Дискусия по един въпрос

  • 3 496
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 726
От една страна, жените като кръшкат са достатъчно хитри и изобретателни и дори не дават повод за съмнение на мъжете си. От друга страна, мъжете не си и представят ( или не си го признават дори на себе си) , че вече не са секси за жените си или че жените им са незадоволени. Следователно, няма какво да събуди у тях всякакво съмнение.

# 31
Интересно, и каква тема да пусне един мъж?
"Продадоха ме. Толкова ли струвам?"
или
"напоследък моята си е намерила друг, та какво да правя сега"
Май мъжете си преживяват нещата по-лично, не търсят площад, на който да се покажат в такива моменти...

# 32
  • Мнения: 597
Жените го правиме по-финно и не ни хващат толкова бързо.
 Laughing Laughing Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 62 595
Мъжете не пускат такива теми, защото направо раздават своето правосъдие - къде с юмруци, къде с ритници (на съперника), къде с финансов запор на жена си или както намери за добре. ТОва е то тестостеронът - империята отвръща на удара.

# 34
  • Мнения: 25 602
Мъжете не пускат такива теми, защото направо раздават своето правосъдие - къде с юмруци, къде с ритници (на съперника)

... или направо пребиват жена си.

И вместо да питат как да проследят хисторито или да инсталират кейлогър, мятат компа на рамо и го носят на някой приятел, който разбира и им свършва работата.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 448
Мъжете не пускат такива теми, защото направо раздават своето правосъдие - къде с юмруци, къде с ритници (на съперника)

... или направо пребиват жена си.

И вместо да питат как да проследят хисторито или да инсталират кейлогър, мятат компа на рамо и го носят на някой приятел, който разбира и им свършва работата.  Mr. Green

... или намират някоя (дискретна) утешителка да им лекува раните.    Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 844
и мъжете са ревниви,понякога и те са мнителни,наблюдателни,и т.н. и т.н също както и ние жените.
разликата е,че те явно не намират за нужно да дискутират такива теми във форуми с непознати.
например моят мъж много ми се чуди защо кисна в този форум толкова време..как да му обясня,че ми е забавно и приятно..
все едно аз да разбера защо той постоянно виси в сайтове за коли и компютри. Shocked

# 37
  • Мнения: 606
Защо само ние жените пускаме толкова много теми от рода на- изневери ми, хванах го , съмнявам се и т.н.
Това е защото сте само жени във форума и двама трима изтрещеняци като мен.

# 38
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
сори, обърках темите

# 39
  • Мнения: 2 013
Мъжете са прекалено горди и прекалено затворени.
По-голямата част от тях никога не биха седнали да се жалват по форуми,да търсят мненията на непознати и да си блъскат главите с "защо така каза,какво имаше пред вид", "защо толкова държи да излезе без мен", "къде (с кого) ли излиза,докато не съм с нея...?"
Мъжете не се затормозавят,ако разберат кой е баджо,намират го,ступват го,а после може и да станат приятели дори... Crazy
А пък ние жените понеже сме подли и завистливи се мразим до 9-то коляно,до смърт,а и след нея... Crazy А и сме способни да продължаваме с мръсотийките дълго след приключването на даден проблем.

# 40
  • София
  • Мнения: 66
Мъжете не пускат подобни теми във форумите, защото дори и да има подобен проблем, той ще гледа да си се справи сам с него, а не да става публично достояние. Понякога дори не споделя и с приятелите си подобни дерзания, камо ли във форумите. И това си е чисто мъжка природа. Това в никакъв случай не го прави по - нечуствителен от нас, напротив.
А пък ние жените ако ни се случи нещо подобно, първо тичаме при приятелките, после във форумите. И това е така, защото говорейки и споделяйки ние стигаме до извода.
На мен понякога ми е нужно да говоря за да разбера какво мисля. newsm62

# 41
  • Мнения: 2 011
Самоцитирам се от другата тема:


Не, на мъжете им пречи дори повече, защото женската изневяра в повечето случаи е от сърце и е по страшна.
Само, че мъжете не се жалват публично и не мрънкат. Най много да се напият, да се сбият или (и) да изчукат някоя друга да им отшуми болката.

Защо не приемете, че мъжете реагират различно за много неща в сравнение с жените и това не е защото не им пука. Просто реакцията им е различна от нашата.
Защото ние жените сме  едни  бели птици .... Ние прекалено много мислим, анализираме , съмняваме се .... А да изневери един мъж не му трябва много да мисли ( даже ич не се и замисля щото  горната  глава не работи ) _  не слагам всички  под един знаменател - всяко правило си има и  изключения . Защото мъжете  са по-първични и реагират  на първичните  инстинкти, мислят различно и реагират различно... А нали  знаете една бяла птица като много мислила взела че умряла . Колкото и да мислим света  няма да променим - винаги  ще има изневери ..... немислимо  е без тях !
А Пуххче е много права - мъжетъе  не са от тези  дето правят  публично достояние проблемите  си - или поне много  малко от тях го правят. ще се опитат  наистина сами  да решат проблема !
 Природа ли  ...незнам....  newsm78 newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 62 595
А друга бяла птица без да мисли, пак умряла.  Laughing Wink

# 43
  • Мнения: 380
А бе тук някой някога познавал ли мъж малко по - дълбочко?

Я се опитайте да разговорите някой колега с очила като му покажете дълбоко деклоте.

Ще се учудите колко различни могат да бъдат мъжете от вашите очаквания.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 336
Различни сте, и това е!
Не че не им пука на мъжете - при всички положения им пука (най-малкото, защото една изневяра би наранила честта и достойнството им), ама не си го признават
А и честно да си кажа не знам как ще погледна на мъж, който се вайка, че жена му се ч...ка с приятеля му - изглежда просто нелепо отстрани...

Общи условия

Активация на акаунт