Знаете ли кого видях 8

  • 32 554
  • 358
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 972
♥asq♥ -кажи напудрена,значи много гримирана ли?
Ами да, и доста фондьотен сякаш имаше, беше направо черна  Shocked в лице

# 301
  • Мнения: 1 165
Вчера Жана адреналинката в колата си пред блока си


Каква кола кара Жана??Винаги ми е било интересно как поддържат висок стандарт , при все , че заплатата им като адреналинки , едва ли е повече от 1000 лева...
Колата на Жана е подарък от баща й. Същият има доста успешен бизнес в родния й град/занимава се със производство на сладкарски изделия/ и затова не е учудващо ,че тя поддържа висок стандарт.

# 302
  • Мнения: 1 173
И кой е родният и град?

# 303
  • Мнения: 1 224
Стара Загора  Peace

# 304
Силвия Кацарова- в подлеза на Гурко...ммм пеша и с високи токчета, пресичаше си жената....мн ниска бе  Shocked

# 305
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз съм я засичала там тамън 2 пъти... явно си й е маршрут. А че е много ниска не е тайна Simple Smile Затова ходи винаги на много високи токове Simple Smile

# 306
  • Мнения: 11
в събота Светльо / скакауеца/ в един клуб, много приятно момче изобщо не се надува Sunglasses

# 307
  • Мнения: 559
Вчера -Президента на Р.България.Беше в Пловдив.

# 308
  • Мнения: 87
Георги Христов, в пиано бар Синатра

# 309
  • Мнения: 1 470
В събота се запознах с Павел Чернев...Оказа се много интелигентен млад човек...И въобще не е страшен,какъвто изглежда... Grinning Grinning Grinning

# 310
  • Мнения: 238
Събота в кино :Арена: -Слави Трифонов по анцунг Wink ,седеше на реда пред нас.И накрая на излизане ни опъти от къде е изхода.
Много готино се държа ,изобщо не се надуваше.. Peace СУПЕР ПИЧ Peace

# 311
  • София
  • Мнения: 1 320
Сам ли беше Слави? Sunglasses

# 312
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Новата Мис България на излизане от Дарик.

Много е страшна и с оранжев фон дьо тен  Sick

# 313
  • Мнения: 943
Събота в кино :Арена: -Слави Трифонов по анцунг Wink ,седеше на реда пред нас.И накрая на излизане ни опъти от къде е изхода.
Много готино се държа ,изобщо не се надуваше.. Peace СУПЕР ПИЧ Peace

 и в коя АРЕНА по-точно ,да ходя по-често там Laughing

# 314
  • София
  • Мнения: 888
Днес видях Петър Стоянов да излиза от един хотел на Раковска с лаптоп през рамо и една мома от другата му страна. Много надебелял ми се видя.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт