109 плаката да провесим на стената - Майчунгели в Германия

  • 12 791
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 584

Майчета - урунгели  Joy

# 31
  • Мнения: 1 178
благодаря на един врачански форум, че ме осветли какво е това "урунгели"  (така как са наричали по времето на комунизма младежите, които са ходили с дълги коси)  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 707
Живо зрдаво дами,
кога свърши старата тема, та започнахте и нова  Laughing.

Все теми бистрите, дето не съм компетентна  Rolling Eyes.
В хора съм пяла 10 години, но не мисля че имам някакви певчески качества. Забавлявам се като гледам такива кастинги и не мога да се начудя на самочувствието на някои кандидати  Joy. Аз не бих позволила на дъщеря ми един ден да участва в подобно шоу (ако изобщо ме пита де  Mr. Green).

# 33
  • Германия
  • Мнения: 8 104
благодаря на един врачански форум, че ме осветли какво е това "урунгели"  (така как са наричали по времето на комунизма младежите, които са ходили с дълги коси)  Sunglasses

Аааа не само младежи, всичко, що е невчесано и раздрипано.  Laughing В село съм чувала и "(х)ашлаци" да ги наричат.

# 34
  • Мнения: 911
Куку.
Перле, zа частни лица с нормално автомобилно потребление лиzингът не е оптимален вариант. При нас (чАстни сме си, де Wink) ситуацията е малко по раzлична, zащото става дума zа кола, която ще се кара 60000км на година и ще се сменя на три години с друга., в смисъл, не искаме да я zадържим.
Татяна, наистина супер цена. В bestsecret има един от моделите с връzки zа 159? вместо май 339.
Сърф, няма как да ти пратя покана zа това, трябва да се видим на живо и ще гледаш от моя акаунт Drunk

# 35
  • Мнения: 1 693
Какво е това чудо от вас. Няма ме един след обяд и минаха 3 страници.  Simple Smile
При нас съм чувала рунгел.  Joy  hahaha

# 36
  • Мнения: 7 605
Кой каzа скоро, 4е децата в БГ са до късно на вън? Това ве4е няма да е въzможно http://de.news.yahoo.com/2/20090206/tts-bulgarien-verhaengt-aben … usga-c1b2fc3.html

# 37
  • Мнения: 1 677
Цял следобед не можех да влезна във форума, сега успях, и какво да видя - нова тема.....
 Simple Smile
Мъжа ми в Бг пи Максалт и не му помага, в Бг блистер с две таблетки струва към 70 лв.
На Боби детската невроложка в Бг не му изписа Максалт, той пи доста дълго време Ривотрил по схема плюс стриктен режим, пристъпите доста се разредиха. Аз не знам Максалт става ли изобщо за деца. Сега ще правим тук ЕЕГ и преглед и ще попитам.

# 38
  • Мнения: 1 584
Бубето, а колко е голямо детето (изпуснала съм ако си казвала Embarassed)

# 39
  • Немция
  • Мнения: 6 932
Joy Joy Joy
На мен понятието "урунгел" ми е добре известно, а не съм от Враца. Учудвам се, че на някои тук това не им е познато. Мислех, че е широко разпространена дума.

Вечерният час е добра идея- сега остава само да се спазва и грешка няма да има!

Татяна, честити ботушки! Ти оздравя ли вече?

# 40
  • Мнения: 1 677
Бубето, а колко е голямо детето (изпуснала съм ако си казвала Embarassed)

Боби е на 8 години, през април ще навърши 9.

# 41
  • Мнения: 3 521
Мдам, темата "урунгели" е необятна Joy. Почти като "калмуци" Wink.

Татянка, супер ботушки - вече знам за какво ще муча на Великденския заек Laughing.

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък с нетърпение чакам да излязат сандалите и други разни летни неща, още от другата седмица започвам да обработвам майка ми, че за черната рокля трябват, все пак, черни сандали, защото аз имам само бели, ужасно искам един точно определен модел, но силно се съмнявам да се намери такъв, но и на подобен съм навита. Абе каквото и да е, стига да ми хареса... Ужасно съм трудна с избирането на обувки. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 7 605
Сърфи4, zаека го 4акай 4ак преz април, те ботуШите са с агнеШка кожа вътре, преz април доста Ще ти се иzпотят краката  Laughing

Бибит, не съм  Tired Сега иzритах другите от нас zа да си по4ивам малко  Confused

# 44
  • Мнения: 3 521
 Thinking Викаш да се пробвам да призова Валентинчо?!

Общи условия

Активация на акаунт