За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори

  • 11 820
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 809
polin_a не ставаше въпрос за твоето дете или за моето дете, а за самия продукт. Дали има разлика в продуктите, които се продават в БГ и тези в Америка или Европа. И за мен разлика има. Peace Щом ти харесват Памперс, които ползваш, това е чудесно, но аз имах предвид да видиш разликата с тези, които са с ластик. Т.е. има разлика в продукта. Същото е и с козметиката. Аз съм пробвала и съм се убедила.

# 301
  • Мнения: 3 416
Благодаря на всички за отговорите!  Hug

# 302
  • Мнения: 1 336
Моя бебо по принцип е много весел, занимава се сам и не иска да го нося постоянно на ръце, напоследък е точно обратното, като миналата седмица прекарахме и вирусна чревна инфекция. Има ужасно много слюнка, целите му блузи са мокри и непрекъснато мрънка и плаче, тика си всичко в устата и иска постоянно да го разнасям. Възможно ли е да са зъби, макар че нищо не напипвам на венеца?

# 303
  • Мнения: 9 776
Възможно е, разбира се. И при нас е така, с изключение на мрънкането, плача и разнасянето. Засега. Дразнението е вътре във венеца, затова не напипваш нищо. Период. Ще отмине Peace

# 304
  • София
  • Мнения: 44 120
Напълно възможно.... а то може доста време да е така, преди да напипаш или видиш каквото и да било Wink

# 305
  • Мнения: 39
Привет,
Моля за мнение ..
Нашето момченце на четири месеца ака веднъж на 5 дена, изцяло на кърма е, не изглежда да изпитва болка от това. Ака си нормално на цвят и рядкост ако. Това, което повече ме притеснява е, че има газове, пръцка постоянно. До преди месец акаше всеки ден, това е от скоро. Четох, че за кърмени бебета е нормално да акат рядко, но за газовете нищо не знам. Като съм тръгнала да изпадам в подробности да кажа, че като пръцка и мирише Simple Smile , казвам го, защото преди не миришеше  Mr. Green Mr. Green

# 306
  • Мнения: 1 745
Период е това,ама при нас продължава 1 година вече и кой знае кога ще свърши! Laughing

За Джонсън и Памперс-със сигурност има разлика от тези в Бг и тези в други държави!
На малката съм й слагала Памперс 1-ца и 2-ка.От там нататък бяха ужасни!Подсече се и ги сменихме!Кърпите ги ползваме и няма проблеми!Джонсън с лавандула бях взела преди (олио за тяло)-ужасно беше и го хвърлих! Peace

# 307
  • Мнения: 251
Привет,
Моля за мнение ..
Нашето момченце на четири месеца ака веднъж на 5 дена, изцяло на кърма е, не изглежда да изпитва болка от това. Ака си нормално на цвят и рядкост ако. Това, което повече ме притеснява е, че има газове, пръцка постоянно. До преди месец акаше всеки ден, това е от скоро. Четох, че за кърмени бебета е нормално да акат рядко, но за газовете нищо не знам. Като съм тръгнала да изпадам в подробности да кажа, че като пръцка и мирише Simple Smile , казвам го, защото преди не миришеше  Mr. Green Mr. Green

Според мен акането на 5 дена е много време.А за газовете се радвай че ги освобождава.Вие сте минали периода с коликите .Моя син беше на АМ и акаше на 3 дни нормално но педито каза че нормалното изхождане е  един път на ден.А миризмата е нормално нещо нали кърмещата майка  хапва различни неща ....

# 308
  • Мнения: 266
 Искам да попитам кога децата ви започнаха да си държат главите сами?При нас едната го прави доста добре ,но другата се кандилка и не успява да се задържи.Като лежи глават й е на една страна и някак извива тялото си настрани и все в една посока го прави което много ме притеснява.Родени са  на 36 пълни седмици и се чудя дали и по ранното им раждане има връзка с проблема.

# 309
  • Мнения: 1 745
soffii ,и моето момиче по-късно започна да си я държи стабилно!Водихме я на ортопед и го питахме,защото тя беше седалищно и аз много се притеснявах дали няма да има някакъв проблем,но нямаше нищо!Най-добре ги заведи-полага ви се преглед на 2 месеца и ще се успокоиш!Успех! Hug

# 310
  • Мнения: 324
Привет,
Моля за мнение ..
Нашето момченце на четири месеца ака веднъж на 5 дена, изцяло на кърма е, не изглежда да изпитва болка от това. Ака си нормално на цвят и рядкост ако. Това, което повече ме притеснява е, че има газове, пръцка постоянно. До преди месец акаше всеки ден, това е от скоро. Четох, че за кърмени бебета е нормално да акат рядко, но за газовете нищо не знам. Като съм тръгнала да изпадам в подробности да кажа, че като пръцка и мирише Simple Smile , казвам го, защото преди не миришеше  Mr. Green Mr. Green


Съвсем нормално е за кърмено бебе, може и до 7-10 дни да не ака. Ако наддава добре, няма проблем; иначе е възможно кърмата да не е достатъчна и това да е "фалшив" запек. Хапвай повече киви, круши, разхлабващи храни, би трябвало да имат ефект върху бебето Simple Smile

# 311
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Привет,
Моля за мнение ..
Нашето момченце на четири месеца ака веднъж на 5 дена, изцяло на кърма е, не изглежда да изпитва болка от това. Ака си нормално на цвят и рядкост ако. Това, което повече ме притеснява е, че има газове, пръцка постоянно. До преди месец акаше всеки ден, това е от скоро. Четох, че за кърмени бебета е нормално да акат рядко, но за газовете нищо не знам. Като съм тръгнала да изпадам в подробности да кажа, че като пръцка и мирише Simple Smile , казвам го, защото преди не миришеше  Mr. Green Mr. Green


Това, че пръцка е супер, облекчава се детето. Възрастните като акат един път на ден що пръцкат по цял ден и мирише...? Mr. Green

# 312

Общи условия

Активация на акаунт