Ha какво играете по купоните?

  • 2 313
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 505
Най 4есто играем на buzz за ps2 i ps3,и пеем с микрофони,това само ако е домашно,голяма веселба пада.Ина4е си имаме един лиубим бар,има шах,дарц,билярд,абе забавляваме си се.

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
нашето ве4е не са купони а просто събирания - най много на белот , ина4е мъжете преди време до към 6-7 сутринта играеха на " god of war " и няколко пъти сме се били на "taken¨(става въпрос за плеистеишън игри :І) )  - толкова с " игрите " 

# 17
  • САЩ
  • Мнения: 170
При нас вече ако може децата да се заиграят а пък ние да пийнем и хапнем на спокойствие е супер  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 394
офффффффф, мани амън от тези игри Mr. Green
последния път ни разделиха на групи и трябваше да прерисуваме една картина като пъзел и после го сглобихме.
А аз бях с такава хубава и ефирна рокля Crazy

# 19
  • Мнения: 3 521
последния път ни разделиха на групи и трябваше да прерисуваме една картина като пъзел и после го сглобихме.
А аз бях с такава хубава и ефирна рокля Crazy

Това беше една от игрите на нашата сватба Mr. Green.

# 20
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Купон за мен означава ядене, пиене и танци - това си го правим много често. Събираме се и точно с цел игри (тогава яденето и пиенето са междудругото), последно преди 2 седмици у нас. Играхме на белот Grinning (имам чувството, че съм родена с карти в ръка), "The game of life" версията "Twists & Turns" с компютърче (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Game_of_Life:_Twists_%26_Turns), тенис на маса. Обикновено има и желаещи да поплуват в басейна, но този път нямаше. Ако ни писнат игрите и приказките, завършваме вечерта с хубав филм.

# 21
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Случвало се е , макар и доста рядко,да се играе на някакви игри, но не по купони, а при нормални гостувания. И това не е било задължително условие, а просто спонтанно решение, когато ни е доскучавало. Нямам спомени какво точно сме играли. Само за единия случай си спомням, че хвърляхме стрелички в мишена, която е електронна и автоматично ни отчиташе точките. Не се сещам как се казва тази игра на български- в Немско й казват "Дарт".

# 22
  • Мнения: 1 550
Ние май сме я минали вече тази възраст и съвсем чинно си седим с биричка и винце на приказка. Дори няма кой знае какви хапки.
Виж половинката ходи един път в годината да се вдетинява с хандбалният си отбор някъде. Не знам какво правят, а и няма да ми хареса какво ще чуя и за това не питам Crazy

# 23
  • Мнения: 3 461
На Прескочи камила и Познай кой ще дойде на вечеря.  Иначе и аз съм от отбора на пляскащите белот, бях много добра едно време, но някак си не го свързвам с купон вече.

# 24
  • Мнения: 3 241
В последно време често на Wii.

Но иначе май сме повече по приказките Simple Smile

А в БГ по Нова година супер си отиграхме на карти (белот и вист)

# 25
  • Мнения: 2 185
При нас хорАта са на мода  Laughing - голямо танцуване пада  Laughing . Иначе понякога се събираме да играем карти ( Белот) или мъжката част да играят Фифа  Tired ( плейстейшън ) .

# 26
  • Мнения: 714
Wii и неаполитански карти

# 27
  • T"A
  • Мнения: 2 515
На определен вид събирания - на карти и на табла. Иначе - състезаваме се кой ще изяде повече  Mr. Green
Т. нар. социални игри не са популярни в Израел. В България играехме на мафия, но и бяхме по-млади  Grinning

# 28
  • Мнения: 197
Какво е Wii? Thinking

# 29
  • Мнения: 3 371
Холандия и купон/както аз го разбирам/ е = на оксиморон  Mr. Green .
Някой каза ли тук белот?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт