108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки

  • 10 547
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 610
радостни новини...4естито, бибитке,льв4е. Супер!
Гей4е, супер весели снимки.
бибе, аz не мога да карам ски и даже не ходим на такива места. радвам се оба4е, други като го правят и споделят.

# 31
  • Мнения: 1 584
Бибитке, честито. И аз като майка на едно лъвче, макар и късно юлско, да потвърдя, че са много сладки Mr. Green

Забравих да се похваля и тук, че днес ми беше първия работен (полу) ден Wink

# 32
  • Немция
  • Мнения: 6 903
Мерси, мерси! То може и раче да стане, ама нека да не дърпаме дявола за опашката! Wink

И, Майра, как беше първият работен (полу)ден? Последното ми напомня на определението "санитарен полуден". Grinning

Хълцук - най-хубавите лъвчета се правят през сивият ноември.
Сърф, да не си подкарала вече с алкохола, че хълцукаш? Mr. Green

# 33
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 707
Бибитке, честито! Лека и безпроблемна, а после едно здраво и послушно бебе на финала! Wink
Абе, Мата отиде у тая Спаня, затрупаха я снеговете и се потурчи Confused

# 34
  • Мнения: 3 880
Бибитке, много си била потайна Wink чак сега ли се сети да споделиш с нас. Ние тук тези неща си ги казваме 3 дни след цикъла, а не 3 месеца Crossing Arms Laughing Wink
Честито, лека и безаварийна да е  bouquet

Майра, най-малката девойка как понесе промяната? Или като за първи ден без мама й се видя интересно? Simple Smile

Риен, и аз не карам (още), но с нетърпение чакам зверчето да се научи стабилно, затова и полагам такива усилия, правя се на влек и т.н. Laughing за да мога в близко бъдеще да я пусна с баща й да се занимават по пистите, а аз да се занимая с някой шнуки-скиучител на спокойствие Mr. Green да ме научи да карам ски, де, да не си помислиш нещо друго Wink

# 35
  • Мнения: 1 178
Битке, чудесна новина... лека, беzпроблемна и успешна бременност от мен  Hug zа лъвчетата потвърждавам сладки са, но и своенравни  Hug

Като си купувате билети правите ли си и zастраховки и какви, че аz не се сещам какво би ни било необходимо zа да си осигурим беzпроблемни полет и почивка?

# 36
  • Мнения: X
Честито, Биб! Лека и безпроблемна, здраво и красиво бебче!

# 37
  • Мнения: 1 584
Полусанитарен ден, Бибитке, се казва Mr. Green

Ами полуработния ден  Laughing беше добре - аз съм 5ч в офиса - от 8 до 13. Докато се наместят нещата, тоя колега мине - ааа ама ти си се върнала, бъра-бъра, после друг колега мине - ааа ама ти какво правиш тук - бъра -бъра - и то станало време да си ходя Laughing Като всеки първи работен ден  Laughing

Бибе, аз я водих предните 2 седмици да свиква - като последните дни я оставях (дефакто 2 пъти) сама за тия 4ч, които ще стои. Добре се справя, не е почнала още да се бои от непознати, не плаче, играе, спи, пълни памперси Mr. Green Само аз я кърмя преди да тръгна към 7, тя после не иска да яде нищо ..чак до към 12-12.30 когато обядва. Това малко ме притеснява Confused Но пък от друга страна - тя не плаче през това време и явно и е ок Thinking

# 38
  • Мнения: 3 880
zа лъвчетата потвърждавам сладки са, но и своенравни  Hug

Ех, ако споделиш коя зодия деца не са своенравни, специално ще си дам зор да си направя второто в нея зодия Mr. Green Май няма такава Wink

Застраховка правя само здравна. Преди правех и рюктритт, но тъй като последните години резервираме все краткосрочно не съм я правила, иначе за дългосрочните планове бих направила и такава, защото нищо не се знае...

# 39
  • Немция
  • Мнения: 6 903
Още веднъж голя-я-ямо мерси за пожеланията!  bouquet Да ви се връща ...стократно! Mr. Green

Бибитке, много си била потайна Wink чак сега ли се сети да споделиш с нас. Ние тук тези неща си ги казваме 3 дни след цикъла, а не 3 месеца Crossing Arms Laughing Wink
По-добре късно, отколкото още по-късно. Wink(като тръгна към родилното) Laughing

Ех, ако споделиш коя зодия деца не са своенравни, специално ще си дам зор да си направя второто в нея зодия Mr. Green Май няма такава Wink
И аз си мисля, че едва ли има дете, което да е образец за кротост и послушание. А, сещам се за едно момиченце( чистокръвно българче, ако някой се заинтересува за националността) на далечна позната, което наистина беше много кротко и тихо, чак необичайно. Но го определям по-скоро като изключение.

Бибе, и аз не мога да карам ски, но номерът със ски-учителя едва ли ще стане при мен, защото и моя мъж не е със скиорски умения, така че...

Майра, все така леко да върви съчетанието от  работа+бебе!

# 40
  • Мнения: 3 880
А, сещам се за едно момиченце( чистокръвно българче, ако някой се заинтересува за националността) на далечна позната, което наистина беше много кротко и тихо, чак необичайно. Но го определям по-скоро като изключение.

Ауу, бързо да отиваш да питаш коя зодия е Laughing Wink

Бибе, и аз не мога да карам ски, но номерът със ски-учителя едва ли ще стане при мен, защото и моя мъж не е със скиорски умения, така че...

Това е идеалният вариант, тъкмо няма да чакаш бебето да порастне, че и да се научи да кара Mr. Green Качваш ги с таткото на шейната да се забавляват, а ти се заиграваш с учителя Wink

# 41
  • Мнения: 2 567
За Landeserziehungsgeld имам документите от преди не знам колко време, но все си мисля, че няма да ни огрее и затова не ги попълвам. Thinking
Момичета,тези   пари  само  в Байерн  ли  ги  дават  или  са   нормалните  ерциунгс  гелд?  Не   схващам?  Някой  в  НРВ   кандидатствал  ли  е   за  такива/ в  случаи  ,че  да  моля  за  линк   Hug благодаря  ви!
Erziehunsgeld се замени от Elterngeld, които се дават 12 или 14 месеца, ако таткото погледа чавето. Това за всички провинции. Обаче в Baden-Württemberg, Bayern, Mecklenburg-Vorpommern, Sachsen и Thüringen след тия 12 месеца при определени условия (по-нисък доход и минали Ута) може да бъде отпуснат и Landeserziehungsgeld.
Биба, Леа е страхотна, а ти не се помотвай и грабвай шнуки ски учителя, че докато се опомниш и Леа вече ще шуска черните писти Grinning Ох, скичкииии! Другата седмица и ние малко, дай Боже обаче да сме най-после здрави Praynig
Бибитка, да е лека и безаварийна! Hug

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 17:44 от _ШоШи_

# 42
  • Мнения: 1 677
Бибитка, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам, а на финала едно здраво и усмихнато бебче.

Гея, Биба - снимките са много хубави.

На моето момиченце днес му е харасало в детската. Учителката каза, че разбира само някои неща, които й говорят, но пък с голям интерес повтаряла думички и изречения. Дано бързо се адаптира.

# 43
  • Немция
  • Мнения: 6 903
Това е идеалният вариант, тъкмо няма да чакаш бебето да порастне, че и да се научи да кара Mr. Green Качваш ги с таткото на шейната да се забавляват, а ти се заиграваш с учителя Wink
Хаха, планът вече е скроен. Joy Да ти имам фантазиите!!! Mr. Green

За Erziehunsgeld-а не ми стана ясно какво е положението в Нордрайн-Вестфален. Е, ако ми потрябва ще се поинтересувам лично- не ми е спешно.

Бубе, децата по принцип бързо се адаптират, не се притеснявай прекалено! Ти май си съвсем нова тук- ако наистина е така, добре дошла!

# 44
  • Мнения: 3 521
Сърф, да не си подкарала вече с алкохола, че хълцукаш? Mr. Green


Не съм се спирала, Бибитке - закусвам крапфени с Бейлис-крем, пия ирландско кафе, обядвам с винен кебап, следобяд хапвам  кекс с червено вино, вечерята си е вечеря - там се пие вино, бирата е за "малкия глад", но специално това хълцук беше от вълнение Laughing

п.п. Честит ви Трифон Зарезан, девчонки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт