Гледането на ужаси по време на бременност - тема за размисъл

  • 5 866
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 479
Редовно си гледах такива филми,като бременна.Като човек преживял голям ужас и стрес в реалният живот,то ужасите от екрана са ми смешни. WinkАз си подбирам този вид филми както по ефекти, така и по сценарии.Вчера за 1-ви пьт гледах "Убийствен пьзел5"-накара ме да се замисля. Thinking

# 61
  • Мнения: 1 546
В началото на бременността ми изгледахме с мъжа ни първия сезон на Heroes, което не са точно ужаси, но си е тръпка филм. Wink ПОсле, обаче, прехвърлих на "Секса и града" Grinning

# 62
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Не съм гледала ужаси, но все пак си е до психика. Бебето усеща всички емоции на майката, а лично на мен ужасите не ми носят много приятни емоции. Ако на теб не ти пречат и мислиш, че не те натоварват емоционално, а те разтоварват си гледай

# 63
  • Мнения: 1 477
Мъжът ми гледа единствено ужаси.Покрай него и аз.Но определено не ми влияят по никакав начин.През бременността си съм изгледала десетки.Всичко е до нагласа.

# 64
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Предната бременност ме беше обзела по едно време мания за ужаси и си свалих всичко каквото намерих в нета и зяпах по цели нощи. Не ми е повлияло нито на мен, нито на детето като гледам.

# 65
  • Мнения: 411
Абе,жената сама си преценява.
Аз исках да гледам,но прецених,че ще е по-добре
да не го правя.Гледах наскоро.И да призная
не е чак такъв голям ужас.

# 66
  • Мнения: 98
В началото много ми се гледаха криминални филми,най-вече с убийства и ужаси. По-късно, към 5 месец започнах да си се връщам към нормалните за мен романтични комедии, особено свързаните с бебета. Мъжът ми дори на шега казва да престана с тях,защото ще направя момчето ни много нежно още преди да се е родило, да гледам повече екшъни и мъжки филми с  #2gunfire

# 67
  • Мнения: 826
Не знам дали вреди на бебчето по време на бременност, но аз ги избягвам. Не ми харесват и понеже имам много развинтено въображение, после си представям разни неща в сенките и тъмните ъгли Twisted Evil

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма ужас,който да ме изплаши... ooooh!Трагичен непукист съм.Ужас.Гледах през цялата бременност,чоплейки семки,като сериали ги възприемах.Нищо не може да ме стресне в тези филми.. hahaha

# 69
  • Мнения: 2 658
Аz си ги обичам, неzависимо бременна, или не. Не zнам дали точно ужаси, но психо_трилъри със сигурност. Поне добрите такива. За мен лично това не е"стрес", а абсолютно обратното. Стрес zа мен са новините(доста често), научно популярните филми zа бедствия, природни катастрофи, болести, войни и т.н. Нещо, което е в основата си литературна иzмислица е много далеч от представата ми zа страх.

# 70
  • Мнения: 53
Докато бременеех съм гледала филми на ужасите. Да уточня че много харесвах подобни филми, но след като родих не мога да гледам, въздействат ми много силно и предпочитам да ги избягвам. Странно ми е всъщност нооо това е положението. Stop

# 71
  • Мнения: 194
Докато бременеех съм гледала филми на ужасите. Да уточня че много харесвах подобни филми, но след като родих не мога да гледам, въздействат ми много силно и предпочитам да ги избягвам. Странно ми е всъщност нооо това е положението. Stop

И аз така,ама точно по същия начин.Докато бях бременна, свалях всички възможни ужаси,защото откакто се помня ги харесвам и гледам.По цели следобеди висях пред компютъра и даже се ядосвах,че вече не правят "качествени" ужаси,дето да ме стреснат истински.Никога не са ми въздействали негативно-като свърши филма,забравям за него.Но,откакто родих не мога и не мога.Предпочитам леки комедии.Направо се учудвам на себе си как така се промених

# 72
  • Мнения: 242
През цялата бременност съм гледала ужаси,екшъни и трилъри-обичам такива филми Peace

# 73
  • Мнения: 1 197
Като ти харесва гледай си.Мен лично,много ме е страх,имало е случай,в които аз плаша(с викове и т.н.т.) повече от самият филм.

# 74
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Организмът сам подсказва кое е добро за него. Ако интуицията ти казва "Давай! Няма проблем!", всичко е ок.
Като бременна гледах и аз разни психо-филми без да ме трогват (при все, че бях рискова бременност), но сега въобще не ми се нравят и съответно не се напъвам да го правя.

Общи условия

Активация на акаунт