Запис

  • 3 898
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
Някои имат нужда от 50 поста, за да пишат в 'На път, море, почивка' и се чудят как да ги навъртят.

# 46
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Някои имат нужда от 50 поста, за да пишат в 'На път, море, почивка' и се чудят как да ги навъртят.

Никога не съм знаела за кой подфорум колко поста трябва да имаш, за да пишеш там  Thinking

# 47
  • Мнения: 1 318
Затова който иска да отиде на море/планина, трябва първо да сготви и да даде мнение по някой здравен въпрос Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 388
Затова който иска да отиде на море/планина, трябва първо да сготви и да даде мнение по някой здравен въпрос Mr. Green

Ама моля ви се, не забравяйте и Нашият дом, където можеш съвсем невинно да се вмъкнеш и да се възхитиш 40-50 пъти на нечий хол или спалня.
Или пък да пуснеш няколко последователни теми - какъв матрак да си купя, каква печка, климатик... при положение, че на същата страница има поне още пет такива.

# 49
  • Мнения: 11 747
В 'Хоби' брояча не работеше последно, може и в 'Наш дом' да не работи.

# 50
  • Мнения: 2 388
В 'Хоби' брояча не работеше последно, може и в 'Наш дом' да не работи.

Работи според правилата, а и ако се зачете малко човек се набиват на очи определени потребителки, представителки на друг подфорум. Simple Smile

# 51
  • London, baby
  • Мнения: 800
Хубаво, че спря брояча в Км, за да разберат някои потребителки, че има и други под форуми.  Laughing

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Добре де, аз като вися само в Клюкарника, отде тез точици?  Crossing Arms
П.П. Всъщност, не съм си гледала точките. Ей сега ще им обърна специално внимание. Може и да нямам.. Blush

# 53
# 54
  • Мнения: 190
за какви то4ици става дума бе хора Thinkingаз имам ли?и каде се виж Embarassed Embarassedдат тези то4ки

# 55
  • Мнения: 299
за какви то4ици става дума бе хора Thinkingаз имам ли?и каде се виж Embarassed Embarassedдат тези то4ки
    Нямаш и аз нямам.  Ние сме новаци. Дай да събираме точици ,календарчета , марки , рецепти и др. и ще си имаме и ние.  Laughing  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 339
Запис е дразнещо до полуда. Почти колкото поздравите - за рожден ден на детето, мъжа, колежките, бабата, дядото и пр. Би ми станало приятно, ако познавах хората (определено има форумци, които се познават добре). Но от г-жа Х и г-н У поздравите са ми малко безразлични.
 И като съм НОВАК - голяма работа. Уча се.   newsm56  И използвам форума с определена цел, а не за........ fight

# 57
  • Мнения: 1 062
Нищо не разбирате вие.  Crossing Arms Къде, къде по-респектиращо е, да не пише "новак", а примерно "редовен потребител". Новаците са.... някак мижави. За това първо се влиза в Готварския или до скоро в КМ, там ставаш минимум "потребител" и тогава вършееш из другите под форуми. А мен пък ме дразни, не бърка ми някъде направо - "страхотна темИЧКА". Потрисам се направо.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 064
Всеки "новак" задава този въпрос.

Аз пък не съм го задавал! Сам си се сетих...!  Crossing Arms

И аз!

Общи условия

Активация на акаунт