Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик 3

  • 11 391
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 486
Ще пусна на Деси паролата.
Момичета, много добре ви се е отразило посещението - радвам се за вас. И аз бях спокойна втория път, защото всичко ми беше познато. Даже раждах и на същото място - в първи бокс Mr. Green

Коте, моята щерка гони 6 години и още е спъната като кон Mr. Green. Според мен е защото блеят Laughing и защото са много смели, мислят, че като ходят добре и морето им е до колене Mr. Green

Иве, мерси за инфото, полезно е Hug

Нелчо, май скоро ще `апете tooth

Оооох, това "влакче" с бебочетата наистина е много мила гледка Heart Eyes
Сонче, няма да се даваш Laughing

Аз се доверявам напълно на Яна относно спекулата с гащите Peace

Правя "булчинска премяна" на моята мумуна. Скоро ще я покажа да наддават зетьовете hahaha

# 241
  • Мнения: 2 577
Нинче, подготвям даровете Mr. Green
Запис за първи кандидати bowuu

# 242
  • Мнения: 941
Паролата за снимките е същата, като на Пазарджишките мами  Peace 
Ползва се един и същи потребител, само албума е отделен  Peace

Да ви кажа, Никол и до ден днешен е като спънат кон. Няма обувки , които да не са ожулени отпред  Close 
Нали преди 2 години ни откриха случайно дюстабан  Thinking  след болежки в ставите на коленете и след като плачеше от болки дори, и и "щракаха" костите, я заведохме на ортопед.
Болките бяха заради засиления растеж (за три месеца беше порастнала 11см.) и трябваше да се пазим около година - дори бяхме освободени от физическо, заради нестабилни и слаби, в следствие на бързия растеж стави. Тя ходеше и приклякваше  #Crazy  Та на въпросният преглед доктора каза, че е дюстабан. Установи се, че не е наследствен, а заради: ранното прохождане на по-тежко дете. Ники, въпреки че беше "голямо" бебе, не мога да кажа дебело, а просто изглеждаше с 2-4 месеца по-голяма от връстниците си, проходи в 10-ия месец. ..
Та мисълта ми беше, че и до ден днешен се спъва на равно..ама то и нейното е и от разсеяност де..

Хайде давайте снимки от посещението  Praynig

# 243
  • Мнения: 3 486
Нинче, подготвям даровете Mr. Green
Запис за първи кандидати bowuu

Ааааа, то чеизът от нас трябва да е Mr. Green

И аз чакам снимки на нашите терци Laughing

Аз да се похваля - вече спим вечер от 9 (отнася на момента) сутрин до 6, яде за 10минути и откъртва до 8.30-9.
Много ми харесва тоя период между коликите и зъбите, и когато още спят по повечко Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 244
  • Варна
  • Мнения: 858
Ох ми вие хубаво чакате ама аз все още незнам паролата. Тази която вие ми писахте е за другия албум дето Гери качи сниманата брошура за кърмето, но не е за албума от 1-ва страница дето всички го гледаме.  Mr. Green
Ето тя Гери е казала че паролата е същата като на Пазарджишките мами, ама аз и нея не я знам така че.... Mr. Green
Някой знае ли друга парола да пробваме и нея  Joy

# 245
  • Мнения: 1 938
   Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 18:51 от Nellina

# 246
  • Мнения: 941
Ми освен и аз да ви споделя част от режима ни за сън...
Обикновено вечер към 21ч. -21.30ч. ядем и заспиваме
После към 12-12.30-01ч. пак ядем и сменяме памперса и заспиваме
След това към 5.30 ядем и пак заспиваме
Към 9 сутринта пак се сменяме и ядем и спиме до около 12ч.
После пободуваме поне час- два и пак нуним  Heart Eyes
Кротанчо ми е той - пу, пу...
Най-много с един час да му се измести напред или назад храненето и съответно спането.
Притеснително ли е, че понякога се сеща да яде чак след три часа и половина-четири????

Аааа и вчера ни падна пъпчето  Heart Eyes (на 11-ия ден) - ама още му го почиствам със спирт и после с бивацина...

п.с. Нелка, ми ти не си ли на училище  Thinking

# 247
  • Мнения: 1 938
п.с. Нелка, ми ти не си ли на училище  Thinking

    В заслужен еднодневен отпуск съм. Mr. Green

Притеснително ли е, че понякога се сеща да яде чак след три часа и половина-четири????

    Гери, не се притеснявай, щом паузите не са повече от 5-6 часа.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 14:04 от Nellina

# 248
  • Варна
  • Мнения: 858
Готово  Peace  Снимките са вече в албума  Mr. Green  Приятно гледане.
Нелка , мерси  Hug

# 249
  • Мнения: 3 486
Днес аз съм щъркелаааааааааааа!!!!!!!!!!!

Честита дъщеричка на Зора!  Казва се Петя 3100, 50 см! Да им е жива и здрава, мноооооооооого щастлива  и само радост да им носи!

# 250
  • Мнения: 3 486
Гери ,не е притеснителна паузата.
Още сте мънички и ще спинкате повечко, дано така и да продължи занапред!

# 251
  • Мнения: 77
Иии супер сте с коремчетата!И едно настроение и усмивки бликат Simple SmileСамо така ви искам и спокооооооойни.
Катето, няма грешка!Невероятна е!Припомних си как и на Митачката му слушахме тоновете!
Нинче, дано са зъби.Слагам пръста, ръби ми нещо, ама като не знам какво точно да очаквам. Но вчера така се бях шашнала, че не знаех къде се намирам, само меря температурата, по едно време му викам на Митето, че майка му не е в ред и е изкукундрясала, той се смее.
Аз пък днес му сложих тези ортопедични гащи профилактично да видя как ще е, той като жабе, но по едно време му писна и ги свалих.
Момичета, такива вируси са плъзнали.Наляво и надясно вирусни пневмонии, ужасия направо-Пазете се, милички!
Аз да ви призная не съм си показвала носа 2 дни, днес 3ти от апартамента, срамота...не съм такъв човек, ама нещо се одомошарих.След малко отивам до магазина да видя наистина ли е толкова студено.
Сонче, как е гърдата?Овладяхте ли положението!
Гери, браво на Дани сладурани!НЕка си спинка така сладко!Аз така и  не разбрах какво е това бебе само да спи и да яде.Здраве да е само!
Нелке, а ти с какво заслужи днес почивка!
Честито момичеце на Зора!ДА расте жива, здрава, усмихната, радостна!

# 252
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честито на Зора!
Да и е жива и здрава щерката!!!

И на мен ми е много носталгично като се сетя за влакчето с наредените бебоци  Heart Eyes .

И ние сме  болни вкъщи, Гогата покашля, рядко, но не съм го водила още на лекар  Tired  .

# 253
  • Мнения: 163
Честита рожба на Зора  newsm07 ..Момичета много сте сладки всички с тези коремчета Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 413
Страхотна новина!

ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, Zora*!ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА! Hug

Общи условия

Активация на акаунт