АМ в плодовото пюре

  • 1 157
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
Не съм слагала.

# 16
  • Мнения: 15 379
Слагала съм, само сухо вещество, става като кремче  Peace
И аз така.

# 17
  • Мнения: 4 028
Не, не слагам АМ като сухо вещество. Обратното бих направила - да използвам АМ, приготвено според указанието на кутията, за разреждане на пюре, което е станало по-гъсто.

# 18
  • Мнения: 3 993
Здравей, Little wingels,
Препоръча ми го като един вид сутрешна закуска-т.е, ако не иска бебчо да пие количеството си за цяло хранене /понякога се случва само сутрин/ да правя това.Незнам до колко е разумно и затова реших да се допитам до вас тук във форума.Мен малко ме притеснява това, че млякото е във вариант сухо в-во, а не разтворено.
LadyFresh, бебето е на 8 месеца и изпива по около 700-750 млл АМ дневно, а понякога и повече
ADRI мисля, че е напълно безмислено да правиш такива смеси (плодово пюре и сухо АМ). Бебето ти си изпива съвсем задоволително количество АМ - 700-750 мл е идеално просто. И на мен не ми харесва идеята да се слага сухо АМ в друга храна. Все пак АМ е направено да се пие разтворено във вода.
Дори детето ти да не иска сутрин да си пие млякото, не е фатално. Първо, набавя си го през деня и второ, на закуска може да яде много други неща с или без мляко, с или без сирене. Например ако яде каша, взимай безмлечна и я прави с АМ - ето един вариант да поглъща АМ на закуска. Аз слагам АМ във всички закуски - каши, овесени ядки, кус-кус. Или слагай по малко сирене - пак е млечен продукт.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт