физиологична морска вода Стеримар при бременност

  • 14 358
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
Безвредна може да се ползва при бременност, но лично на мен не ми помогна,Аз си направих разтвор от вода и сол и смърках през всяка ноздра през 1 4ас и това ми поспря сополите.

# 16
  • Мнения: 1 558
Може, няма да ти навреди.
Със сигурност няма да ти навреди Peace

# 17
  • Мнения: 603
На мен много ми помогна, заедно с инхалация от вода и лайка, хремата отмина за няколко дни. Sterimar е напълно безвреден, може и на бебета да се слага.

# 18
  • Мнения: 405
Без притеснения ползвай Стеримар-а. Колкото до други капки за нос - внимателно...посъсветвай се с гинеколога ти, кои да бъдат! когато бях бременна си спомням, че си пръсках Стеримар, както и Olynth, но не помня кой Olynth по-точно, какъв % newsm78

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 18:06 от Amilia_

# 19
  • София
  • Мнения: 2 430
Без притеснения ползвай Стеримар-а. Колкото до други капки за нос - внимателно...посъсветвай се с гинеколога ти, кои да бъдат! когато бях бременна си спомням, че си прусках Стеримар, както и Olynth, но не помня кой Olynth по-точно, какъв % newsm78
Абе вие правите ли разлика между физиологичен разтвор(натриев хлорид р-р NaCl)  и останалите :
физиологичен разтвор е Стеримар,Тетрисал,Низита и Риномер.

Олинт (Olynth) е лекарство спрей за нос съдържа ксилометазолин(лекарствени вещество)

# 20
  • Мнения: 405
Без притеснения ползвай Стеримар-а. Колкото до други капки за нос - внимателно...посъсветвай се с гинеколога ти, кои да бъдат! когато бях бременна си спомням, че си прусках Стеримар, както и Olynth, но не помня кой Olynth по-точно, какъв % newsm78
Абе вие правите ли разлика между физиологичен разтвор(натриев хлорид р-р NaCl)  и останалите :
физиологичен разтвор е Стеримар,Тетрисал,Низита и Риномер.

Олинт (Olynth) е лекарство спрей за нос съдържа ксилометазолин(лекарствени вещество)
Да, много добре правим разлика! Мисля, че съм го пояснила доста добре! Това, което си написала е добре известно не само на теб.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
ОК. Останах с впечатлението,че темата е за :"физиологична морска вода",а не за ксилометазолин и производните му.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 09:50 от Madam Stasita

# 22
  • Мнения: 68
Пиносол , на билкова основа , това ми бяха изписали на мен за запушен нос . Това след като си усложних проблема след ползването на вода с морска сол , тетрисал и инхалации .Консултирай се с лекар има подходящи средства за лечение.

# 23
  • Мнения: 501
Да аз ползвах не точно стеримар,но нещо подобно беше. Но помага за 2 минути и после отново ти се запушва носа. Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
може да се ползва, но и на мен неми помогна.Нисита ми действаше много повече

# 25
  • Мнения: 3 993
Стеримар е безвреден и безполезен. Всъщност той не е за отпушване на нос изобщо, а е за поддържане на хигиена в носа (при нормален отпушен нос).  Peace

# 26
  • Мнения: 6 713
Да, може. Пробвай и Низита гел, също облекчава носа. Peace

# 27
  • Мнения: 2 447
Стеримара е напълно безвреден!И на мен ми бяха изписали Пиносол докато бях бременна когато ми беше запушен носа!Но,за капките- ти си питай доктора,той най-добре ще прецени!

# 28
  • Мнения: 781
И аз съм в седми месец и то около месец го ползвам постоянно, но за съжаление ефект никакъв....ама друго не смея Confused

Общи условия

Активация на акаунт