Гоблени-43

  • 67 528
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 610
А в Бургас знае ли някой къде се продава Vervaco? newsm78

# 421
  • София
  • Мнения: 83
ИСКАМ ДА ПИТАМ, НЯКОЙ ШИЛ ЛИ Е НА КАНАВА ВЪЗГЛАВНИЧКИ. НЯМАМ ИДЕЯ С КАКВИ КОНЦИ.
Една баба до нас ми даде канава закрепена на плат, няколко заготовки, но не знам какво да я правя. Ако, някой е шил по този начин или знае, моля, да даде идея, модел.
[/quote]
Аз навремето съм шила българска бродерия ама сега точно нямам снимка да ти покажа.Канавацата се слага върху някакъв плат/който ще ти стане като част от възглавничката примерно /понеже не става за броене канавацата я използваш като панама броиш си и си боцкаш спокойно като свършиш махаш "изтегляш" нишките и това което си избродирала си остава на плата
Ама и аз едно обяснение му турих .....дано си ме разбрала ако не свиркай ще пробвам пак.
А вижте какво ми изпратиха днес стори ми  се интересно
http://www.collection1x4.com/catalog_black.htm#CH01001

# 422
  • Мнения: 36
Шия  по готова комплектовка , която си купих от E-bay за около 20 USD есента.
Замразила съм шиенето преди около 2 месеца , защото времето недостига.
Мисля , че няма проблем и да се комплектова, защото конците са DMC, а панамата е Аида 14 - бяла.
Когато търсих снимка тази сутрин да прикача видях, че ABC stitch terapy го продават за $101.00 - това за мен лично е прекалено скъпо за този гоблен.

# 423
# 424
  • Мнения: 129
Днес едно приятелче добричко ми е поръчало орхидейките на Дименшън   Hug
Ураааа най-после и аз ще видя..... много започнати и недовършени  ooooh!
Докато аз шия Адамчо ,Здравчето уши Тайната вечеря - с добро темпо се движа, а?  Laughing  Laughing

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 647
ейй, честито за орхидейките, дано пристигнат скоро и да си ги шиеш с кеф  Wink
Лилия Проданова, на мен определено ми се стори много интересно  Flutter благодаря за линка  Hug харесах си толкова много неща и всичко е толкова евтинко... страхотно направо. Още повече, че никога не съм шила на черна панама, пък много ми се иска да се пробвам - и конят, и калите, пък за орхидеите да не говорим  Crazy
Даже смятам да си поръчам нещо докато не са вдигнали цените и те, ама ще си го шия по-късно, че сега съм на тема Йолинковите лъвчета  Crazy
Още по-хубаво е, че Неличка си поръчва от там - почна ли ги вече дечурлигата Flutter
Къдравелке  Hug Благодаря ти за идеята  Flutter Вече сърчицата са изрязани и са оформени в картичка-валентинка (малко претруфена стана, ама  Blush ), утре ще ви я покажа  Peace
Сладки сънчета на всички и по една чашка прясно мляко за бебешки сън  Hug

# 426
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Нямам все още адресите на:


did tag
mila mimi
Vesito
kita99
animari
неличка
donsita

# 427
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз вече съм на ясно с жертвичката си, доволна съм доста. Иначе за два дена сте писали, писали, не мога да ви насмогна. Та като цяло готва съм с фара, остава контурния бод и се надявам в новата темичка да го изтипосам.

Някой питаше за ключа на верваковското бебе, който беше сгрешен, по-лесно ми е да копирам писанията си от съседния форум, ето тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4214

# 428
  • Мнения: 439
Добро утро скъпи мои Heart Eyes
преди Катето  да ни  покани в новата тема,с голямо удоволствие ви сервирам по чаша топло,ароматно кафе




А в Бургас знае ли някой къде се продава Vervaco? newsm78
poepiе,аз не съм виждала.

Хайде усмихнат ден от мен и нямам  търпение да показвате,аз ще изчакам да отмине еуфорията от първите две,три странички и тогава ще се включа със снимков материал...

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 09:35 от bella_

# 429
  • Мнения: 434
Добро утро.Ще се разпиша в тази тема,че с този гоблен не съм за новата.Отивам в ъгъла да се срамувам.

# 430
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Хайде момичета,
от bella кафето ,а от мен новата тема..


отивам да я доукрася..

# 431
  • Мнения: 1
Много моля някой ако има ключ на гоблена мадона с грозде комплектовка на фирма андромеда да ми го прати защото една приятелка ми загуби половината конци гоблена е 1 към4 с детайл. Имейла е dora.kirilova@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт