Знаете ли кого видях 8

  • 32 531
  • 358
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 650
Вчера видях Тома от Мюзик Айдъл 2 в Борово, вървеше с 1 момче и 1 момиче по трутоара срещу пазара. Готин е и не е дебел, както го описват жълтите.

# 331
  • Мнения: 4 202
Вчера видях Тома от Мюзик Айдъл 2 в Борово, вървеше с 1 момче и 1 момиче по трутоара срещу пазара. Готин е и не е дебел, както го описват жълтите.

Жълти вестници не чета, обаче на един от коцертите ми се видя, че доста се е поналял  Whistling

# 332
  • Мнения: 3 268
Тома не изглажда добре на живо.Подпухнал е,но го харесвам.Той беше моят фаворит.

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 357
Видях Скобара(участник в  биг брадър Crazy)в морската градина във варна.Тичаше,тренираше момчето Party.Изглежда ми по-добре на живо,отколкото на екрана Peace..и по-висок Crazy

# 334
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Любо Ганев с няква руса мацка в Мол Пловдив.

# 335
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Киро Скалата на автомивка.

# 336
  • Мнения: 3 268
Вечерях на съседна маса до Мариус Куркински в Хасково в събота вечер.Беше с компания.Голям сладур!

# 337
  • София
  • Мнения: 15 251
Бате ви Енчо видях.
Отдавна не сте писали за него.  Laughing

Беше на празника на децата със Синдром на Даун.
Беше гост. Тържеството се водеше от други аниматори.
Направи ми много добро впечатление, че е дошъл да уважи празника на децата. Снимаше се с хората, беше усмихнат, държеше се много приятелски.

# 338
  • Мнения: 1 666
Цяло ято щъркели видях! Честита пролет!

# 339
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Елси може ли да кажеш къде е това място , много красиво ...(сори за спама)

# 340
  • Мнения: 1 666
Един от бреговете на Марица край Свиленград.

# 341
  • Мнения: 42
 В неделя видях Албена Вулева да си зарежда колата в една бензиностанция на квартал Красна поляна. Изглеждаше потресаващо - анцунк с кантове натъпкан в ботуши, късо бяло палто с ресни, все едно е облякла китеник, спортна шапка и тъмни очила. Кара ауди.

# 342
  • софия
  • Мнения: 25 647
В неделя видях Албена Вулева да си зарежда колата в една бензиностанция на квартал Красна поляна. Изглеждаше потресаващо - анцунк с кантове натъпкан в ботуши, късо бяло палто с ресни, все едно е облякла китеник, спортна шапка и тъмни очила. Кара ауди.
И живее в Красна поляна  Mr. Green

# 343
  • Мнения: 3 695
Видях Наско от БТР на паркинга на Билла-Младост. И той кара Ауди.  Grinning

# 344
  • Мнения: 1 650
В неделя видях Албена Вулева да си зарежда колата в една бензиностанция на квартал Красна поляна. Изглеждаше потресаващо - анцунк с кантове натъпкан в ботуши, късо бяло палто с ресни, все едно е облякла китеник, спортна шапка и тъмни очила. Кара ауди.
И живее в Красна поляна  Mr. Green
Да, и аз съм я мяркала на Красна Поляна, но незнам къде точно живее. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт