Нова седмица -нов късмет 01.08-07.08.05г.

  • 8 774
  • 336
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 376
Днес много малка активността тук нещо. На какво ли се дължи smile3530 Момичета, и на мен ми е горещо, но преди малко моя приятелка ми се оплака, че във Франция било голям студ в момента... И аз се замислих колко по-гадно е да ни е студено посред лято, от колкото да ни е горещичко, но пък да имаме шанса да топкаме дупетата в морето или басейнчето, да удряме по някой сладолед или биричка и да се разхлаждаме... Така че горе главата! Никакво оплакване от жегата!

Тея, покрай скорошните снимки видях и разни стари... Гледам някакви от 2002 с Ванина - ми тя не мога да повярвам, че е била толкова малка само преди 3 години!!! Сега си е госпожица по всички параграфи, а тогава е била сладко дете. Умът ми отказва да го побере колко бързо тече времето...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Гризи, май знам как е във Франция - тук в момента пере такъв потоп  Shocked че съм в чудо как ще се прибирам  newsm78 Помен не остана от горещината, дано не настина  Rolling Eyes

Пък малката активност и на мен ми направи впечатление. Къде ли са се спотаили всички  Thinking

# 32
  • Мнения: 3 154
Аааа, Светли, какви потопи? Shocked Аз в сряда смятам дупето си да попека малко, тей че си поръчвам слънце за тогава (ако е мрачно да знаеш теб ще държа отговорна Twisted Evil), че туй ше ми е морето за тая година - 1 ден Confused добре, че свеки си тръгва, че да видя моренцето Sunglasses

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Съни, не знам какво му става на времето  newsm78
Вчера следобед в Карнобат на гарата щеше да ни измие, не питайте после как се преобличахме и сушахме на крак в тоалетната  Crazy на гарата пък един човек разправяше, че дъждът от Бургас дошъл.
Днес ето че тук пере... шантаво начало на август!

# 34
  • Мнения: 402
И аз съм тук!Само чета,нямам сили да пиша егати жегата,а с мойто кръвно съм като парцал sweating!Съни - от мен гаранция, че времето за теб ще е супер!Е сега ше му звънна да се разбереме  bouquet

# 35
  • Мнения: 529
Здравейте мацки,
Явно всички ни е налегнал мързела в тая жега.  Grinning Аз едвам дишам, толкова мразя тия температури. А преди малко питам един приятел няма ли да ходиш на море, а той вика - чакам малко да се постопли  Shocked  Mr. Green
Благодаря ви за комплиментите  Embarassed , ще показвам още снимки, може би по-късно тая вечер, ако фотографа най-после ги донесе. Сватбата мина добре, имаше доста весели моменти. Ама много набързо ми се стори,  Sadто в тая гадна София всичко така минава набегом. Ритуала дали имаше и 10 мин. Друго си е в Плевен, ама нямаше начин да е там, че само 1/3 от гостите бяха плевенчани, другите 2/3 бяха санданчани. И много силно впечатление ми направи колко са различни обичаите в двата края на Б-я. Например като почна играта пред кума, и половината гости гледаха като застреляни и се чудеха какво става newsm78. А при нас в северна Б-я  това си е класика в сватбения жанр.
Иначе всички ни похвалиха, кума си каза речта, /която аз му написах/ без грешка, аз даже изиграх цели 2! хора  Wink /за сведение на моята сватба не можах и половин да изиграя, щото съм като спънат кон в краката  Mr. Green/  и в ръченицата се пробвах, ама сигурно като гледам касетката ще изпопадам от смях. Бяхме приготвили разни изненадки за младото семейство /да живеят форумите за сватби Grinning/ и те много се изкефиха, че даже си и поплакаха на няколко пъти... Simple Smile и така в смях и закачки мина този важен ден.
Сега вече си мечтая за малко отпуска, да си почина като хората, че се чувствам страшно изморена. А и  гледах вчера снимките на една приятелка от Гърция и  толкова много ни хареса, че решихме с мъж ми поне за един уикенд да отидем и ние.  Grinning. Ама кога ще е , не е много ясно.  Sad
Хайде да млъквам вече, че ви надух ушите Mr. Green
Желая на всички успешна седмица и по-прохладно временце. Heart Eyes
 

# 36
  • Мнения: 3 376
Какичка, браво, страшно интересно звучи! Била си кума за чудо и приказ, то е ясно. А и си се подготвила теоретически и практически перфектно. А това с разликите в обичаите между различните краища на България и аз го усетих като бях кума. Ние с кума сме от Сливен, а сватбата беше във Враца. Изумиха ме най-вече с хората и с разни дребни детайли, ама точно в момента не мога да се сетя какви бяха тези неща. Ама на мен ми беше голям кеф, щото като си кум(а) и всички се съобразяват с теб и с твоите местни обичаи... А според част от гостите, съм им събрала очите като се включвах на почти всяко хоро, въпреки че на всички е известна сложността на северняшките хора. Embarassed Ама ако знаят как на всяко хоро първо разучавах 1 мин стъпките, а после като се хванех не спирах да броя на ум като луда... Еех, какво се отнесох и аз в спомени.

Ети, поздравления за перфектната ваканцийка, която сте изкарали. Сега ще пращаме Слънчо втора смяна на перфектна почивка, та ако ще и за 1 ден да е. 1, 1, ама какъв!   grinning039

# 37
  • Мнения: 9 092
Ооооооххх, не ми говорете за моренце и почивка, че ей сега ми иде да си събера багажа и да висна на вратата докато дойде заветният ден Crazy

Днес ми дойде много изненадващо, не усетих как,  след като ми закъсня 3 дни Rolling Eyes

Искам да ви питам...случва ли ви се като прекалите с висенето пред компа, ама наистина да прекалите с дни наред, после да ви болят ръцете, даже костите..аз последните 2 седмици не съм станала от машината, и усещам пробождане в ръцете,особено в дясната Confused Мускулите май също...

# 38
  • Мнения: 402
То мойто беше само загрявка за истинската почивка,иначе излизам в отпуск от 16 две седмици!  love001

Последна редакция: пн, 01 авг 2005, 21:57 от Etina

# 39
  • Мнения: 980
Тея, много хубави снимки и как поzираШ само Peace
Моят мъж ги мерна и първата му реакция беШе "О, Дон Кихот Laughing"

Гедам , че таzи седмица сме доста маймунки на клона, дето бебеправим
Стискам палци о да се местим в друг форум скоро Hug

# 40
  • Мнения: 3 971
dvv пожелавам ти от сърце EFP

Много ти блаагодаря!

# 41
  • Мнения: 7 716
Цитат на: Stefanie


Искам да ви питам...случва ли ви се като прекалите с висенето пред компа, ама наистина да прекалите с дни наред, после да ви болят ръцете, даже костите..аз последните 2 седмици не съм станала от машината, и усещам пробождане в ръцете,особено в дясната Confused Мускулите май също...
Да, случва се, но не трябва да прекаляваш, ставай и се раздвижвай често. Променяй позата на ръцете, пръстите.

Цитат на: michel
Здравейте и от мен! От доста време ви чета, ама почти не ви пиша. Имам чувството че сте си семейство и аз само ще ви преча... Cry Приемате ли ме във вашия форум?
Единственият начин да влезеш в бързо това семейство е да започнеш често да пишеш Wink
Ще видиш колко бързо ще се почувстваш в свои води.
И аз съм по-скоро от четящите, но не пишещи често, ама по други причини, малко съм скандалджийка  Wink и като се намеся, хоп - разправии.
Тея, ами ти си си от искащите бебе, какво значение сега или след няколко месеца. Важното е желанието.

Последна редакция: вт, 02 авг 2005, 04:10 от Lali

# 42
  • Мнения: 4 306
А как се попълва този "дамски календар"? Сега се регистрирах и не разбрах как се попълва.

# 43
  • Мнения: 4 306
 oops oops oopsКак си личи кой още спи!
Аз търся "помощ", пък то имало "указания за работа" и няма кой да го види! Ама съм блейка..

# 44
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро, момичета кокичета!
Хладинката тази сутрин е доста ободряваща. Харесвам лятото, но тези убийствени жеги ме размазват напълно.

Lali и G&J, е то бива бива сомнамбули, ама вие сте страхотни. Какви са тези часове, в които сте писали? Сигурно не можете да спите в тези жеги. Напълно ви разбирам.
Стефани, не прекалявай толкова с този компютър. Осави си вниманието за любимия. Установила съм, че колкото повече стоиш пред монитора, толкова повече не можеш да отделиш очи от него. Все нещо ново и ново откриваме в необятното пространство на интернет.
Верка, абе голямо сладурче си ти, знам си аз! Добре поне, че си признаваш за блейкуването. Я погледни колко е часа, как искаш да си съсредоточена точно в този момент?

Общи условия

Активация на акаунт