Отговори
# 360
  • Мнения: 598
Мамбина, супер новина!!! Hug Heart Eyes
E, то да не ми е лесно с тези колелца, а и да помня искате Joy Joy Joy
Щи, ти сама си си го казала, ЗЛАТНАТА СРЕДА си!!! Гушки и браво,мила!

# 361
  • Мнения: 2 270
Браво Мамбина! Hug Heart Eyes Praynig

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Мамбина, много се радвам за теб и бебо  Hug И аз пих магнезии през цялата си бременност.

# 363
  • Мнения: 619
Mambinka  Hug Hug Hug Страхотно много се зарадвах като прочетох, че с бебо сте добре  Hug Heart Eyes Оттук нататък да сте все така и болница да видиш чак когато дойде време да раждаш  Praynig Hug Hug Heart Eyes
Щи голямо честито за хубавите резултати-пушка си наистина  Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 364
  • София
  • Мнения: 5 727
Mambina - само хубави новини да ни казваш от тук нататък  Hug Hug Hug

# 365
  • Мнения: 598
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, veselyshko  е пак при нас-урааааааааааааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 366
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Само да ви напомня че имаме 25 страници лимит  Peace

# 367
  • София
  • Мнения: 1 220
Мамбина, много се радвам, че сте добре. Hug Пожелавам ти безоблачна бременност от тук нататък  Hug
*Jeny*, стискам палци за утре да имаш един прекрасен  EFP Hug
amanita   Hug

# 368
  • София
  • Мнения: 335
***

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 12:08 от Sherona

# 369
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Тук чета разни изказвания, че рядко става от първия път..
ooooh! Не ми се коментира  Tired

# 370
  • София
  • Мнения: 969
Мамбинка  Hug много се радвам, че всичко е наред вече. Пази се занапред и следвай съветите на доки
Sherona, честито и лека бременност, но това изказване на последния ред не е много удачно точно тук.

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 12:49 от sofy

# 371
  • Мнения: 943
Аз рано,рано се събудих и мир не ми дава едно нещо.МОмичета,нямам лошите признаци на бременност(гадене и т.н),само както знаете леко неудобство в корема и тежест в гърдите. НО не знам защо  имам някакво предчувствие ,че нещо с бебчето ми не  е наред. Чувствам се небременна  Cry тази сутрин,а прегледа ми е чак за 19...Какво да правя?  Cry Cry Cry Praynig

# 372
  • Мнения: 598
Офффф!!! Мога да изкарам бременността си и без да посещавам този кокошарник! Просто регистрация в кофти място! Лека бременност на всички и безпроблемно раждане на здрави бебета!
Това е супер грубо някакси..Не познаваш момичетата, а ни наричаш така ooooh! ooooh! Лека бременост ти желая въпреки всичко   bouquetНе съм забравила за 25 страници лимит! Heart Eyes бебка имаш на лични нещо от мен Laughing

# 373
  • Мнения: 1 165
Щица благодаря за отговора.Кървенето/ако зобщо може да се нарече такова/ според мен изобщо не беше менструално,а някакво розово зацапвае по-скоро,но тестът,който направих днес беше отрицатлен... newsm78 Какво става с мен и аз незнам.Все още никакви ПМС-нищо.А от вчера сутринта дори и зацапване не съм имала... newsm78 newsm78 newsm78

# 374
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте момичета!Радвам се,че ви има ,че си споделяме най-съкровените мисли и ви благодаря за всички съвети и подкрепа!(това във връзка с тъпото изказване на някоя си Sherona Joy Joy Joy)
Отдавна не съм писала,но редовно ви чета-просто съм много заета напоследък и хич не ми остава време да пиша.При мен нищо ново и без друго.Днес ми дойде-с 5 дни по-рано...чудя се от какво може да е и дали има причина да се притеснявам.Вие как мислите?
_bebka_ ,мисля,че всяка бременност си е индивидуална и не е задължително да те боли нещо изобщо.Не се притеснявай излишно,за да не си навредиш сама.
Мамбинка  ,и  аз се радвам,че си добре!Много прегръдки и никакви проблеми по-нататък!
 Hug за всички!

Общи условия

Активация на акаунт