Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 298
  • 197
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 284
Аз най-накрая намерих време да отида до аптеката за тестерчета, за съжалени нямаха серията Aroma Perfection, съответно и тетстери нямаха, на пък си взех за серума  Merveillance, тетстерче де, поне за сега, дано да има ефект  Praynig

# 76
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Вчера си купих новата пяна за почистване Арома Перфекшън. Много съм доволна, ухае приятно и кожата след това е мекичка. Киора, аз слагам първъ, върху лицето и после търкам. В другия случай все имам чувството, че си мия ръцете и вече пяната е "мръсна" преди да я поставя.

# 77
  • Мнения: 776
Вчера си купих новата пяна за почистване Арома Перфекшън. Много съм доволна, ухае приятно и кожата след това е мекичка. Киора, аз слагам първъ, върху лицето и после търкам. В другия случай все имам чувството, че си мия ръцете и вече пяната е "мръсна" преди да я поставя.

Да, така май е по-добре  bouquet Hug Аз започнах по твоя начин,именно защото почти няма пяна Mr. Green и все едно с нищо не се миеш Confused при смесването на гела с вода и разтъркването между дланите Peace

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
И аз днес се сдобих с крема от серията. Отзиви ще дам след 1-2 седмици.

# 79
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Аз успях да се сдобия с мостра на крема и матиращия флуид. Консултантката от моята аптека е много готина, отдавна знаеше, че чакам серията и специално ми ги даде. Голям късмет. Ще дам отзиви.

# 80
  • Мнения: 183
Събирам отзиви за флуида от новата серия.Аз също го пробвах, но имам и Фреш-а.Със комбинирана кожа съм и сега се двоумя кой от двата е по ефикасен за моят тип кожа newsm78

# 81
  • Мнения: 267
А този матиращия,колко е матиращ  newsm78 ,със едно и също действие ли са с обикновения крем? Че се двуомя и нз кое от двете да купя

# 82
  • Мнения: 658
Честит ви 8-ми март, момичета Hug Heart Eyes Hug

P-r-o-l-e-t, Нирванеск е за млада кожа с фини мимически бръчици, които почти не се забелязват или се очертават само при по-силни мимики. Тя действа на принципа на нерво-козметиката - намалява контракциите на лицевите нерви и с това изглажда и успокоява напрежението в кожата.
Мервеянс е за кожа, която има вече трайно видими бръчки, не дълбоки, но видими. Наистина съдържа хиалуронова киселина (с житен произход) под формата на микросфери, който набъбват при контакт с кожата и така запълват бръчките.
Накратко казано, Нирванеск успокоява напрежението по повърхността на кожата за да не се образуват бръчки, а Мервеянс изглажда вече образувалите се бръчки.

Ексфолианта на Тонифик е за всички типове кожа и е едрозърнест!, докато този на Рев дьо Миель е много мек и щадящ - подходящ за суха, чувствителна и атопична кожа.

По принцип бронзиращата пудра се води хамелеонна, т.е. пасва на всички цветове кожа защото е прозрачна, но честно казано нямам много отзиви от нея, нито личен опит; следя това което вие ще споделите...

За Eau Démaquillante - почистващата вода съм чувала само добри отзиви - почиства добре и водоустойчив грим; има много добра поносимост и не оставя лепкави следи.

rusana, в новата серия няма крем за избледняване на петната. Вземи си крем Етинселант за нощен крем, той има такова действие и е подходящ за бременни. И пак ще те посъветвам: през деня непременно използвай УВзащита не по-малка от SPF30.

irrina, за теб има перфектен продукт на Нюкс - ето този - който скоро трябва да излезе и в България. Той представлява специална рол-он форма за интензивна корекция на бръчките около устата, очите и на челото. До тогава може да тестваш крем Арома-Ваянс Интензив , който е от същата серия на рол-она, но само върху кожата на лицето за да стегнеш контура. За околоочите по-добре тествай серум Мервеянс.
На дъщеря ти бих препоръчала мултифункционалното масло Huile Prodigieuse.

didiani , след шампоана на РДМ може да си кондиционираш косата със сухото мултифункционално масло Huile Prodigieuse. Шампоана и всички продукти от серията Рев дьо Миель може да се ползват от деца над 3 години, както и от мъже Simple Smile

rusana , пак към теб Hug Матиращият флиуд от Aroma_Perfection е по-матиращ, но и по-подсушаващ от крем Фреш Лайт.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 18:39 от Kabiv

# 83
  • Мнения: 84
   
Честит осми март!!!!Скъпи дами пожелавач ви само хубави неща да ви се случват и много любов!!!
 bouquetKabiv благодаря много за отговора!!! Hug



Продължавам да ви чета че всичко ми е интересно.  bouquet

# 84
Здравейте! Въпросът ми е към KABIV- на 44 години съм, имам малко бръчки най-вече над горната устна, около очите съвсем фини. Кожата ми е смесена с разширени пори, през лятото доста лъщи. Ползвам Aroma Valliance за смесена кожа и серум Мервеянс за около очите и устата, много съм доволна. За лятото обаче мисля, че кремът ще ми е тежък. С какво мога да го заменя?

# 85
  • Мнения: 597
Искам да кажа,че съм очарована от новата серия Арома Перфекшън.Ползвам я вече 3 седмици и кожата ми светна.За дамите с мазна кожа ще кажа моята комбинация на продуктите-сутрин обтриване с лосион с 3-те рози и крема с Лайт ефект,вечер миене с почистващия гел от новата серия,обтриване с лосиона с 3-те рози и мазане с новия крем от новата серия.А събота и неделя за вечерта ползвам Етилеранса,защото имам половин бурканче и искам да го изразходя.Резултатите са страхотни.Препоръчвам ви новата серия.

# 86
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
  Пробвах тестери  на флуида и крема , но от крема останах по-доволна. Със флуда кожата ми се лющеше , ставаше много суха , а съм със мазна кожа .Сега съм супер доволна сутрин измивам със гела от серията и мажа с крема Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 2 483
Привет, искам да попитам някой, как изглежда  NUXE Huile Prodigieuse Or на лицето. Има ли дами, които го използват. А съм с доста светла кожа и лунички, искам да постигна "озарен" ефект, а не лице, нацапано с брокат. Ето ефектът, който търся, но за светла кожа...
       

# 88
  • Мнения: 658
rusana, честито ти синче! Да ви е жив и здрав и много да ви радва Hug
Юлиана64, през лятото можеш да матираш кожата с флуида от новата серия Арома Перфекшън или крем Фреш Лайт
Little Evil , Huile Prodigieuse Or придава много фин блясък и тъй като е сухо масло, попива бързо без да оставя мазна следа. Дамата, която си дала за пример е една от най-големите почитателки точно на Huile Prodigieuse Or  Grinning и най вероятно на снимката е точно с него Grinning Да, да, не се шегувам! Разбира се върху по-тъмен тен ефекта е по-приятен, но и върху светла кожа се получава това, което търсиш - озаряване

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 11:21 от Kabiv

# 89
  • Мнения: 267
Кабив благодаря ти   bouquet
И аз да се похваля взех си крема п/в несъвършенства и тестерче на измиващия гел,от снощи ги ползвам и кожата я виждам сякаш по - светла, по - нататъка ще спопделя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт