Отзиви за Боженци ?

  • 6 452
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Ние бяхме за 2 дена на Фенерите август месец и всичко беше ок.
През това време ходихме и до Етъра,Трявна и Дряново.
Като цяло беше спокоино, красиво и не съвсем скъпо.
Заслужава си.

# 16
  • Мнения: 3 094
Бяхме по Цветница за една нощ там. Спахме и ядохме в Екохотел  (нкъде и като екокъща го намирлам) за 50 лева нощувката. Беше всичко нацъфтяла и ни хареса самият изглед на селцето, тишината и природата. Бяхме само двамата с мъжа ми и за една нощ (въпреки балканския студ вечерта) изкарахме добре. Вярно, че селото е селско - т.е. има си селскосптопански живот, но пък това значи, че е живо донякъде:).

# 17
  • Мнения: 4 784
Миналата седмица бяхме на "Фенерите". Ходихме до Боженци. Просто ме плени това местенце, страхотно е! Не е нужно да се остава непременно в Боженци за няколко дни, на нас лично един ден ни беше предостатъчен, но определено ми хареса много! Съчетахме с разходка до Етъра и Соколски манастир. Чудесно беше.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Боженци ми е много скъпо място на сърцето по лични причини. Иначе поне веднъж годишно минаваме оттам, ако ще е преспиване винаги осядаме в Парлапановата къща. Невероятно местенце е, автентично и далеч от шумотевиците на Етъра, а механата към нея е невероятна, силно препоръчвам.

# 19
  • Мнения: 502
veni9- се детето ли бяхте във Фенерите? има ли удобства за малко дете?

# 20
  • Мнения: 1 849
Мммм Соколският манастир е страхотен, в пъти по красиво е от на Дряновския Wink

# 21
  • Мнения: 4 784
veni9- се детето ли бяхте във Фенерите? има ли удобства за малко дете?
С детето бяхме. Удобства, зависи какви точно търсите. Ако не сте много претенциозни, за един уикенд е добре, но за повече, зависи. Доколкото разбрах се предлагат бебешки кошари, но бройката им е ограничена и за нас нямаше, понеже имаше и бебета в комплекса, може би на тях са ги предоставили. Иначе има детска площадка, има къде да се забавлява детето. Малко ме дразнеше скърцащия шум в стаята като стъпваш, но общо взето беше чисто, храната приятна. Но аз повече от две нощувки там не мога да изкарам. Ако се сещаш нещо по - конкретно, ако искаш ми пиши на ЛС. Peace

Мммм Соколският манастир е страхотен, в пъти по красиво е от на Дряновския Wink
На Дряновския не съм ходила, но Соколския наистина е страхотен!

# 22
  • Мнения: 191
Лично аз много харесвам Боженци. В къщи за гости не съм отсядала, а хотел Божена е много хубав. Ако ви е скучно може да отидете до Фенерите, Дряново (Дряновския манастир), Габрово - Етъра, Соколският манастир или пък Трявна - центъра на града е реставриран и е много красиво. Всичко е на близко разстояние.
Приятно изкарване!

Общи условия

Активация на акаунт