Превенция и профилактика на новорегистрираните.

  • 12 407
  • 256
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 070

Ах! Намери се един новак да покани старата кучка (нали съм стара, нали???  wavey)
 Hug Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug

И сега какво? Да се записвам ли?  newsm78 Thinking Flutter
като стара,направо можеш да спамиш

# 226
  • Мнения: 25 615
Кой, аз? Аз и спам???  Shocked
ТЦ!  Naughty
Отговорих конкретно на въпроса!  bowuu

# 227
  • Мнения: 2 386
Аз или не съм стара, или не съм кучка, щом не ми приеха поканата. Отивам да се обидя.


(Наистина интересен проблем извади девойката. Отговорът, който забравих да копирам, беше още по-насърчителен и спамообразователен.)

# 228
  • Мнения: 7 837
100. И не забравяй, че винаги идва един момент, в който всяка една тема бива осирана.

# 229
  • Мнения: 1 400
101. Разделяй и владей!Колкото повече новаци в една тема - толкова по-добре Mr. Green Можеш да минеш метър покрай тях...

# 230
  • София
  • Мнения: 2 840
Joy

Извинете, просто си представих някой да нарече Дона Флор новачка.......
Какво жестоко самоубийство!
НОВАЧКА си, Флор!

Летяща, материализирам виденията ти.
Имелда, оставям на теб да избереш алкохола за ритуала по публичното ми самоубийство.

102. Никога не прави като мен!!!

# 231
  • Мнения: 1 400
102. Никога не прави като мен!!!
Как? Whistling

# 232
  • Мнения: 2 070
100. И не забравяй, че винаги идва един момент, в който всяка една тема бива осирана.
амин

# 233
  • София
  • Мнения: 2 840
Апелирам да не бъда последвана в ритуалните самоубийства.
Демек - не пробвайте това вкъщи!

# 234
  • Мнения: 1 400
Апелирам да не бъда последвана в ритуалните самоубийства.
Демек - не пробвайте това вкъщи!
  - разрешено е само във виртуалното пространство. В реалното носи след себе си твърде много....негативи, нали така?

# 235
  • Мнения: 516

НОВАЧКА си, Флор!



102. Никога не прави като мен!!!


Атрофиралият интелект не е достатъчна причина за ритуални самоубийства. Конфиденциалността на, надявам се все още съществуващия мозък,  понякога е за предпочитане пред виртуалния стриптийз.
Клонка, знам, че нямаш речник. Ще ти го обясня на лични.

102. Никога не прави като Клонка. Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 2 840
Всички новаци, които искрено се стремят към личното ми благоразположение, нека вземат за пътеводна светлина ей този пост:
Боже, Боже, колко женска простотия и завист има по тоя свят, Боже!!! ....недоволните кифли ( без да се обиждате, ама с това поведение не мога да гледам на вас с други очи) ще я изядат. Момичета, чета ви мненията от доста време, и имам впечатление, че вие се смятате за невероятно интелигентни, знаещи, можещи... За ВАШЕ съжаление обаче, вие идеално се вписвате в целият БГ пейзаж! " Нека мразим всичко живо, което е по - успяло от нас" !!! Знаете ли, напомняте ми мъжете, които подобно на вас са се разделили на 2 лагера спрямо Митко Бербатов... От една страна стоят нормалните и широкоскроени хора, които могат да приемат успехите на даден човек, а от другата, вашите двойници - тези които не могат да приемат, че тях не ги е " целунала съдбата " и ще си останат завинаги прости автомонтьори или във вашият случай задръстени домакини... Съветът ми към вас е, не злобейте толкова - не е полезно за бебетата.

К-Л-А-С-И-К-А!!!
Йовков!
Бербатов!
"БГ пейзаж"!
Автомонтьори и задръстени лелки!

Всеки, който държи да блесне в обществото тук, трябва да подхване поне една от тези сюжетни линии.

Но най-важното е никога, никога да не забравя началното изречение " Отдавна ви чета, време беше да ви пиша"
Такива постове се радват на небивал успех. Те ми правят дните.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 21:51 от КЛОНКА

# 237
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка, знам, че нямаш речник. Ще ти го обясня на лични.
103. КЛОНКА никога не разговаря на лични с новачки.
104. Само КЛОНКА може да си говори в трето лице единствено число и това да изглежда царствено. Не правете като нея!

# 238
  • Мнения: X
Баси, нищо не ви разбирам!  newsm78

# 239
  • Мнения: 1 400
Баси, нищо не ви разбирам!  newsm78
105. Не правете като нея! Ако ще бъдете ССФ - винаги и всичко трябва да разбирате Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт