Запис

  • 3 899
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
хахах,  Стасита, за целия форум тогава Joy
Точката може да сложена преди да е отчетена редакция, Nino Tino, ама е възможно и записи под формата на препинателни знаци да има вече, знам ли.
Къде известява? Мен ме известява на мейла, а това е къде- къде сложно нещо- да проверявам постоянно. Я, един запис и аре. Какво се нервите, не разбирам Twisted Evil

# 16
  • London, baby
  • Мнения: 800
Като бях и аз новак се нервих на запис, ама сега хич не ми прави впечатление. Има къде къде по-дразнещи работи в тоя форум, ама нейсе.

# 17
  • Мнения: 2 448
Дразнещ ми е този запис, защото тъкмо някоя гореща тема и следиш и виждаш, че има нови отговори, отиваш, поглеждаш и то "запис".   Crossing Arms

Особено в теми със сексуален подтекст(петъчни да речем или в ДиС напоследък  Laughing) , в които явно някой се срамува да напише нещо, но пък му се иска да не изтърва написаното и хоп "запис", ама само разваля купона.  Laughing

# 18
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Мадам Стасито, ще събудя съпружието от хилежи.

# 19
  • Мнения: 2 407
От време на време,ама е тъпо..

# 20
  • Мнения: X
"Запис" е по удобният начин да покажеш, че имаш интерес към темата, без да имаш какво да споделиш по нея. Всеки случай не е по-дразнещо от напъните да преразкажеш постинга над теб с други и много думи, влизайки във спор със хора, опитващи се да сторят същото като теб. Така само егоистично удължаваш агонията на темата, вместо да я оставиш да си умре спокойно от инфаркт.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 09:52 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 81
"Запис" е по удобният начин да покажеш, че имаш интерес към темата, без да имаш какво да споделиш по нея. Всеки случай не е по-дразнещо от напъните да преразкажеш постинга над теб с други и много думи, влизайки във спор със хора, опитващи се да сторят същото като. Така само егоистично удължаваш агонията на темата, вместо да я оставиш да си умре спокойно от инфаркт.

Абсолютно!!! И освен удължена темова агония, има и удължена потребителска агония...  всеки ден чистя такива "затлачени" теми от Нови отговори на моите публикации.

# 22
  • Мнения: 24
Е, не...не сте прави!

# 23
  • Мнения: 1 447
 Peace,а това как ви се струва?
И аз да се запиша  Mr. Green независимо от това,че мога да подразня накои хора.
А сега сериозно.Има теми към които проявявам интерес,но няма какво мнение да дам в момента,но това не пречи да се запиша
и да следя темата.В разгара на темата може и да дойде момент да се включа.Не виждам нищо лошо в това човек да се запише
в дадена тема,а по какъв начин ще го направи сам преценя.

# 24
  • Мнения: 2 388
Дразнещо е.
Помня, като се регистрирах само четях в началото някакви теми, които ми бяха интересни.
Особено в КМ имаше такива с по две - три страници "запис".
Чудех се защо не ползват известия на пощата?
След много умуване реших, че просто така се прави тук и почнах и аз да се "записвам" ( + абонамент за нови отговори ). Забавно беше, по 20 пощи на ден.
След известно време разбрах, че не е това начина.

# 25
  • Мнения: 599
Или това  Popcorn

# 26
  • Мнения: 12 662
Какъв запис. Страхотно е например - Добро утро! Днес кафенцето е от мен. И снимка с рошаво кафе. По възможност със сърчица.

# 27
  • Мнения: 1 919
Eeee мацки, а аз очаквам извести да ми вкара темата в нови отговори на моите публикации.
Ами няма да го ползвам, защото пощата ми се зарежда за половин час - толкова ми е бърз нета  в офиса. А на служебния ще го отреже филтъра.
Друг дразнещо е в тема с вицове  "много смешно   Joy"

# 28
  • Мнения: X
Е пак е по-добре от " Joy тоз го знам"

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
За записа ясно. Ама това с точкотрупането не ми е ясно Thinking Разбрах, че им казвате "точкотрупци", но наистина не схващам целта на трупането на голям брой мнения newsm78 Освен може би привилегията да имаш по-голям обем на пощенската кутия, друго не се сещам. Та - защо аджеба са им точки на трупците? Не ми казвайте, че е за престиж във форума, защото ще се попикам от смях hahaha

Общи условия

Активация на акаунт