Съвсем се обърках вече !!!Благодаря!!!

  • 1 230
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Ани не се шашкай. Изгляжда ,че при вас всичко си е нормално. Сина ми се роди 2850 сега виждаш по лентичката колко е голям, а тежи 6100. Вчера бяхме на консултация. Не ми споменаха нищо за спиране на кърменето. Само, че явно той е дребно бебе и ненаддава много въпреки, че много си хапва. Знаеш, че иа такива хора - ядат много, а не дебелеят. Аз имам щастието да съм една от тях и явно и сина ми го е взел от мен. Та сигурно и при вас е нещо такова, а не, че кърмата ти е малко или пък е нехранителна.

# 16
  • Мнения: 3 550
А с ръста как сте? Може да върви висок бебока? Моят е така, хърбав изглежда, но е дълъг.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 121
Благодаря на всички за подкрепата!
Искам да ви кажа колко е хубаво да чуеш мили думи, да те подкрепят в борбата и въпреки лекарите да успееш! Не дадох адаптирано, въпреки че гледах 1-2 дена бебка да плаче. Не давах биберони, приспивахме се на гърда. Цедене, пиене на течности, хапване питателна храна, кърмене почти непрекъснато. И днес се събудих отново мокра! Бебка вече е много по-спокойна, щастлива и усмихната.
Нямам думи да изразя благодарността си, че ви има!
А на онези, които имат подобни терзания искам да кажа - повече смелост, лекарите не винаги са прави. Правете онова, което сърцето ви казва и няма да сбъркате. Кърма има и ще има - само да поискате!

# 18
  • Мнения: 8 463
Браво на упоритата мама!
Който иска и си е поставил цел,успява!
Да сте добре оттук-нататък и да наддавате повече!  bouquet

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
 smile3501 на теб за куража и упоритостта - такива истории ни действат много вдъхновяващо на всички Grinning Без повече притеснения да се гледате оттук нататък Grinning

# 20
  • Мнения: 4 242
Браво Ани!  bouquet
Радвам се да чуя че сте добре!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 381
Поздравления за упоритата мама. Наистина ако искаш да кърмиш, ще имаш кърма.

Общи условия

Активация на акаунт