Още една анонимно-объркана

  • 4 462
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 105
Аз всъщност изобщо не я карам да прави секс за не я зареже  Simple Smile Това е абсурдно просто. Май само LemonDesi ме е разбрала, но това не ме учудва, мен нейните постове ме поразяват. Hug

Както и да е, опитвах се да провокирам някаква емоция към съпруга, ревност ако щеш, като опит да разбере дали това го прави по-привлекателен или не. Дали е просто рутината и ежедневието или пък страстта наистина си е отишла.

Но авторката си е отговорила май, а и с фантазии не става. Може би наистина трябва да изживее някоя авантюра, за да разбере какво иска, по-възможност дискретно и внимателно. Тогава може да си тръгне или да остане, зависи какво е разбрала. Но не виждам смисъл да мъчи и себе си и хората около себе си подтискайки някакви силни емоции. Понякога е лекомислено и глупаво да ги следваме, понякога не. Не мисля, че на всяка цена трябва да запазваш семейството, ако това те прави нещастен, за никой не е добре, и за детето също. Добрите родители са щастливи и уравновесени хора, а не терзаещи се и всеки има право да преследва щастието си. Така че, действай според мен. Може би в твоя случай риска си заслужава.

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Мишка, прекрасно си го написала.

Хубаво го е написала, ама като си представя какъв кеф е секс "да не ме зареже"... Голям съвет, няма що. Тя сигурно не се беше сетила, че мъжът й може и да се умори.

Не виждате ли, че няма нужда да я плашите, а да я посъветвате как да го почувства отново желанието?

Моето мнение е, че за секс след няколко години брак е нужно да се работи. В повечето случаи не става наготово да ти щукне и айде тръгнахме, и айде пак след десет минути. Това просто си е нещо, което трябва да се култивира и да се поддържа и обгрижва, като всичко останало в брака. И тогава е хубаво и вълнуващо и ти се иска пак, нищо, че с тоя човек си знаете и кътните зъби и си гледате мръсните чорапи и си чувате пишкането в тоалетната.

Ами аз не схванах написаното от Мишка по този начин.
За мен просто авторката на темата не е наясно със себе си, или може би, по-скоро не е избрала точния тип връзка за живота си.
А ако иска да задържи тази, трябва да преподреди приоритетите си.
А знам много добре, кое ще я жегне, и ще го направи супер желан, поне за краткосрочен план съм сигурна.
Просто мъничко подозрение, че и неговите мисли тичат с други ручейчета, ще са й достатъчни,
за да го сатурират малко в сексуалните й представи.

ПП Миш, изчервих се бре, мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт