Клуб "Парфюмен ценител"

  • 23 248
  • 418
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 289
Белучи, пиши непременно, че се заинтригувах.  Laughing
а разреденички ли са? нещо като рефан да не са?

# 361
  • Мнения: 522
Това са от тези имитации дето им викат едно към едно с истинския, ама са си много далек от действителността , даже на трайност не го докарват.

# 362
  • Варна
  • Мнения: 815
За сметка на това се впечатлих от Aigner Too Feminine, усещам ягодки, грейпфрут,а накрая и ирисови нотки.Ако някой има впечателния за трайността му ще се радвам да сподели  bouquet

*Jeny*, аз от месец и половина се радвам на този аромат, страхотен е. По-лек и свеж е, става и за лятото. Не е толкова траен, поне на мен се усеща около 5-6 часа  Peace

# 363
  • Мнения: 1 243
Мацки, дойдоха ми армаганите  Mr. Green
Нилкси градини - без изненада предполагам. Тях съм ги носила, познаваме се, обичаме се, така че засега няма да пробвам!
Емпорио Сити Глам - пробвала съм го няколко пъти и се надявам силно да се спогодим. Води се цветен шипър, но за моя нос е фин дневен лек флорален парфюм, подходящ за пролетта. На първо четене - остро начало,касис, цветя, муск и много много нежен мъх, ако може така да се каже  Crazy Вече омекна, но не лежи на кожата, а се разпръска около мен. Неангажиращ!
Ескада Магнетизм мъжка - сладко начало, после става за мъже  Mr. Green

Всичко ми се омеша в носа, остана и от Нилските да пръсна и мога да почина  Crazy

# 364
  • Мнения: 2 768
След неколкократно неуспешно наддаване за свежия Шанс, вчера най-после получих оферта за втори шанс (ирония на съдбата  Laughing)  Йес, йес!
Сега чакам с нетърпение моята свежест в 100мл флакон!

Искам да питам тия, които познават и ползват Джуси Котюр - става ли за пролетно по-топло време, не души ли и има ли накъртваща сладост?

# 365
  • София
  • Мнения: 651
Джусито е чудесен за пролетта (аз даже и лятото го ползвам). Много жизнерадостен парфюм. Не е с натрапваща сладост. Веднъж Денси го беше описала като "нахален" - намирам го за много точно определение Wink

# 366
  • Варна
  • Мнения: 815
Момичета, някоя от вас има ли отзиви за  Eclat D'arpege  Perfume by  Lanvin?

# 367
  • Мнения: 2 590
Момичета, някоя от вас има ли отзиви за  Eclat D'arpege  Perfume by  Lanvin?
Ами хубавичък свеж парфюм за по- топло време, поне за мен. Обаче на моята кожа не е особено траен за съжаление

# 368
  • Мнения: 71
Потвърждавам, че Eclat D'arpege е страхотно свеж, нежен и женствен аромат. За онзи, който обича изобилие от цветя. За мен - невероятен аромат с присъствие на божур. Ала толкова съжалявам, че на моята кожа беше нетраен  Cry

Непременно тествай, на теб може да ти стои много трайно!   bouquet

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 6 967
Момичета, някоя от вас има ли отзиви за  Eclat D'arpege  Perfume by  Lanvin?

На мен много ми напомня на Лайт блу, но е по-мек и  приятен.

# 370
  • Мнения: 1 234
Момичета, някоя от вас има ли отзиви за  Eclat D'arpege  Perfume by  Lanvin?
Сдобих се съвсем скоро с него, и мисля, че ще ми стане любим  Heart Eyes Аз също имах притеснения, че не е траен, но на моята кожа се държи добре  Wink Имах чуденка между него и Версаче уомън. Последно ползвах Булгари Омния Аметист, и определено това са моите аромати.

# 371
  • Мнения: 289
Eta, според мен Джусито наистина е много приятен за пролетта - жизнерадостен и с приятно развитие. Лично аз не го намирам сладникав. Искаш ли пробичка?

# 372
  • Мнения: 1 243
Момичета, някоя от вас има ли отзиви за  Eclat D'arpege  Perfume by  Lanvin?

Аз явно съм от малкото, които не го харесват. Скучен ми е, напомня ми на Лайт блу в някаква степен, но докато към Блу-то имам някакво отношение (на неприязън), към този - нищо - прекалено воднист и нетраен.  Thinking

# 373
  • Мнения: 2 590
Белучи напълно съгласна съм и на мен е нетраен и воднист.
Преди няколко дена бях попитала дали усещате карамфили в Зелената Отрова на Диор, но никой нищо не каза?  newsm78 Затова си питам пак де.

# 374
  • Мнения: 8 463
След неколкократно неуспешно наддаване за свежия Шанс, вчера най-после получих оферта за втори шанс (ирония на съдбата  Laughing)  Йес, йес!
Сега чакам с нетърпение моята свежест в 100мл флакон!

Искам да питам тия, които познават и ползват Джуси Котюр - става ли за пролетно по-топло време, не души ли и има ли накъртваща сладост?

Ета, не  е прекалено сладък. Hug
Аз усещам нотки на круша и много ми прилича на Итърнити момент на Келвин Клайн.
Интересен парфюм, определено си струва за лято.

Общи условия

Активация на акаунт