Help

  • 1 529
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 773
Ще се справиш. Мамите са ти написали неща от 1ва необходимост.
Аз също влязох да раждам преждевременно. Съпругът ми и дъщеря ми останаха у дома да "дооправят".
Изписванията обикновено са на обяд, така, че най-вероятно вече си при съпругата си. Честито бебе.

# 16
  • Мнения: 4 434
Честито бебче Grinning
Вече са ти написали какво да правиш Hug

# 17
  • Мнения: 96
честито ти малко бебче - да ви е живо и здраво и много да ви радва Hug
Абе хора, какво се чудите на човека. Случват се такива неща - по рано да се влезе в болницата и по рано раждане.  ooooh!
Жена му сигурно вече има предвид какво ще им трябва, ама той просто не иска да я притеснява. Браво, че все още има такива татковци Hug  bouquet

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито бебче Hug
Вече са ти написали от какво ще имате нужда

# 19
  • Мнения: 494
Честито бебе, вече са ти казали какво ви трябва. Да не се е родило по- рано бебето или от суеверие не сте купили нищо  newsm78. А дори да е суеверие жена ти трябваше да ти е оставила списък с нещата   Thinking Поне някоя баба няма ли да я пратиш да купи всичко каквото трябва, драсни някои ред да кажеш какво стана, че ми е интересно

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Влезнах да се правя на лоша заради заглавието. Обаче ми стана весело и мило. Яко шашнат татко. И тепърва да пере. Че кога роди жената, кога ще я изписват? На изписването ли чак разбра, че бебето се е появило? Да ви е честито!

# 21
  • Мнения: 9 973
#Crazy жена ти не си ли е приготвила нещата предварително??? Просто всеки ден се изумявам какви спокойни хора има.
има да,и аз купих шишета,сапун,АМ като ни изписаха от болницата
като се прибрахме имаше дрехи,хавлия,корито легло,памперси и м.кърпи.
Оставих бебе да спи със свекито и излязох до близката аптека за най-наобходимото.Все сме се справили някак

# 22
  • София
  • Мнения: 272
На изписването ли чак разбра, че бебето се е появило? Да ви е честито!
Joy Joy Joy
И какво??? В 10ч.женати ти звъни ИЗПИСВАТ НИ  и ти пазаруваш,переш,гладиш,преваряваш, приготвяш всичко и ........ си ги прибираш.  newsm78
Дано все пак да е пързалка   bouquet

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Честито бебе!   bouquet Сигурно вече сте си вкъщи. Случват се и такива ситуации, но не е страшно. Момичетата са казали вече какво трябва на първо време. Останалото едно по едно ще си го набавите. Peace

# 24
  • Мнения: 3 695
Да не забравиш цветя за майката!   bouquet Надявам се да кърми бебето и така доста от нещата (АМ, шишета, биберони) ще отпадат като необходими. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 292
#Crazy жена ти не си ли е приготвила нещата предварително??? Просто всеки ден се изумявам какви спокойни хора има.
има да,и аз купих шишета,сапун,АМ като ни изписаха от болницата...

А аз даже и след изписването не купих тези неща. Излишни са, ако една жена има намерение да кърми. А и да стане фал - аптеки бол. Как ли пък няма да си дам парите предварително за неща които може и да не влязат в употреба.


Честито бебче!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт