Безвъглехидратна диета - тема № 7

  • 27 718
  • 425
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 601
да се отчета парпнах руло Стефани в заведението до работа...дано не са сложили хляб в каймата Sick със салатка зеле.
Браво на спортуващите, а при мен за спорт не остава време хич.

# 361
  • Мнения: 94
Момичета,рецептурника и албума се намират на първа страница,там където пише"Безвъглехидратните момичета преди и сега"

# 362
  • Мнения: 1 620
Dream*, не знам вече какво да мисля за тия калории и велоаргометъра... И в двата случая звучи странно. Едва ли с това колело се изразходват само 50 калории, но си права, че 500 звучи още по-невероятно. А да се е развалил се съмнявам, понеже е сравнително нов а и другите неща си ги отчита нормално (ден от седмицата, час, пулс, разстояние....)
Отивам да хапна една чушка и идвам да ви чета.

Абсолютно Peace Аз като купих велото незнаех и си мислех че олкото повисока е степента по ще сваля кг да ама не, само напомпах мускулите на краката  ooooh! Та тогава се поинтересувах и се оказа че за кардио тренировка е важно да е на най- слабата степен и да се върти продължително време. Имаше ефект, при мен.

Бързам да пиша и веднага влизам в банята , защото съм вода ...
Лаленце , току-що си направих един ескперимент . По принцип карам колелото си на пета степен . Онзи ден ( понеже вчера не карах ) за 30мин имах резултат 9км и 205 калории . А сега забележи . Карах на 3-та степен . За десет минути имах 4км и 90 калории ... На 20 мин вече бях 8 км и 183 калории , направи ми впечатление , че 205 калории и 9 км имах , когато бях вече почти на 23-тата минута . А за 30мин резултатът е 12км и 275 калории . Признавам си - голямо въртене беше ... крака не ми останаха . Явно истината е в това да се кара на по-малка степен . Мой приятел , който е редовно във фитнеса ми беше казал да карам на по-малка степен колелото си , защото по-високите вече са за мускулната маса ... не и за отслабване ... Но аз все си мислех , че пета степен е добре . Явно съм грешала ...
Изпих и две големи чаши вода докато карах ... За сеа не съм и гладна, но все по някое време ще ограднея и за това определено трябва да си измисля нещичко ...  Сега влизам в банята , защото просто капя ...
До скоро =)

# 363
  • София
  • Мнения: 5 255
Хайде и аз на отчет:
наденичка, яйце и пюре от спанак за обяд, закуската беше .. кафе и цигари  Crazy
Вечеря - май само мезета ще ям, че ще имаме гости  Blush

# 364
  • Мнения: 2 131
Аз дотук съм на две кебапчета и половина, ама тънички.   Mr. Green
Кафе и Кола лайт. Нещо изоставам с водата, ама...  Twisted Evil, трябва да наваксам до края на деня.

# 365
  • София
  • Мнения: 6 010
 Dream*, беба28 абсолютно сте прави! И аз стигнах до този извод днес! Така, че вече ще карам само на първа най-много втора степен, защото понякога толкова се засилвам, че имам чувството, че педалите ще превъртят.
За отчета:
обяд - бяла риба
вечерята - пълнена чушка или две ако съм много гладна, въпреки, че снощи и една ме засити.
До тук около литър вода и още толкова до края на деня, надявам се Wink
Хубав следобед на всички!   bouquet
P.S.: Полезните линкове за млякото и т.н. ще присъстват на първа страница в новата тема с още други подобни. Просто сега няма как да ги добавя.

# 366
  • Мнения: 94
А кога ще имаме нова темичка?(че първа да се запиша)  bouquet

# 367
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИчЕТА,ПОЗДРАВИ НА ВСИчКИ МИНУСчЕТА!!!
И АЗ МОГА ДА СЕ ПОХВАЛЯ,ОТ ЛУННАТА ДИЕТА СВАЛИХ 1.500!!!
МНОГО СЪМ ДОВОЛНА,ЗАщОТО ВЕчЕ СЪМ 88.5 КГ,НО ЛИНИИКАТА щЕ СИ Я СМЕНЯ КАТО МАХНА ТЕЗИ 500ГР.
ЗА ВЕчЕРЯ щЕ ХАПНА ДРОБчЕТА И САЛАТА ЗЕЛЕ!
ЕЛИ,МИСЛЯ чЕ НА СЛЕДВАщАТА ЛУНА ТРЯБВА ДА СИ С НАС!!!
БРАВО НА АБИТО И НА ОСТАНАЛИТЕ СМЕЛИ ДЕВОЙКИ!!!ЛЕКА ВЕчЕР!!!!

# 368
  • Мнения: 686
Здравейте!
И аз от 10.02 съм на тази диета.
Тази сутрин забравих да се претегля ,но утре сутринта ще видим резултата.
Иначе съм:63кг
цел-50кг

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 21:05 от Vqqra

# 369
  • София
  • Мнения: 6 010
Ели, още 5 страници и пускам новата тема. Тази вечер ще прегледам за разни полезни неща, които да вмъкнем Wink

# 370
  • Мнения: 1 620
закуска - пържено яйце
обяд- задушени зеленчуци
следобедна закуска- шпеков салам
вечеря воденички с гъби в масло Grinning
В
 момента ги варя дано станат вкусни че ми е за първи път Praynig

# 371
БЕБА,БЕЗ МАСЛО МИЛА! Peace

# 372
  • Мнения: 1 620
Еми олио поне да сложа, да ги поприпържа накрая в нещо.

# 373
  • Мнения: 62
Добър вечер вече тук не пиша ,но си спазвам режима стрикто,свалила съм 3 кг. за една седмица още много малко ми остана искам още  6-кг.  .

# 374
  • Мнения: 94
Привет и от мен.Вече се прибрах от работа.
redjinaa , ти къде се губиш"дъще"...Ние вече направихме по 2 етапа ,а ти изчезна яко дим да обикаляш другите теми.
беба28 .Нека е или малко зехтин или малко олио- иначе ще задържиш за седмица.Аз лично спра ли мазничкото и веднага дърпам надолу - хем без спорт.
Маргооооооо, защо да гладувам ,като резултата ми е -1 на варено пиле???"Гладна мечка хоро не играе"(а като се наяде си ляга Joy Joy Joy)
White_tulipПитах,че забравих вещицата какво каза(20 стра Embarassedници ли бяхаааа,30 лииииии)...
Добре дошла на Vqqra.
Абииииииииии,да не се удави с това мляко приятелко ,че никаква те няма???

Общи условия

Активация на акаунт