Климатик по никое време

  • 1 612
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
Панасоник 12DKE-производител Малайзия - 3 бр. у нас .
Перфектни!


А каква сума заплащате на месец?

# 16
  • Мнения: 2 259
Що бе Шани?
Три години нямам грам проблем с нито единия!
Имам и познати със същитеи те са доволни.
Сега плащам към 120 лв.

# 17
  • Мнения: 4 390
Цитат
Panasonic -
Серия "Е" е малайзийска и е най-мощна в режим отопление от всеки други инвертор в среден клас. 5г. гаранция на компресора. Не е за пренебрегване + йонизация на въздуха.
Нашият е такъв. 9-ка. Всичките от нашата серия са с бъг в компресора, обаче. Mr. Green Смениха го /безплатно, външното тяло е още в гаранция/. Иначе нямам оплаквания, топли много, дори и в големите студове. Не е шумен! Не плащаме големи сметки за ток, а не го спираме изобщо и работи все на 28-30 гр.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат
, а не го спираме изобщо и работи все на 28-30 гр.

е как на макс. градуси, бре...  #Crazy
Ей, ма никой нищо не чете.  Close
Ти, например, караш ли си колата нон-стоп със 180-220 км/ч. щом като толкоз са ти записани в километража?!
Просто се учудвам, че при такава експлоатация (жИстока) въобще са ви сменили тялото.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 252
И аз се чудя не става ли голяма жега при тези градуси? Нашият работи на 22-23 и ми е супер.

# 20
  • Мнения: 4 390
Шани, би ли била така добра, да не ми се караш?
Не ти ми поправяш климатика, нито ти ще ми купиш нов, ако го счупя.
Не с този тон, много те моля. Не ми е приятен.

Колкото до смяната на компресора - причината не е в това, че го ползваме в студеното време на високи градуси. Всички закупили този вид климатик от магазина са хвърлили компресор. Всички!

Месечинка виторога, не става много голяма жега, защото площта, която отопляваме не е малка (хол и кухня без врати).

Общи условия

Активация на акаунт