Жената Козирог

  • 49 210
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 132
Ееее,това за мъжете дали са с други жени не знам.Как така!? Че ние винаги всичко забелязваме и контролираме! newsm78
Но се знае,че жената козирог е по-привлекателна на 40 отколкото на 20
За това момичета не се вързвайте на подобни приказки Peace

# 61
  • Мнения: 762
Аз познавам езика на астролозите, и мисля, че за козирогът е по правилно да се каже" козирогът е", отколкото "козирозите са". То всъщност важи за всички зодии това. Не можеш да знаеш как съм израснала , изписала си доста неща, обобщавайки, с които бидейки козирог изобщо не мога да се съглася. Козирогът Е индивидуалист, дори и работейки в и за групата, така че моля те разбери това ми нежелание да гледам от скалата, а не от кюпа. Така ми се разкрива далеч по-чудна панорама. Laughing
Ми да,ма тук говорим аз жени-малко ми се струва прекалено тестотеронено това "козирогът е".Аз (почти) нямам проблеми с АЗът-и от кюпът,и от скалата за мен е важно да съм щастлива и да мога да споделям това.А това обощение,което съм написала не съм го съчинявала-чела съм го-нямам наблюдения как е израстнал всеки козирог.Просто се опитах да отговоря на едни въпроси,които си дремят и в моята глава:"Защо вечно мрънкаме?";"Защо сме толкова критични (често към на-любимите хора)?";"Защо сме все черногледци?"; и най-вече какви са тия депресии все когато трябва да сме силни.
Все пак е въпрос на лично мнение,но според моят вкус козирогът-индивидуалист не е за предпочитане пред социално осъзнатият козирог,който умее да общува над собственосто си его и да се вглежда и в гледни точки извън неговия собствен свят.

# 62
  • Мнения: X
"Защо вечно мрънкаме?" аз бих го превърнала в" За какво си заслужава да мрънкам?"
"Защо сме толкова критични ?" в "Защо да не съм критична, ако мога да бъда толерантна или да обичам въпреки недостатъците?" или в "Защо да не съм критична, когато имам критерии?"
Защо сме все черногледци?- на това имам отговор. Защото всичко след това изглежда шарено. Защитен механизъм, тва е.
А депресиите- мисля че се спекулира с това. Козирогът има нужда постоянно да претърпява катарзис, да преминава с грохот от състояние в състояние, изпепелявайки черните си мисли и превърщайки роденото след тях във своя пътеводна светлина. Депресиите имат и своите позитиви- поне за един мъничък момент, малко след тях, се чувстваш възроден и помъдрял...докато пак не оглупееш и от весел старец се превърнеш във ревлив младенец.

# 63
  • Мнения: 762
 Sunglasses
Хубав диалог се заформи - жалко,че останалите си имат работа.
Ми добре-склонна съм да се съглася,но все пак - не знам дали е защото ми е вродено вечното недоволство,но си мисля че има жени,които могат нещата по по-женски начин-без да мрънкат,не така директно,без да спорят,когато са онеправдани,без вечните битки за щяло и нещяло-просто "защото ще направя светът такъв,какъвто го виждам".
Просто понякога ужасно се изморявам да бъда козирог и искам да бъда жена-нежна,изтънчена,чувствителна.
За мен това е лукс-не знам за останалите,а и като гледам май няма и да разбера.  Laughing

# 64
  • Мнения: 572
Sunglasses
Просто понякога ужасно се изморявам да бъда козирог и искам да бъда жена-нежна,изтънчена,чувствителна.

За мен това не е лукс, именно повечето мъже, които познавам и са изказвали мнение по този въпрос ме мислят за жена - точно нежна, изтънчена, за съжаление и съм чувствителна ... Как пък изтънчеността да не е характерна за козирозите?

Я кажете и всяка от вас с мъже от какви зодии съжителства и как го определя този съвместен живот Simple Smile ?

# 65
  • Мнения: X
dimitriana , тогава не виждам защо те учудва онова тестостеронно звучене.
Не бъркай индивидуализма със социопатията, както й слабостта с нежност, като и чувствителността с лиготия.
Илето, аз живея с водолей, на моменти сме като Ин и Ян, а друг път като Хензел и Гретел. Човек винаги има какво да научи от другия, и особено от този до себе си, стига да иска.

# 66
  • Мнения: 674
......
Я кажете и всяка от вас с мъже от какви зодии съжителства и как го определя този съвместен живот Simple Smile ?

Аз съжителствам със Скорпион  Mr. Green Имам и дъщеря Водолей  Thinking

# 67
  • Мнения: 18
Аз живея с Овен синът ми е Телец. Joy

# 68
  • Мнения: 762
Темата се раздвижи. Wink
За мен това не е лукс, именно повечето мъже, които познавам и са изказвали мнение по този въпрос ме мислят за жена - точно нежна, изтънчена, за съжаление и съм чувствителна ... Как пък изтънчеността да не е характерна за козирозите?

Я кажете и всяка от вас с мъже от какви зодии съжителства и как го определя този съвместен живот Simple Smile ?
Не казвам,че не е типично за нас (жените от тази зодия),напротив.Споменах именно трите неща (нежност,чувствителност,изтънченост),които смятам,че притежавам,но не мога да си ги позволя често.Е,да-мъжете не знаят много неща,както и приятелките ми-те си мислят,че съм вечно в добро настроение,мислят си,че всяко нещо,което помисля го казвам.Но истината е,че всекидневието ми е доста по-сурово,отколкото ми се иска.

Аз се омъжих за рак.Много е умен,страшно весел и е едно непорастнало дете,с което никога не ми е скучно.В същото време мога да разчитам на него,но трябва да го предупредя,че съм извън способностите си и той трябва да се организира-иначе обикновено оставя всичко неналежащо на мен.Едно нещо (само) много ме дразни в него-оставя всичко за последния момент и това създава несигурност,която много ме изнервя.Иначе сме типични противоположности в моментите,когато не мислим по абсолютно еднакъв начин.Нещо като сродни души или емоционален довършек сме си.Много го обичам.
Дъщеря ми е близнаци и ми е много интересно с нея.Бих казала,че ме научи на много неща-весела е,закачлива,любвеобвилна,много умна също така.Понякога мие трудно,защото се налага повече от мен.В нея хем сме в пълна дисхармония-хем не си пречим една на друга.Гледам да и доставя нужното внимание,възпитание и любов,а другото сама си го открива и се развива.Общо взето на съпруга ми му е най-трудно вкъщи. Grinning

# 69
  • Мнения: 572
Аз пък съм с лъвче ... и в друга тема казвам, че се разбираме, поне засега... до момента, в който не ме захапе и не реша че ме обижда с действията си  Crossing Arms тогава има караници за дреболии ... а тея караници тежко ги изживяваме Simple Smile
Аз съм козирог с асцендент Овен, а той лъв с асцендент Лъв  ooooh!

# 70
  • Мнения: 762
Уф,аз съм козирог с асцендент дева,а мъжа ми рак с асцендент рак.Дъщеря ми-близнаци с асцендент близнаци.Всеки е в собствената си стихия.Искам и още едно дете,което да е огън,за да стане пълноценна шаренията вкъщи. Wink

# 71
  • Мнения: 438
Аз пък съм с лъвче ...
И ти ли?newsm53
Аз пък съм с две - мъжлето и детето!Няма оправия с тези хора - като си наумят нещо....правят, струват, и си го постигат!
И после - козирозите командорели!

# 72
  • Мнения: 572
Аз като козирог у нашето "семейство" понякога отстъпвам (умишлено)... но понякога си налагам мнението над Лъва... трудно се получава от време на време но все пак се  получава Simple Smile

# 73
  • Мнения: 438
 Е, нормално е да остъпваме - нали сме си разумни Wink
Ама те така умело изнервят, че накрая ни карат да показваме една от основните ни черти - ината.

# 74
  • Мнения: 4 292
Такааа.. И аз съм Козирог и въпреки, че не съм върл фен на зодиите, няма как да подмина темата.
Не знам вие на кого и кога отстъпвате, но аз рядко го правя и считам това за огромен недостатък. Не съм отмъстителна, но съм злопаметна. Властна съм, да, определено. Добре, че мъжът ми е по-властен от мен, иначе сигурно нямаше да мелим брашно с него.
В своя защита ще кажа, че съм изключително толерантна, независимо, какво говорят за козирозите. Имам много силно изразено чувство за справедливост. Не харесвам слабохарактерни хора и най-вече мъже.
Толкова от мен за сега.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт