova godina-kupih i serum 3000 i aptekarkata mi kaza, che za da ima efekt ot produkta sled seruma se polzvat kremovete za lice. Maika mi beshe malko  skeptichno nastroena kato i kazah kakva iznenada i pravq, no pod moi kontrol napravi vsichi aplikacii-20 vecheri edna sled druga-taka mi obqsniha ot aptekata i sled tova otide i si kupi kremovete i si gi izpolzva kakto vseki krem (principno maika mi e pochitatel na Lierac). Opredeleno pri maika mi ima efekt sled izpolzvaneto na produktite i naistina, za da vidite efekta trqbva da izprobvate parvo seruma i sled tova kremovere. Maika mi si kupuva kremovete postoqnno sega obache kaza che misli pak da si kupi edin serum. Kato rezultat brachkite ne izcheznaha izcqlo-vse pak tova ne e botox, no opredeleno dalbochinata im  namalq i izrajenieto i blqsaka na kojata za polojitelni

# 67
  • София
  • Мнения: 1 956
Имам лични впечатления от околоочния крем Ботоина 1000 - за 1 месец ми понамали бръчиците под очите. Но пък не действа срещу торбички.

# 68
  • Мнения: 377
не знам за този, но ефекта на лиерак липофилинг е докато го ползваш, минеш ли на друг, на втория ден кожата си е пак старата.
Наистина ли е така? Аз също се интересувам от този крем. Пълнила съм назолабиални гънки с ХК, но почти без ефект. Лицето ми е слабо, а подлагането на скъпи и нееднократни процедури липофилинг, също с неясен резултат не ми се правят поне на този етап.
За това моля vessit, кажи нещо повече за http://www.framar.bg/%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BB … -pid30011726.html
Благодаря  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт