Знаете ли кого видях 8

  • 32 534
  • 358
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 470
Преди месец Мартин Заимов се появи със едно от тези неща за придвижване само на две колела,не знам как се казваше... HugМного странен беше с костюм и това нещо... Grinning

# 316
  • плевен
  • Мнения: 644
Явно само аз в нашия Плевен не мога да видя никого Mr. Green

# 317
  • 7800
  • Мнения: 243
Преди месец Мартин Заимов се появи със едно от тези неща за придвижване само на две колела,не знам как се казваше... HugМного странен беше с костюм и това нещо... Grinning

Тротинетка?!

# 318
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 225
по скоро такова

# 319
  • София
  • Мнения: 1 320
Модерна работа бе! На мен са ми много смешни, въпреки, че са доста удобни сигурно, имайки предвид ужасните задръствания!

# 320
  • Мнения: 332
В неделя в едно заведение на пистите на Боровец, Орлин от вече бившата група Каффе

# 321
# 322
  • София
  • Мнения: 15 252
Четох някъде, че Орлин и Яна са се разделили. Тя била много ревнива.

# 323
  • Мнения: 0
СЛАВИ ТРИФОНОВ

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 18:28 от bgmen

# 324
  • София
  • Мнения: 1 320

Къде.... Rolling Eyes

# 325
# 326
  • Мнения: 115
Днес видях Петър Стоянов да излиза от един хотел на Раковска с лаптоп през рамо и една мома от другата му страна. Много надебелял ми се видя.
Сори за спама, но явно жълтите вестници добре четат тук, защото сутринта това го мернах като заглавие в един от тях #2gunfire

# 327
  • Мнения: 6 417
Видях онзи ден Мони Паси-пътуваше със служебната кола по трасето София-Варна. Rolling Eyes

# 328
  • София
  • Мнения: 23 109
Днес видях Петър Стоянов да излиза от един хотел на Раковска с лаптоп през рамо и една мома от другата му страна. Много надебелял ми се видя.
Сори за спама, но явно жълтите вестници добре четат тук, защото сутринта това го мернах като заглавие в един от тях #2gunfire
Аз вече съм претръпнала, преди много се възмущавах. Най-ме е яд, когато преписват от тук, а пишат "докладваха агенти на ...". Вече и агенти сме им станали на тези нещастници   ooooh!

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Днес видях Петър Стоянов да излиза от един хотел на Раковска с лаптоп през рамо и една мома от другата му страна. Много надебелял ми се видя.
Сори за спама, но явно жълтите вестници добре четат тук, защото сутринта това го мернах като заглавие в един от тях #2gunfire

Ооо, със сигурност жълтата преса прави мониторинг и черпи идеи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт