Оставих я да спи на отворен прозорец...

  • 8 650
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 307
Много хубаво, че детето не се е разболяло. Аз също отварям прозореца по три пъти през нощта за 5минути.(Дъщеря ми се буди долу-горе толкова и използвам да проветрявам). Мен ужасно ми се запушва носа и немога да дишам, ако в стаята е твърде топло.

# 91
  • Мнения: 3 695
Прочетох, че много от децата спят на отворен прозорец целогодишно, та искам да попитам за тях - завити ли са?
Щото и на мен ми се иска моето да спи на отворено, но няма как да стане като е винаги отвито и спи само в стая, та няма кой да я завива нон-стоп, а и да я завива някой, тя се събужда и изнервя от одеалото. 
  Tired

# 92
  • Мнения: 3 886
Синът ми спи завит но  дъщерята не.............. ръце дигнах да ставам да я завивам и мисля че така е по добре като не е завита Embarassed

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 09:02 от DIVA_ORHIDEQ

# 93
  • Мнения: 19 307
Прочетох, че много от децата спят на отворен прозорец целогодишно, та искам да попитам за тях - завити ли са?
Щото и на мен ми се иска моето да спи на отворено, но няма как да стане като е винаги отвито и спи само в стая, та няма кой да я завива нон-стоп, а и да я завива някой, тя се събужда и изнервя от одеалото. 
  Tired
И моята така прави, но си мисля, че й е топло. Защото, когато в стаята е по-хладно си стои завита, без краката и затова й обувам чорапи.
Зимата се надявам да мога отново да я пъхна в чувал за спане.

# 94
  • Мнения: 9 052
ами не затварям прозореца му и когато ставам нощес го поглежда - ту е завит, ту е въррху завивките  Rolling Eyes ако не искаш да ти се сърди, като я мърдаш приготви си още едно одеало и не я место - простпо я завивай.
Аз моя не само го местя , ами и го закарвам до тоалетната да пикае  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 6
И моят син спи по същия начин.
Ама не знаех,че това ме прави ужасна майка. Whistling
Моите уважения,ама понякога си мисля,че сами си правите проблеми,честно!  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 1 266
Прочетох, че много от децата спят на отворен прозорец целогодишно, та искам да попитам за тях - завити ли са?
Щото и на мен ми се иска моето да спи на отворено, но няма как да стане като е винаги отвито и спи само в стая, та няма кой да я завива нон-стоп, а и да я завива някой, тя се събужда и изнервя от одеалото. 
  Tired

Прозорецът е отворен. Сигурно като падне под -5, ще го затворя.
През лятото спеше само по боди с къс ръкав и отвита, защото спи в отделна стая (и се буди, ако влизаме), не ставам да завивам и обикновено беше върху завивката. Сега спи с пижама с дълъг ръкав и крачоли и спален чувал. Завивката служи за гушкане, защото й е любима.
Нищо й няма, откакто се е родила, дори хремава не е била.

# 97
  • Мнения: 989
И аз съм за спането на отворен прозорец стига температурите да го позволяват.

# 98
  • Мнения: 4 595
трябва да има някаква мярка , зависи от апартамента, от разположението на мебелите, сезона , от самото дете , а и от самият прозорец някой се отварят цели , други само отгоре
аз по мойто съдя като че му е студено като му е студен носа и ръцете
не мога да се съглася зимата при - еди колко си , както ми е и страннно например в градинката ни има една майка сгушила се на пейката в топло яке , а детето с летни дрехи и се чуди защо при личната лекарка има толкова много деца че чакала 3  часа
мен ме е страх че докато аз се усещам да придърпам одеалото , той като се отвие ще си седи така цяла нощ

# 99
  • Мнения: 47
и аз съм за спането на отворен прозорец,но постоянно е отвита...и лято и зима

Общи условия

Активация на акаунт