Мнения за количка Chipolino Lumina

  • 9 576
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
В "Мечо Пух" е 390 лв. Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 250
http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=375

Ето тук е на наи-добра цена!!!!

# 17
Аз не съм доволна от Лумината, купихме си я веднага като излезе. Наистина е лека и маневрена, но по дръжката боята започна да се лющи, надписите пожълтяха, отвътре започна да се закъсва по шевовете и има малък багажник, в който мога да сложа само дъждобрана и едно одеалце. Като кош за новородено е добра, но за после не. А и сега има къде по хубави модели.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте Simple Smile
и аз бих искала да се запиша да следя темата,количката е една сред фаворитите ми ,но чак след няколко месеца ще купуваме.
Сега обмислям само  Peace

# 19
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз съм от обмислящите,дано се включат мами които са я ползвали и да кажат предимства и недостатъци.На мен единия недостатък ми се струва коша за багаж,струва ми се малък.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Anik79 напълно съм съгласна с теб за коша.  Peace
И на мен това не ми хареса,
но иначе лилавката е много сладка   Heart Eyes

# 21
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми аз се надявам да е момче,иначе и на мен лилавата ми харесва най много.

# 22
  • Мнения: 37
az sam dovolna ot neq polzvam q blizo dva meseca.Vqrno e 4e ko6a za bagaja e malak ama vse pak si ima 4anta moita e lilava i ne se e razkasala :)mnogo e udobna

# 23
  • Мнения: 0
момичета а какво ви е мнението за чиполино омниа? newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 692
Аз вчера за първи път се загледах по Лумина-та, досега все към Джема клонях. На Лумината ми хареса това, че има напълно легнало положение, докато при Джема не е напълно легнало и има чупка на гръбчето.
Освен това се чудя трябва ли ми зимен кош newsm78 ? Бебчето живот и здраве ще се роди февруари, т.е. към март тепърва ще започна да го разхождам с количката.

# 25
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми тя Лумината става и за зимна,в смисъл коша става и зимен и летен.

# 26
  • Мнения: 560
И да се запиша да следя за още отзиви.Че вече трябва да се капарира...
Гледах я в магазина-наистина е много лека и маневрена...но наистина ли се накъсва бързо  newsm78
Пък и цената и падна на 370лв

Общи условия

Активация на акаунт