Формата или съдържанието?

  • 2 031
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 052
И двете ....и двете са много важни...когато влагаш старение все ще се получи нещо красивичко и вкусно ! Има и гадни моменти в които не се получава , разбира се ...но нали резултата не е в тяхна полза , продължаваме да се стараем  Peace
Peace
Гласувах с третата опция. Естествено предпочитам да е вкусно, но и вида има значение. Ако ми прилича на повръщано (виждала съм такива "манджи"), трудно ще го опитам, колкото и да е хубаво.

# 31
  • Мнения: 27 524
Формата или съдържанието според вас са водещи?

Така зададен въпросът - разбира се, че съдържанието. Кел файда от красиво ястие, което не става за ядене  Laughing

# 32
  • Мнения: 899
Предпочитам добре поднесени, но вкусни ястия. Със съвсем малко усилие се постига добрата форма, пък ако тя куца - едната аранжировка. Но от друга страна, всички префърцунени чинии, с една капка супа, два стръка праз и артистично размазана куркума, ме отблъскват веднага. Под красиво поднесено, аз разбирам например - бяла чиния, мусака (около която е избърсано със салфетка, след като е сложена, за да няма пръски), върху нея лъжица мляко и стрък магданоз. Нищо сложно няма Simple Smile

# 33
  • Мнения: 27 524
префърцунени чинии, с една капка супа, два стръка праз и артистично размазана куркума...

 Joy

# 34
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Старая се и двете да са на ниво,но да си призная понякога нямам кеф и сервирам без много-много аранжировки Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 930
и двете са важни Peace
но аз винаги опитвам като ми предложат нещо, защото понякога външният вид лъже, така че според мен е по-важно съдържанието , но външният вид е от голямо значение Peace

# 36
  • Мнения: 3 268
Съдържанието разбира се.Случвало ми се е да ми бъде сервиран изключително красив ордьовър без вкус.

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Абе вида е важен ,но пък ако не  става за ядене жалко за труда  Tired,за мен по важно е съдържанието ,е  разбира се да няма вид на нещо гадно Peace

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 15:54 от Чародейка

# 38
  • Мнения: 681
Ами и двете са важни  Peace
Вида е важен,защото понякога някои нещо,които даже не ги обичам така изглеждат,че да ти потечат лигите  ooooh!
И съдържанието разбира се,също трябва да е добре направено и подправено  Peace

# 39
  • Мнения: 2 011
Третата опция...Не само при манджите,с всичко в живота трябва да е така,да вървят ръка за ръка

Общи условия

Активация на акаунт