Тайната на дългата и здрава коса - 57

  • 34 389
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 110
 smile3506

Признахме, поне за това заслужаваме само  Naughty ,без  fight

Мис Арк, не ми отговори за боята ,на предишната страничка ....

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 11:38 от *Си*си*

# 61
  • Мнения: 351
Здравейте, красиви дами! Минавам набързо, но не пропускам нито пост в тази тема. Радвам се за добрите резултати, а на Игуанка косата направо ме заслепи - такава красота! За съжаление с моето често боядисване не мога и да си помисля за такава силна, здрава и красива коса.
Следващия шампоан, който ще пробвам е тази Нивеа, от кога се каня, но ме е страх да не ми раздразни скалпа и все отлагам. Най - добре ми се отразява Витамино колор на Лореал, явно наистина боядисаната коса трябва да се мие с подходящи за такава шампоани. А това е моята коса, първата снимка е от Август, а втората от снощи с 3 подстригвания през това време.
http://media.snimka.bg/0327/006908890.jpg
http://media.snimka.bg/2067/010388670.jpg

Извинявам се за лошото качество Blush

# 62
  • Мнения: 115
 Здравейте,отдавна чета темата-от самото начало,писала съм два -три пъти и до там.С маската постъпих по същия начин-два месеца,но имаше страхотен ефект.Сега започвам пак отново.... Пусти мързел  Embarassed
 Искам да попитам Мис Арк дали си намери шампоана на NUXE и какви са резултатите.Също и каква цена има.
 
Стархотни коси видях и ви поздарвявам за упоритостта  bowuu
 
 И да се оплача:Ухапа ме кучето и реших да се подсртигвам,но моята фризЮрка отцъстваше,влезнах в първия салон,ако може така да се нарече и казах по 2см отвсякъде,само връхчетата.На тая о... все едно и казах:прави каквото искаш  smile3518 така ме обезобрази,че не мога да се побера в кожата си .Ще се опитам да постна снимка преди рязането,щото сега не не за снимане  Close  



 

# 63
  • Мнения: 159
Едно от основните правила при мен е, че се подстригвам само при моята фризьорка и при мама. Имам им пълно доверие какво правят с косата ми.
Отказах се от случайните фризьорки, след като една много препоръчана си остави ръцете. smile3515 От коса до кръста, здрава и без цъфтежи, се оказах с коса до ушите, ей-така, защото много щяло да ми отива. smile3511
Не на случайните фризьорки! smile3513

# 64
  • Мнения: 2 110
XS ,косичката ти блести хубаво. Ако не цъфти не я подстригвай !

 ivak71 , много съжалявам за това как се чувстваш. Използвай някакви фибички...незнам ...нещо да прикриеш щетите....Хубавото е ,че като се подстриже косата тя дръпва малко по-бързо и до 2 седмици всичко ще е наред.


Точно така  black_ice  ! Не на случайните фризьорки !

# 65
  • Мнения: 351
XS ,косичката ти блести хубаво. Ако не цъфти не я подстригвай !
Блясъка е повече от светкавицата Wink, а се подстригвах редовно защото косата ми беше страшно изтъняла и оредяла от косопад, преследващ ме 1 година.

# 66
  • Мнения: X
XS, има промяна, на втората снимка ти е по-жизнена косата!

Си Си, честито бритонче, опитай да го покажеш и на нас!  Flutter

Аз пък реших да си махам бритона и за целта си накупих чудесни фибички.  Flutter

И аз непрекъснато режа цъфтежи, отзад на тила обаче не мога да си видя косата, сигурно е пълна с тях.... Tired

В другата тема попитах дали е безвредна индийската къна, която ползвам - ами не е, имало една много токсична съставка, която се слагала и на боите.... smile3516 Зарязвам всякакво къносване и ще си ходя с рижави краища.. И имам чувството, че естествения ми кафяв цвят е доста безцветен...

И все още си нямам "моя" фризьорка... Много ме е страх да се доверя, защото и без това ми расте бавно косата...

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 12:13 от Анонимен

# 67
  • Мнения: 4 496

Мис Арк, не ми отговори за боята ,на предишната страничка ....

Какво съм питала за тази боя? Не помня. В тази тема или в предната?   newsm78

XS , втората снимка повече ми харесва. Сега остава само да стане малко по-дългичка. Hug

ivak71 , мис арк не е мърдала от вкъщи около седмица. Мързел е причината, не друго. Crazy За цената предполагам, че е около 20-25 лв., но не съм сигурна.


Това за къната сме го коментирали много пъти. Така си стои вкъщи пакета. Уж истинска , ама така ми съсипа косата...


Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 12:25 от ♥ мис арк ♥

# 68
  • Мнения: 302
котенце десси-г, на снимката вече е сресвана  Mr. Green
*Си*си*, напълно съм съгласна с теб, аз през цялата зима избягвам търкането на косата с дрехите и повдигам със щипка или вързвам на опашка(по-добре, от колкото увредена коса Blush)
Днес ходих на дерматолог, имах опасения за псориазис от едни обриви по ръката, но ми се размина с някакъв дерматит, ще трябва да не правя 3вито-то известно време, но пък ми изписаха анакапс на Дюкре newsm03

# 69
  • Мнения: 2 110
 Мис Арк в една друга тема питаше за боя за коса Color & Soin 3 CHENES . Доколкото знам я няма в интернет доставките. Има я в аптеките.Струва около 20лв. броя и ако искаш и я няма във Варна да ти  я изпратя  в колет?!

# 70
  • Мнения: 115
 black_ice ,права си за" моята фризьорка",но не знам какво ми беше станало него ден,сега дори не смея да ида при нея за да ме оправи.А като си помисля,че чаках доста време тази дължина  Mr. Green

  Не се получи със снимката,за това ще се опитам по другия начин,дано стане http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=223596&cat=500
  
След като ме оформят ще кача пак снимка,заела съм се доста сериозно с маската и вече няма назад!Косата ми е нормална към мазна(мия я на три дни).В маската слагам кис.мляко,аспирин,ракия и понякога мас+основните неща.Бадемовото масло ми действа доста добре,както и кокосовото.
  XS,чувала съм,че в къната слагат боя за прежда,незнам колко е вярно,ползвала съм я отдавна.
 Нана ,кажи малко повече за анакапс-а на Дюкре   bouquet

# 71
  • Мнения: 4 496
Мис Арк в една друга тема питаше за боя за коса Color & Soin 3 CHENES . Доколкото знам я няма в интернет доставките. Има я в аптеките.Струва около 20лв. броя и ако искаш и я няма във Варна да ти  я изпратя  в колет?!


Ааа, сетих се сега. Ще потърся по аптеките като изляза. Не знам кога ще е това. Напоследък ходя само до Mall-а, защото ми е по-удобно заради децата. Но ако я няма по аптеките ще ти кажа. Hug

# 72
  • Мнения: X
Знам, мис арк, но тъй като много исках да си слагам къна, се осланях на това, че може и да не е толкова вредна и че в моята къна да няма опасни съставки....  smile3518 Не беше много сполучлива тази стратегия....
И сега не зная как да постъпя, защото откакто се къносах и доста ме сърби скалпа.. какво да направя - да се опитам ли да отмия със сода къната  и да слагам повече масла или без сода и с масла?

ivak71Peace хубава коса!

# 73
  • Мнения: 4 496

И сега не зная как да постъпя, защото откакто се къносах и доста ме сърби скалпа.. какво да направя - да се опитам ли да отмия със сода къната  и да слагам повече масла или без сода и с масла?



Къната не е като боята. Не вярвам да се отмие със сода  или въобще с нещо друго. С времето ще поизбледнее, но няма да се махне на 100%. Sad

Каква част от дължината ти е къносана? Старо къносване ли е, или цялата дължина и отскоро?

# 74
  • Мнения: X
Отпреди два дни, цялата дължина... А я къносах, защото бях опитала на два пъти да слагам сода в шампоана ми и остатъчите от предишното ми къносване се унищожиха почти напълно. Което означава, че в тази къна слагат повече оцветител, отколкото истинското растение. Забелязвам, че след 2 месеца цвета почти се маха.... Не изчезва, но много се променя.

Общи условия

Активация на акаунт