Да разкажа и да се оплача, а вие ме подкрепете

  • 3 367
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 494
Пиши после какво става, че ми е интересно. Стискъм палци да е от сапуна

# 46
  • Мнения: 197
Е то и аз хванах гъбички бременна в началото на 9-ти месец при преглед за разкритие в частния кабинет на едно софийско светило.

защо да е от прегледа. кандидите са обичен обитател на женското влагалище. при недостиг на другите (полезни) бактерии се нарушава равновесието и се разрастват кандидите и дават оплаквания - преди течението започва сърбеж.

А1 какви са и къде са тези рани?Херпис ли не тези рани са по малките срамни усни първо се появяват мехурчета след което се пукат ииииииииии ужас, днес след обяд съм пак на лекар ще пиша за резултата .
херпес?

# 47
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
прилича на генитален херпЕс... пиши дано да е алергично нещо... пила ли си нови лекарства? имаш ли същите неща в устата?, температура?

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 10:05 от mishka_moja

# 48
  • Мнения: 197
прилича на генитален херпЕс... пиши дано да е алергично нещо... пила ли си нови лекарства? имаш ли същите неща в устата?, температура?

Нямам в устата такива подобни, не съм пила и лекарства а тази диагноза ХЕРПЕС направо ме ужасява до колкото съм запозната остава завинаги и е нелечима дано е друго наистина благодаря за съветите и отговорите на всички .

# 49
  • Мнения: 3 211
хайде успех и пиши след прегледа.

# 50
  • Мнения: 3 157
Пак при същата докторка ли ходи днес?И какво установи-виновна ли е/не е ли?

# 51
  • София
  • Мнения: 537
мен ме заразиха с гъбички при преглед в 5-та градска. Ходих там инцидентно понеже бях със съмнение за един тумор и трябваше да мина и на гинеколог за да са сигурни, че не съм брменна . Е след 2 часа такъв сърбеж зверски, че направо ужас. Обадих се на на мойта си лекарка и тя ми изписа едно мазило и содена вода за миене отвън. Премина за 10-на дни.
Е момичета има и такива лекари/ кабинети.
Внимавайте много. ooooh! Hug

# 52
  • Мнения: 668

Сапуни също са ми правили проблеми. Когато бях в пубертета, нямаше интимни гелове и се бях мила с едни турски сапун, направен като цвете в единия край и ми се беше появил сърбеж. След като спрях да го употребявам, нещата се оправиха.

Не че е невъзможно и при лекаря да си се заразила, но има и други вероятности.

И аз така, мисля, че АВА се казваха, ужас.
 Дано да се оправиш по бързо

# 53
  • Мнения: 197
Здравейте момичета да ви кажа и резултата от другия преглед всичко е ок Peaceимам алергия към съпуна, ох олекна ми .Станало е пресушаване на кожата и са се появили обриви спокойна съм ,а на вас благодаря за подкрепата приятен ден ви желая   bouquet.

# 54
  • Мнения: 528
Е, браво, че не е нещо сериозно  Hug

# 55
  • Мнения: 182
Браво,дано сега бързо ти минава,че много неприятно!

# 56
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета да ви кажа и резултата от другия преглед всичко е ок Peaceимам алергия към съпуна, ох олекна ми .Станало е пресушаване на кожата и са се появили обриви спокойна съм ,а на вас благодаря за подкрепата приятен ден ви желая   bouquet.
докато изчета нещата ...то работата се оправила.Радвам се ,че нещата са се наредили. Peace

# 57
  • Мнения: 4 519
И аз се радвам, че не е нещо по-сериозно.  Peace Бързо оправяне!   bouquet

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Добре, че най-лошите предположения се оказаха неверни. Бързо оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт