Песента от рекламата?

  • 270 560
  • 788
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 328
Коя е песента от най-новата реклама на захар "Захира"? Rolling Eyes Намирам старата реклама, но новата не я намирам, за да чуя песента отново Confused

# 421
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Здравейте Simple Smile
Ще ми помогнете ли да открия песента от рекламата на UniCredit? Онази с момченцето и картовете Simple Smile

# 422
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile
Ще ми помогнете ли да открия песента от рекламата на UniCredit? Онази с момченцето и картовете Simple Smile
Да и мен много ми харесва тази песничка и се канех да ви попитам някой знае ли я Wink

# 423
  • Мнения: 0
Коя е песента от най-новата реклама на захар "Захира"? Rolling Eyes Намирам старата реклама, но новата не я намирам, за да чуя песента отново Confused
И аз се опитвам да я намеря .Вече започнах да си мисля ,дали не е правена специално за рекламата  newsm78

# 424
  • Мнения: 3 795
Здравейте Simple Smile
Ще ми помогнете ли да открия песента от рекламата на UniCredit? Онази с момченцето и картовете Simple Smile
Да и мен много ми харесва тази песничка и се канех да ви попитам някой знае ли я Wink
Присъединявам се с молба за тази песничка  bouquet

# 425
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Здравейте Simple Smile
Ще ми помогнете ли да открия песента от рекламата на UniCredit? Онази с момченцето и картовете Simple Smile
Да и мен много ми харесва тази песничка и се канех да ви попитам някой знае ли я Wink
Присъединявам се с молба за тази песничка  bouquet

Песента май е тази:
Life Is Wonderful - Jason Mraz
Или поне така се твърди по някои форуми  Simple Smile
Явно е леко преработена и не е в оригинал, но е много хубава  Heart Eyes

# 426
  • Мнения: 3 795
Да,май е тя,но не можах да я изслушам цялата,че малката спи,но припева ми звучи като в рекламата.Наистина може  би в рекламата не е в оригинал,а е малко преработена.  bouquet

# 427
  • Мнения: 107
Здравейте знам че ще прозвучи смешно но търся една песен която свирят в Шоуто на Слави която се свири нещто такова
Тъъъъъън тън тън тън тън тъъъъън тън тън тън тън тън тън тън тънтъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън
основния инструмент е китара моля ако някои си сети да ми я каже плс ако нещо мейл:gogatpz5@abv.bg

Кажи , че се шегуваш  Joy
Иначе песента е на AC DC , песента се казва Back in black !!!!!!!!!!

# 428
  • Мнения: 107
http://vbox7.com/play:76651e48

Хайде поздрав за всички ....
Тъъъъъън тън тън тън тън тъъъъън тън тън тън тън тън тън тън тънтъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън

# 429
  • София
  • Мнения: 394
Някой знае ли коя е песента от рекламата на флорина тази с лала или нана Laughing

# 430
  • Мнения: 4
Здравейте, някой може ли да ми каже как се казва песента от новата реклама на everbel (черо-бялата)?
Мерси, предварително
Grinning

# 431
  • у дома
  • Мнения: 965
И аз влизам с тази молба  Hug

# 432
  • Мнения: 0
Привет Дами. Убих се да я търся тая песен от черно-бялата реклама на everbel, но не мога да я намеря и това е. Ако някоя от вас я открие ще съм много благодарна! Благодаря предварително.

Поздрав за всички  Party  http://vbox7.com/play:17a54812

# 433
  • Bulgaria
  • Мнения: 89
Здравейте, някой може ли да ми каже как се казва песента от новата реклама на everbel (черо-бялата)?
Мерси, предварително
Grinning

От една седмица я търся и не я намирам. Дори search програмата на телефона не я разпознава.  Cry

# 434
  • Мнения: 1 312
Аз пък не мога да се сетя коя е песента от рекламата на "Грозната Бети".
Моля за жокер.

Общи условия

Активация на акаунт