Ей го иде малък Сечко, щурее варненскиЯ дечко!- ІІ

  • 15 794
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 149
   Ние миналата година като правихме сватбата ни питаха "пари или подарък", а като се кажеше подарък питаха какво да е, за да не стои прибран някъде.
   А по принцип може да се вземат много неща - ако младоженците са споменали, че им трябва някъкъв електроуред това е идеалния подарък; ако са любители на изкуството може да се подари картина рисувана от тяхна обща снимка; също може да се подари някъкъв сувенир или красива ваза. Може да се купят от онези кутии, които се прибират една в друга и в последната да има дребно подаръче и пожелание.
   А на една сватба, на която ходих през 2007 бяха подарили кухненски комплект - тигани, чинии и чаши, но бяха опаковани по много интересен каскаден начин, съжалявам че не го снимах тогава.

# 286
  • Мнения: 1 554
добро утро Grinning

Ани,ако питаш мен ,плик с пари Peace

# 287
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Проблемът  е че те си имат всичко,живеят от години заедно и имат  абсолютно всичко Rolling Eyes
И затова ми е голяма питанка какво да им вземем Tired

На наща сватба ни подариха  един гЮвеч за готвене и като го отворихме беше пълен със жито,бадеми и т.н. и измежду всичкото  пари  под формата на 1 железен лев Joy Joy
Е не питайте какво ровене беше докато извадим 100 лв  на по 1 лв  Joy Joy
Между другото сега се замислям и за този вариант Thinking
Или от сорта на някакъв готски хамак за да  го ползват  на пикници  вила  и т.н..Но въпросът е че незнам къде продават хамаци тук във Варна newsm78

Хамака го мисля  като оригинален подарък също защотот аз никога примерно няма да отида да си купя хамак ей така...А това си е  Подарък който може да се ползва навсякъде,даже на къмпинг,палатки и почивки newsm78
Кажете какво мислите по въпроса newsm78

Вале не са ни най-най-най -най  близки приятели че да  връча плик с пари.Имам в предвид че  са ни приятели от мъжо ми от старата работа,а не приятели от 100 години затова неискам пари  Peace

# 288
  • Мнения: 101
Добро утро!
 
Аз съм за плика с пари също!  newsm10 Никога няма да сбъркаш с парите, че те както всички знаем, винаги трябват.  Simple Smile Ако искаш да си оригинална, подари им кошница с неща за първата брачна нощ: белезници, шампанско, сметана, ягоди, течен шоколад, бикини с пухчета, грозде и куп такива неща. Мога да ти кажа една фирма, където са правили такава кошница. Ако те интересува пиши ми.

# 289
  • Мнения: 2 960
Ехеййййййй,мадмоазели днес е хУБАВ ден
Ако сте от вечните куцузлии-внимавайте да не ви пресече пътя Mr. Green
Ако сте от щастливите фаталисти ,на които винаги им върви ,защото вярват в късмета си това чудо ще се превърне д прекрасна
фея!!!
Желая ви весел Петък 13-сти  bouquet

# 290
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372100.0
Ето новата тема, изчезвам на работа сега, довечера ще я редактирам малко

# 291
  • Мнения: 101
Ама тази сутрин никой ли няма да почерпи по едно кафе!!! Айде пак аз! И вестник съм ви купила, че и кроасанчета Simple Smile

# 292
  • Варна
  • Мнения: 391
Добро утро на петък 13-ти Simple Smile
Между другото гювеча изглежда непретенциозен и напръв поглед нещо много обикновено, но това се оказа най-практичния и използваем подарък който сме поличили на нашата сватба. Ани, подарете им уикенд за двама някъде...Не знам колко е скъпо обаче. Например в хотел със спа процедури...Такъв подарък направихме от работа на колежка, която се омъжи, но не помня колко излезе като сума... Или полет с парапланер - 90 лв е.
Ето ти един сайт с идейки, дано си харесаш нещо: http://gift.bg/

Данинка, сори за парфюмчето...Поне ще ви мирише на хубаво в офиса сега.

# 293
  • Мнения: 6
И аз съм се убедила , че парите са ной добрия подарък , но пък не оставят спомен след това . За това на последните 2-3 свадби които ходихме , купувах някакъв малък сувенир от типа на статуетка слонче надписана отдолу в прекрасна кутийка и под статуйката слагам и паричките. Така хем ще се зарадват на паричките, хем ще им остане статуетката за спомен  Wink

А за хамак, виждала съм в магазина на "Елитис"2 ет. (до Практикер) както и в МосюБриголаж

# 294
  • Мнения: 2 960
 sky_angels  има НОВА тема Peace

# 295
# 296
  • Мнения: 4
здравейте момичета.Аз съм нова тук...другата седмица Ще раждам,когато бях на консултация във вторник ми казаха че бебето ми е 2,500 кг.Страшно ли е това?

# 297
  • Мнения: 2 960
здравейте момичета.Аз съм нова тук...другата седмица Ще раждам,когато бях на консултация във вторник ми казаха че бебето ми е 2,500 кг.Страшно ли е това?

НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372100.0

Общи условия

Активация на акаунт