Жената Водолей

  • 68 410
  • 707
  •   1
Отговори
# 45
#Cussing out
Така си е! Joy
Хич няма и да се занимавам с тях, че вече съжалих за крякането. Embarassed

# 46
  • Мнения: 6 039
Trama,
току що ме изключи от листа с Водолеите.
хахаха
аз нямам нито един от изброените "пороци"

# 47
  • София
  • Мнения: 547
Trama Laughing Laughing
това е моето описание Mr. Green
покрива ме отсякъде Joy

# 48
  • Мнения: 189
Айде и аз тук Wink И съм по-съгласна с първия пост и описанието на зодията, отколкото с Trama ( sorry,  ама не видях почти нищо вярно).
Брак с Овен. Скоро даже четох, че от Водолей и Овен се раждали много умни деца (блазе му на моето  Simple Smile )
Иначе съм очарована от мъжете Водолеи и си мисля, че моята половинка трябваше да е Водолей, ама... карай.. Laughing 

# 49
  • Мнения: 1
браво Trama много добро описание Simple Smile

имал съм три по сериозни връзки(едната много емозионална) с Водолейки като и трите са завършвали по един и същ начин

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Привет от още един Водолей с мъж Телец и деца Лъв,направо размазваща комбинация,всички в къщи се опитваме да докажем кой е по-по-най Laughing

# 51
  • Мнения: 468
Хайде и аз в кюпа.Аз съм Водолей със съпруг Дева.Като гледам  най - лошата комбинация.Женени сме от 6г. , а заедно повече от 10г. Е разбираме се.Повечето неща в първия пост са верни.Само това с девата много не ми се вързва.Макар , че съм го чела на много места.Родителите ми също са Майка ми - Водолей , баща ми - Дева.Женени са от близо 27г. (не съм следвала примера им , така се получи).
Забелязала съм ,че не се разбирам много с Раците.Да не кажа ,че въобще не се разбирам с тях.С двама от зодия Раци само дето не се сбихме.

# 52
  • Мнения: 230
Е и аз тук. Със съпруг  Козирог. Ужасна комбинация, но съм с асцендент козирог и така се обяснява необяснимото. Laughing.  Мисля, че не му е лесно с мен  и с моите лудости. Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 547
някой да каже как е с близнаци?

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
някой да каже как е с близнаци?
По трудно, отколкото с едно и по-лесно, отколкото с породени  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 547
някой да каже как е с близнаци?
По трудно, отколкото с едно и по-лесно, отколкото с породени  Mr. Green
Joy Joy hahaha

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 339
А трябваше да сме ПЪРВИ!
Водолей съм и си харесвам зодията. Живея с мъж Риби и дете Риби - абсолютно несъвместими според хороскопите. Според мен са трудно съвместими.
А за мен - мъжът ми смята, че съм пич (разбиращо се като комплимент)

# 58
  • Мнения: 1 725
Здравейте, аз съм Рак. Чета и без да ви познавам, видях едни забавни, оригинални и с голямо чувство за хумор водолейки! Може би малко сте самовлюбени (не че това ме дразни, дори напротив - уважавам го до известна степен, понеже на мен пък ми е недостиг в характера, а всеки си има нужда и от това), но това не ви пречи ни най-малко да сте и самокритични и обективни като говорите за самите себе си.
Моето ангелче е водолейка. Дано се разбираме по-добре отколкото аз с майка ми, която е Овен.  Sad

# 59
  • Мнения: 1 269
и аз тук  Grinning

аз,брат ми и баща ми сме водолеи  Wink... и половината рода.

мьжо е стрелец.

Общи условия

Активация на акаунт