Черна кухня лак?

  • 6 897
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Днес ни монтират кухнята и вече и аз мога да дам акъл Simple Smile. Шкафовете са бял лак на горния ред и фурнир на долния, бял кухненски плот. Кухня и хол - в едно помещение. Подовите настилки са светли /вероятно избелен дъб, но не помня вече/, плочките и ламинатът почти се сливат като цвят. Стените са бели, бели плочки между кухненските шкафове. Диванът и той ще е светъл. Вчера се отчаях, че стои безлично /преди да съм видяла кухнята/, но днес вече категорично ми харесва. С което искам да кажа, че екстра се връзват светли мебели със светли подови настилки. Акцентите у нас ще са в пердетата, килимът, осветителните тела и столовете за хранене. Снимки нямам на този етап, но цялата работа я мисли дизайнер, а не аз. Слагай смело бялата кухня Simple Smile.
На мен пък ми остава да откажа дизайнерката от идеята за черна холна мебел и черна масичка /особено след като прочетох останалите коментари/.

# 16
  • Мнения: 294
Ето една черна кухня лак!

http://snimka.bg/album.php?album_id=339508

В същност в началото искахме да е бяла, но електроуредите решиха нещата в полза на черния цвят!
Те са вградени, но без вратички - хладилник, фурна, шкаф за микровълнова и миялна са с оригиналните си фронтове!
Уредите са на Pino Farina!

# 17
  • Мнения: 63
На мен също много ми харесва кухня с лаково покритие. Моята ще е обаче в бяло и оранж. Черното е много красиво,но наистина там всеки един отпечатък се вижда, а и аз харесвам по-светлите тонове.

# 18
  • Мнения: 250
Кухнята, която си поръчах е черен лак, корпусът е светъл, плотът е черен. За практичност и удобство не мога още да кажа, защото все още не живеем там.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311696

# 19
  • Мнения: 149
Черния лак стои много луксозно и красиво,но поддръжката му е кошмар.Сестра ми има кухня бял и черен лак и това,което мога да кажа е че няма изчистване. Confused

# 20
  • Мнения: 11 674
Без значение дали е лак или не всяка черна мебел се поддържа изключително трудно.

По-въпроса аз не бих избрала нито черния, нито белия лак, но това си е лично мое мнение  Peace

# 21
  • Мнения: 121
Кухнята на Илея е прекрасна, наистина черното е уникален цвят, особено комбинирано с класическите бяло, сиво и червено  Grinning.
Спалнята ми е в тези цветове и си признавам, че черните части изискват двойно повече грижи. Тук изборът за мен се свежда до решението красиво или практично, макар че една идейна бяла лакирана кухня спокойно може да съчетава и двете  Peace

# 22
  • Мнения: 294
Определено не бих казала,че кухнята ми е трудна за поддържане!
Даже бях приятно изненадана, че плоскостите се измиват само с вода!
Да, плота е бял, както и мивката. В този смисъл бих казала, че поддържане на перфектна алпака мивка е най-трудното, поне в Пловдив!
Плоскостите са подобие на стъкло, а то се чисти лесно!
А сме и с 2 малки деца!
Вероятно едни плоскости от ПДЧ или МДФ или какъвто и друг материал- да, но тези са като стъкло и само с едно избърсване, всичко изчезва!

# 23
  • Мнения: 44
Черна кухня,според мен е по-добре да е лак,за да отразява светлините.Стои много луксозно.A за чистенето...кое е това нещо,което не трябва да се чисти.Но плота и гърба задължително да са светли.Според мен би изглеждало много добре.

# 24
  • Мнения: 1 558
На черен лак се вижда всяко пръстче - бих си сложила, само ако рядко готвя и някой друг чисти.
Черен плот съм имала - познайте защо новата ми кухня е със светъл - същата история - всяка трохичка, дори забърсването с гъбата се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт