АВГУСТинската дружина топли своите мами в таз студена зима!

  • 13 119
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лелеее, Каке, да не си ми спазарила момата на друг, че не отговарям Crossing Arms...ох, ще я изям Heart Eyes!
Пък колко прилича на батко си - направо 1:1.
Айде, изчезвам да водя Калоян на английски и да си поразветря мозъка малко, че не се издържа с двамата затворена вътре.

# 46
  • Мнения: 243
Хелоу  Mr. Green
Ние се поразходихме днес доволно  Party поне според мен де Whistling Яни явно не беше на същото мнение, щото като се прибрахме и хукна към вратата на терасата пак да излиза  Crazy луда работа. Crazy
За спането - заспива около 23 часа, спи до към 9 - 9.30 - 10 часа следобед когато му се приспи дремва за около час до 3 часа, ама и при мен 3-те часа са голяма рядкост  Rolling Eyes
На консултация ще ходим като се приберем в Софето - евентуално другата седмица  Peace
Ментина, Кърли бонбончета, ейййй, големи сладуранки си имате  Heart Eyes
Морска и ти нещо се губиш напоследък  Wink

# 47
  • Мнения: 243
Сладкишче виждам те  Wink
Какво стана, какво каза док за малката? Добре ли е?

# 48
  • Мнения: 3 388
Моми4ета, Сонита съм  Grinning много приятно ме изненадахте! Благодаря от сърце на всички за топлите и красиви пожелания   bouquet
Напоследък нямам много време да пиша, но поне ви препрочитам отвреме-навреме. Сега се очертава да имам още повече задачи по боядисване, обзавеждане и пренасяне, защото от вчера официално съм новодомка  Crazy
Поздрави и много здраве на вас и малките ви съкровища  Hug

# 49
  • Мнения: 1 380
Сладкишче виждам те  Wink
Какво стана, какво каза док за малката? Добре ли е?
Не ми работи нета и пиша вече 3-ти път и ме изхвърля. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Всичко е наред.Още кашля и има суполи, не яде, но явно това е положението....
Ще нося стерилна урина в четвъртък да видим дали няма бактерии.

# 50
  • Мнения: 243
Ще нося стерилна урина в четвъртък да видим дали няма бактерии.
Всичко ще е наред  Hug Може пък просто да е много злоядо дете  Rolling Eyes

Я да попитам, че сама нещо не мога да се справя  Blush Някой използва ли услугата Интернет Банкиране  newsm78 От банката ми дадоха нек'во упътване, ама е за Интернет Експлорър, а аз нЕмам такова животно на компа и не искам, поради ред причини. На Операта, Мозилата и Гугъл хром нищо не става, настройките които трябва да се направят ги няма в менюто..... Сори за ОФФ-а  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 380
Ще нося стерилна урина в четвъртък да видим дали няма бактерии.
Всичко ще е наред  Hug Може пък просто да е много злоядо дете  Rolling Eyes

...........................
Терминът "Злояд" според педито ми не съществува.....за без апетитието си има конкретна причина....е честно казано от година и шест месеца я търся.....и още не съм я намерила..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Според нея прекалявам със здравословните навици и за това детето не яде....е сега сме на солети, Фафли и пилешки ролета.....ефект=0,00

# 52
  • Мнения: 243
Ще ме извинява педито ти, ама аз не съм съгласна с нея  Naughty Иска да ми каже, че е по-добре ако давам ФаФли и всякаквите му там боклуци - снаксове, шоколади и кремвирши (в който бог знае какво има  Sick ), така ли  newsm78.
Какво ще рече, че прекаляваш със здравословните навици? Ти нали беше писала, че само заради нея готвиш всеки ден. Това, че на детето се предлага домашно приготвена манджа и плодове, прекаляване ли е?

# 53
  • Мнения: 1 380
Ще ме извинява педито ти, ама аз не съм съгласна с нея  Naughty Иска да ми каже, че е по-добре ако давам ФаФли и всякаквите му там боклуци - снаксове, шоколади и кремвирши (в който бог знае какво има  Sick ), така ли  newsm78.
Какво ще рече, че прекаляваш със здравословните навици? Ти нали беше писала, че само заради нея готвиш всеки ден. Това, че на детето се предлага домашно приготвена манджа и плодове, прекаляване ли е?
Знам ли...и кремвирши давам(Тандем) и бонбони....е снаксове не.... Sick
Днес и готвих грах с пилешко....всеки ден готвя, но яде по 2-3 лъжици и вика: не, не.......
Вече и "китайско" не яде.....
Дано да е от вируса, и пак да започне да хапва....

# 54
  • Мнения: 324
Сладкиш, моите уважения към педито ни, ама тоя път бърка  Naughty Може да си има и много злояди деца. Сума изследвания правихме на Мая, всичко й е наред, витамини й давах, но въпреки това от 10 месеца яде по 150-200г твърда храна за деня. От поне 4 месеца кантарът е закован на 10 кг. Педиатърката ни все ми казва какво трябва да яде детето, а като й задам въпроса как да я накарам да го яде, тя вдига рамене и казва "търпение". Така че ти си пусни изследването, но не мисли, че непременно й има нещо на Калина.
А това, че не яде нормалната храна, не ме кара да й давам боклуци. Ако ще да яде, ама и вафли няма да получи  Naughty

# 55
  • Мнения: 1 380
Слънчогледка , Мая яде 150-200 грама, но Калина и 50 грама на ден не и се връзва....
2-3 лъжици на ядене и това е...давам обикновена бисквита, хапва 1-2 пъти и плюе....това е....
Днес я мерих( на домашният кантар) 8 и нещо кила е.....не ми пука колко тежи...това не е критерий за мен, ако яде една паничка изпадам в еуфория....има проблем детето, но все още не знам какъв е.....
Щом и любимата "Хумана" 3 отказва.....
Кажи с какво я храниш, моля те....на лични....
Хайде стига съм се жалвала, че после и мен ще ме осмиват в чата.....

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 19:04 от sladkish4e

# 56
  • Мнения: 324
Хайде стига съм се жалвала, че после и мен ще ме усмиват в чата.....

Е, това не е жалване, а споделяне. Нали и за това сме тук. Иначе дай да си говорим за времето, така няма как да "осмиват"... Който се смее на подобни жалвания, дано не усети от опит какво е... Голям смях пада просто.

# 57
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Слънчогледка , Мая яде 150-200 грама, но Калина и 50 грама на ден не и се връзва....
2-3 лъжици на ядене и това е...давам обикновена бисквита, хапва 1-2 пъти и плюе....това е....
Днес я мерих( на домашният кантар) 8 и нещо кила е.....не ми пука колко тежи...това не е критерий за мен, ако яде една паничка изпадам в еуфория....има проблем детето, но все още не знам какъв е.....
Щом и любимата "Хумана" 3 отказва.....
Кажи с какво я храниш, моля те....на лични....
Хайде стига съм се жалвала, че после и мен ще ме усмиват в чата.....

Сладкиш, имам позната със също толкова злоядо дете, буквално живее на 2 чаши мляко - ама по-здраво и кораво няма от нейното - всички други ядат и се праскат и все болни, нейното обаче една хремичка за ден-два и е готово - така че това, че е злояда Калина - а то има такива деца, и аз не съм съгласна с твойта педка, не означава нищо, само, че твоите нерви ще са опънати до последно постоянно  Tired което не е никак малко  Tired Hug

# 58
  • Мнения: 1 380
Хайде стига съм се жалвала, че после и мен ще ме осмиват в чата.....

Е, това не е жалване, а споделяне. Нали и за това сме тук. Иначе дай да си говорим за времето, така няма как да "осмиват"... Който се смее на подобни жалвания, дано не усети от опит какво е... Голям смях пада просто.

# 59
  • Мнения: 1 380
Хайде стига съм се жалвала, че после и мен ще ме усмиват в чата.....

Е, това не е жалване, а споделяне. Нали и за това сме тук. Иначе дай да си говорим за времето, така няма как да "осмиват"... Който се смее на подобни жалвания, дано не усети от опит какво е... Голям смях пада просто.
Добре, де  да споделим, тогава....
Педито каза, че безапетититието ще мине след като спре спастичната кашлица-е спря но няма апетит.....
Търсим други причинители....

dezita браво на детенцето на твоята позната...Кал обаче си боледуваме....е рядко нo боледува....

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 19:23 от sladkish4e

Общи условия

Активация на акаунт